Jump to content
Dogomania

Karma dla otylego labladora


Xylizz

Recommended Posts

Cześć. Posiadam 7letniego otylego 55kg labladora, pies jest po sterylizacji. Jest mało aktywny. Weterynarz powiedziała że fajnie by było jakby zrzucil z 5-7kg, na jego wielkość tyle będzie dobrze. Także szukam karmy dla mojego psa, z góry dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

No a mojemu psu - też z nadwagą - ta karma w ogóle nie smakuje . Szukam zatem jakieś alternatywy . co jeszcze byście polecili mi bazując na własnym doświadczeniu ? Bo nie chcę mu podawać byle czego ze względu na te właśnie nadprogramowe kilogramy

Link to comment
Share on other sites

dobre są karmy Naturea. Można je dostać w dlapsaikota (taki sklep). Sama je kupuję dla swojego zwierzaka. Mają one niską zawartość węglowodanów i innych składników, które powodują przybieranie na wadze. Z tego co widzę, to mojemu psu naprawdę smakuje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Co sądzicie o karmie dla psów Dolina Noteci https://kristofshop.pl/Dolina-Noteci/pr/22479? Chciałam wprowadzić labradorowi trochę mokrej karmy, ponieważ nie chce jeść samej suchej. Karma musi być zbilansowana i pełnowartościowa, zwłaszcza w przypadku tej rasy, która ma tendencję do tycia. Dodatkowym plusem jest to, że karmy tej marki oparte są na wykorzystaniu jednego źródła białka. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...