Jump to content
Dogomania

Dysia odeszła[*] na zawsze:( Zegnaj dobra suniu:(


Recommended Posts

Ogonek udało się trochę podgoić. Martwi mnie natomiast ogólny stan suni. Mimo, że dużo je, nadal jest bardzo szczupła, często między normalnym koopami robi rzadkie (w klinice też nam to mówili). Dodatkowo ostatnio potrzepuje uszami i jakieś strupy się tam pojawiły.

 

dys1.jpg

dys2.jpg

dys.jpg

dys3.jpg

dys4.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dysia jednak nie miała operacji i nie będzie miała,ma przerzuty:( Chemii nie bedzie brała,nie będziemy jej męczyć.

Będzie brała leki,apetyt ma,czas pokaże co będzie:( Zycie jest takie,jak jest choroba to wszystko sie wali:(

Tak czułam,ze Dysia jest bardzo chora:(

Więcej Murka napisze.

Link to comment
Share on other sites

Niestety Dysia ma już przerzuty w klatce piersiowej, więc nie ma sensu usuwać jej guzka z listwy. 

Sunia bierze już Previcox (to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny), dostała dodatkowe leki, aby maksymalnie poprawić jej komfort życia.

Sunia czuje się gorzej niż przy wcześniejszym pobycie w klinice, tak ocenił dr. Ja też zauważyłam, że ostatnio jest spokojniejsza, dużo poleguje i sypie się z niej sierść. Pewnie dlatego ogonek się podgoił, bo sunia mniej nim macha:( W każdym razie dr mówił, że póki ma apetyt, to trzeba dać jej szansę. Ale jeśli będzie czuła się gorzej, to trzeba będzie koniecznie rozważyć eutanazję, żeby nie cierpiała:(

Przednie łapy są nieco lepsze niż na początku (może preparat Dolfos Arthrofos działa), ale tylne gorsze. Zrobili dodatkowe RTG tych tylnych łap i wyszły zaawansowane zwyrodnienia:( 

Sunia dostała jakieś zastrzyki w kręgosłup, tzw. blokery, które mają podziałać na zwyrodnienia oraz uśmierzająco na guzy.

Dodatkowo krew pokazała, że Dysia ma problemy z tarczycą i musi przyjmować hormony.

 

Jutro powrzucam wyniki badań i fakturę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...