Jump to content
Dogomania

Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(


Recommended Posts

Dysia jest baaardzo podobna do "mojej" Kruszynki-Tali, suczki którą moja koleżanka odebrała z łańcucha (razem z mamusią Kruszynki) od pijaka, który dusił je łańcuchem, głodził, a rodzeństwo Tali posprzedawał szemranemu towarzystwu :( Coś się boje, że to może być rodzina Dysi, bo podobieństwo uderzające :( Tali zamieszkała w rewelacyjnym domu w Warszawie, jej mama - pod Gdańskiem. Mam nadzieję, że i Dysi się uda.

Link to comment
Share on other sites

Caha, dziękujemy w imieniu Dysi za bazarek. icon2_serce.gif Konto jest w pierwszym poście wątku. To konto Hoteliku u Murki, ale wkleję dla wygody:

Hotelik u Murki
Alior Bank
66 2490 0005 0000 4500 9421 4126

Jakoś nie wypatrzyłam Twojego bazarku dla suni i teraz wiem dlaczego... Dusia-Duszka zrobiła tam największe zakupy i mogła wyznaczyć jeden z dwóch celów bazarku. Wybrała Dysię. happy.gif

Dusia-Duszka, dziękujemy! icon2_serce.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Dysia będzie miała robione RTG, ponieważ chcą wykluczyć przerzuty guzów w klatce piersiowej. Sunia nadal ma duszności i przerzuty np. w płucach to jedna z możliwych przyczyn. Inne możliwe przyczyny to nadal aktywne robale lub zmiany w płucach po przebytych w przeszłości chorobach. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Murka napisał:

Dzisiaj Dysia będzie miała robione RTG, ponieważ chcą wykluczyć przerzuty guzów w klatce piersiowej. Sunia nadal ma duszności i przerzuty np. w płucach to jedna z możliwych przyczyn. Inne możliwe przyczyny to nadal aktywne robale lub zmiany w płucach po przebytych w przeszłości chorobach. 

:(

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsza informacja: przerzutów nie ma:)

Są jakieś nacieki, ale to może być spowodowane przez robale.

Coś jest nie tak z sercem niestety i będzie konsultacja kardiologiczna.

Została ponownie zrobiona analiza krwi i podwyższyły się parametry odpowiadające za zarobaczenie - będzie konsultacja z parazytologiem.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...