Jump to content
Dogomania

Boro ze Stalowego Lasu


stokrotka.af

Recommended Posts

  • Replies 524
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z calego serducha sie cieszę.....a Boreckiemu powiedz,że na szaleństwach świat się nie kończy......Najwazniejsze...żeby BYŁ......BARDZO SIĘ CIESZĘ......nie znam Boreckiego .osobiście.....ale cieszę się ......naprawdę szczerze się cieszę.......bo próbowałam wyobrazić sobie ..siebie w takiej czy podobnej sytuacji.......i jakoś wyobrażni brakło......
Jest super dobrze,a będzie jeszcze lepiej:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']Cioteczki, szwy zdjęte, ubranko poszło do kosza. Sterydy Borecki będzie dostawał co 2 dni a potem koniec. Niestety mamy zakaz "szaleństw" dożywotnio:shake: , ale wet powiedział, że najgorsze już za nami:multi:[/QUOTE]


[COLOR=Red][B][I]SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:[/I][/B][/COLOR]:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ano cioteczki spacerki robimy dłuuuuuuuugie, ale Borecki na smyczy "szaleje" ja mu powtarzam, że nie może tak się zachowywać, ale wiecie gdzie on ma moje uwagi :evil_lol::diabloti:
energia go rozpiera, bucha z niego na maxa, aż serce się ściska:placz:, że nie może pobiegać:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']Ano cioteczki spacerki robimy dłuuuuuuuugie, ale Borecki na smyczy "szaleje" ja mu powtarzam, że nie może tak się zachowywać, ale wiecie gdzie on ma moje uwagi :evil_lol::diabloti:
energia go rozpiera, bucha z niego na maxa, aż serce się ściska:placz:, że nie może pobiegać:-([/QUOTE]

[B][I]taaa uwagi to one mają w dooopie .....
Zuzol tez se pazura naderwał a jak pilecke widziala to o pazurku zapominała hihih[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']plan na Majówkę był taki, żeby grillować i Borecki miał nam towarzyszyć a tu pogoda się zje.... i Borecki został w domku z Zuzolką. Oby w następny weekend było ciepełko:mad:[/QUOTE]

[B][I]pewno bedzie bo ja mam week roboczy :mad:...czyli standardowo jest ciepełko :angryy:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja mam o tyle dobrze,że do pracy nie chodzę ,bo mąż zajmuje się w 100% naszą firmą:evil_lol::evil_lol:Tylko gdy czasami mamy jakąs kontrolę to jako pani Prezes musze się tłumaczyć:cool3:
W domu robię za Dosię...czyli sprząta,gotuje,prasuje,zakupy psy ,dzieci,kot..inaczej żona,matka,kochanka, kociarz, psiarz:eviltong:
I CHCĘ SŁONECZKO:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...