Jump to content
Dogomania

Bardzo proszę o pomoc nie wiem co robić:(


Stokrotka8888

Recommended Posts

26 minut temu, Madie napisał:

Naprawdę Cię nie zrozumiem. Mimo wszystkiego co zostało tu napisane nadal myślisz o własnej wygodzie i urażonej dumie :(

 

nie spodziewaj się pochwał bo nie ma powodu...

Nic dodać,nic ując...

a wszystkie (rzekome) działania wobec psa sa tylko zamazywaniem własnego "sumienia" I zrzuceniem odpowiedzialności na innych ludzi.

Ciekawe,że żadna z przedstawionych propozycji nie okazała się "godna uwagi",szczególnie oferta ewentualnego przyjazdu po psa.Natomiast użalanie się nad sobą I "krzywdzącymi wpisami" - opanowane do perfekcji.A przecież w tytule jest "proszę o pomoc".Bzdury...

Szkoda komentarza...To jest niesamowity przykład gigantycznego,rozbuchanego ego...książkowy wręcz.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Stokrotka8888 napisał:

Tak więc mam teraz cichą nadzieję, że niektóre osoby się zreflektują i przeproszą bądź wycofają słowa, które bez przemyślenia pisały. To że jest to internet nie upoważnia do braku kultury. To taka mała nagana z mojej strony, która niektórym się przyda na przyszłość;

to raczej Ty . nieumiejąca czytać ze zrozumieniem , osoba zapatrzona w czubek własnego nosa  i mająca o wiele za wysokie mniemanie o sobie  powinnaś Nas wszystkich przeprosić  i tego biednego psa za postawę jaką sobą reprezentujesz.

Mam nadzieje ,że sąsiadki jeżeli istnieją / bo mam coraz większe wątpliwości/ czy cały ten wątek nie jest jakimś okrutnym żartem okażą więcej serca i empatii .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem o co tu w tym wszystkim chodzi - czy o psa, czy o wypisywanie swoich nieuzasadnionych żali. Mam wrażenie, że pozujesz na jakąś wielką  damę, która daje reprymendę niegrzecznym dzieciom za niewłaściwe słownictwo, myślenie, poucza ludzi, którzy mają już kawał życia za sobą i oczekujesz przeprosin nie wiadomo za co. Nikt Ci tu nie ubliżał, a wszyscy mieli dobre intencje. Należy tylko dobrze to odczytać.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Stokrotko, raczej nie zabieram głosu, ale tym razem muszę. Twoja wypowiedź jest bardzo dziwna. Zwracasz ludziom uwagę, choć Ty tylko udajesz, że chcesz coś zrobić. Tak naprawdę trudno zrozumieć, czego chcesz. Sama nie chcesz pomóc, ale jakoś tak próbujesz oczyścić swoje sumienie.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Ci udanych wakacji - zadowolonej z siebie, sytej, zanurzonej w rodzinnym błogostanie...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...