Jump to content
Dogomania

Boro ze Stalowego Lasu


stokrotka.af

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Briardy to dzielne psiaki, nie dają się ;) [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Cieszę się, że wszystko wróciło do normy :multi: Boro zdrowy, Gucio już też wyszedł na prostą, byle tak dalej :-)[/FONT][/QUOTE]

Do konca tak nie jest... przy badaniach kontrolnych przed swietami, ciezar moczu spadl, bialko wzroslo:(, ale w granicach normy, lecz przy nerkowcach trzeb ana to bardzo uwazac! Mam nadzieje, ze po weeku , po USG nerek i badaniach krwi - bedzie oki.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[INDENT] [B]

2 BRIARDY w Katowickim schronisku :-([/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209688-Dwa-SZKIELETY-BRIARDY-ca%C5%82e-W-DREDACH-Katowice.-PILNIE-DT-lub-DS-%21%21%21?p=17084047#post17084047"]http://www.dogomania.pl/threads/2096...7#post17084047[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Przepraszam cioteczki, że się nie odzywaliśmy, ale ciężkie czasy dla nas nastały:shake: Borecki zaniemógł na łapkę, zrobiliśmy RTG i usłyszałam diagnozę...przerzut ze śledziony do mięśnia :placz: dostaje Tramal, na łapkę nie staje, ciągnie ją po ziemi, czasem popiskuje z bólu...
Poprzedni wet podarował nam rok życia....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

w tym tygodniu minie miesiąc od odejścia Boreckiego :placz: choć przerabiałam już ten temat 13 lat temu to nie jest wcale łatwiej :shake: Boro często mi się śni :-(
nawet zabrałam się za przeglądanie schroniskowych bidulek....tyle,że nie wiem czy jestem już na to w pełni gotowa...chyba się wstrzymam do końca roku...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Nie zabłądziłam, byłam tylko ciekawa jak wyglądał.
Boro był pięknym psem i jak na duże psy przeżył naprawdę sporo lat.
Domyślam się jak jest Ci ciężko. Mój pies też jest dla mnie wszystkim i nie potrafie sobie wyobrazić życia bez niego.
Pozdrawiam cieplutko.

Ps. a banerka nie ma :P Więc jak z tego wątka mamy trafić na dobrą ścieżkę? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...