Jump to content
Dogomania

17 letnia sunia


łeseip

Recommended Posts

Moja suczka od pewnego czasu dziwnie się zachowuje, cieszy się na mój widok tak jak zawsze od wielu lat, i najbardziej upodobała sobie mnie.
Ale jest pewna zależność.
Kojec ma obok mojego biurka.
Siedzę przy biurku idzie na łóżko, albo na przedpokój.
Ide na łóżko(jak na nim leży) leci do koja.
Idę do łazienki a leży w przedpokoju/kuchni. Zamykam drzwi a ona czmycha migiem do pokoju.
Jak wracam to ucieka.
Nie boi się mnie bo jak podejdę to się cieszy itd.

Chodzi o swobodne siedzenie gdzie każdy zajmuje się sobą.

Link to comment
Share on other sites

Nie zrobiłeś jej nic ? Czasami psiaczek zostaje odtrącony np od matki przez rodzeństwo i po kilku latach wraca wszystko i wtedy się tworzy tak zwana bariera pomiędzy właścicielem a psem.. Wtedy należy rozmawiać do niej mówić jaka jest energiczna że nie zamienisz ją na innego psa , z moim kiedyś było podobnie i dodatkowo jak ktoś podniósł rękę to uciekał z piskiem potem się okazało że facet który go pielęgnował mył itd bił go więc sprawa została zgłoszona na policje a facet ma nieprzyjemności...

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2018‎-‎07‎-‎25 o 16:51, łeseip napisał:

Moja suczka od pewnego czasu dziwnie się zachowuje, cieszy się na mój widok tak jak zawsze od wielu lat, i najbardziej upodobała sobie mnie.
Ale jest pewna zależność.
Kojec ma obok mojego biurka.
Siedzę przy biurku idzie na łóżko, albo na przedpokój.
Ide na łóżko(jak na nim leży) leci do koja.
Idę do łazienki a leży w przedpokoju/kuchni. Zamykam drzwi a ona czmycha migiem do pokoju.
Jak wracam to ucieka.
Nie boi się mnie bo jak podejdę to się cieszy itd.

Chodzi o swobodne siedzenie gdzie każdy zajmuje się sobą.

Z wiekiem przychodzą niedomagania, słabszy wzrok, słuch, mięśnie itd. Zwierzątko nie radzi sobie tak, jak przez całe życie, traci więc zaufanie do siebie, ale i do otoczenia, sytuacji, do opiekuna też. Czuje, że nie może polegać na tym wszystkim, co wcześniej było oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...