Jump to content
Dogomania

Hodowle Dobków


olekg89

Recommended Posts

Mógłby mi ktoś polecić hodowle dobermanów ,które szkolą swoje psy bardziej niż wymaga tego zrobienie hodowlanki?
W prawdzie myślę o dobku dopiero za 2-3lata ,ale lepiej wcześniej zacząć szukać tej hodowli z której chciałbym swojego wymarzonego szczyla.:cool3:
Z góry dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

W hodowli Tromelin była pierwsza suka z IPO2, obecnie suczka z takim wyszkoleniem jest w Akagerze, a Magda pewnie jeszcze będzie kryła "normalnymi" użytkami... chodzą też słuchy, że niektórzy mają przygotowane psy pod zawody, więc śledź listy startowe, zawsze najlepiej jest popatrzeć i pogadać osobiście z hodowcą:cool3: kiedyś poleciłabym jeszcze Diabelę, chociaż hodowca coś niedawno wspominał, że obecny styl w sporcie mu nie pasuje... ale psy miał ok, więc jeżeli jesteś poważniej zainteresowany, to skontaktuj się z nim, co to właściwie oznacza;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolGalek']najlepiej pojechać na wystawę i rozmawiać osobiście :)[/quote]

Wystawa nie jest najlepszym miejscem, do pytania o szkolenie;) wystarczy poczytać co pisze doświadczona hodowczyni eksterierów i zapytać jakiegokolwiek szkoleniowca, czy się z tym zgadza:cool3: nie spotkałam jeszcze nikogo, kto przyznałby, że jego IPO jest... hmmmm... lekko naciągane, chociaż patrząc na PTH, które na szczęście każdy może obejrzeć, trudno w to uwierzyć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...