Jump to content
Dogomania

Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.


Recommended Posts

15 godzin temu, Sara2011 napisał:

Anula i Bogusik- bardzo, bardzo dziękuję za wzięcie pod opiekę tę radyską rodzinkę, za to że nigdy nie odmawiacie pomocy i za znalezienie tak wspaniałych domków dla mamusi i jej synka <3.

Mariolu,ciężko odmówić pomocy psiakom w potrzebie a tym bardziej,że maluch nie miałby szans na przetrwanie w schronie bo parwo murowane :( .My również cieszymy się ogromnie,że udało się rodzince znaleźć bezpieczne i pełne miłości domki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

A ja ciesze się, ze niedługo zamojska Nutka stanie się częścią rodziny Nelci:)

Martuniu to dobry wybór i wierzę w to,że za jakiś czas będziemy mogły oglądać zdjęcia zaprzyjaźnionych i zżytych ze sobą suń :) Będzie sporo emocji związanych z przyjazdem Nutki i zapoznaniem z Nelli,ale mam nadzieję,że i tym razem intuicja nie zawiedzie i wszystko ułoży się dobrze :) Jak udostępniłam olx to p.Wojtek dzwonił zaraz do Hani aby zasięgnąć informacji czy według niej sunie się dogadają.Ja również to konsultowałam i Hania oceniając charaktery dziewczynek powiedziała,że pasują do siebie i nie powinno być problemów.Mądre i spokojne podejście Państwa do zaadoptowanej Nelli dają podstawy sądzić,że i Nutka dobrze  zaaklimatyzuje się w ich rodzinie.Pozostanie nam  w tym czasie mocno trzymać kciuki!

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zawsze oglądając takie zdjęcia psiaczka po adopcji zastanawiam się DLACZEGO poprzednia rodzina pozbyła się tak wspaniałego psiaczka. I obojętne jest czy to śliczny długowłosy czy zwyczajny sierściuch. 

 

Maleńka tylko tak wspaniałych chwil do końca życia ci życzę!!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...