Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

Dnia 25.02.2019 o 19:53, Tyś(ka) napisał:

Ojoj, Pysiulku królu lwie - odpuść troszkę.

Nikt nie pyta o Pysiola z ogłoszenia?

od dwóch miesięcy ogłaszam rasową spanielkę.... za wyjątkiem jednego beznadziejnego telefonu - zero zainteresowania :(

Pysiolku - tyś ładniejszy, niż jakiś tam cocker spaniel :) oby ci się poszczęściło!

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mari23 napisał:

od dwóch miesięcy ogłaszam rasową spanielkę....

Przy rudych cockerach panuje mit agresji. Niby wiem skąd się wziął, ale zauważyłam, że ludzie się obawiają...

Na szczęście Pysio nie przypomina żadnej rasy, więc niegroźne mu żadne stereotypy :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2019 o 19:47, kikou napisał:

Muszę  naskarżyć na Pysia. Przyjechal nowy kolega, cale stadko miło (ew.obojętnie) go przyjęło a Pysiulek byl taki niemiły. Biegal za kolegą, nawet usiłował go podgryzać. Na drugi dzien trochę  odpuścił ale musialam sie za niego mocno wstydzić.

shamed-smiley.png

Kasiu dziękuję za fotki Pysiulka i wieści o nim :), a te ostatnie to pewnie dlatego że0 d razu chciał pokazać nowemu kto tu rządzi. Mam nadzieję że już nie będzie niegościnny dla nowego przybysza.

Dnia 25.02.2019 o 19:53, Tyś(ka) napisał:

Ojoj, Pysiulku królu lwie - odpuść troszkę.

Nikt nie pyta o Pysiola z ogłoszenia?

Narazie jeszcze nikt Tysiu. Twoje ogłoszenie olx  i jedno swoje wyróżniłam z pieniążków pysiowych. Myślałam żeby zrobić jeszcze jedno z Twoim tekstem ale kiedyś miałam dwa z takim samym tekstem wyróżnione na różnych kontach olx i  jedno mi usunęli :/. Chyba że trochę skrócę Twój tekst i jeszcze z takim ogłoszę.

Myślę, że co miesiąc trzeba będzie zmieniać miasto aż ktoś wypatrzy Pysiolka :).

Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniążki od helli0heart.gif (75zł), bakusiowej 0heart.gif(50zł), Aski7 0heart.gif(100zł)  i teresy118 0heart.gif(40zł) - ślicznie dziękuję :).

 

Jeśli zaś chodzi o finanse to chciałam Wam Wszystkim bardzo podziękować!, dzięki Waszym wpłatom i bonusikom! udało się pokonać problemy finansowe - długi pozostałe po Lapisiu (*). Tak że po opłaceniu pobytu lutowego Pysia u kikou, zostaną jeszcze pieniążki, które będziemy składać na karmę dla niego potrzebną za jakiś czas, i na wyróżnianie comiesięczne jego ogłoszeń na olx.

Jeszcze raz dziękuję :D.

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Onaa napisał:

Pysiolku, przyjeżdzają do "Twojego królestwa" nowe psie starsze biedaczki - Balbinka i Aureliusz - bądź dla nich miły bo los nie był dla nich łaskawy.

I jak? Posłuchał się? Był miły dla nowych?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

I jak? Posłuchał się? Był miły dla nowych?

Narazie z tego co przeczytałam na wątku Balbinki to Pysio ma konkurencję bo Balbinka okazała się żwawą mądrą pewną pewną siebie i rządzącą sunieczką :D.

Link to comment
Share on other sites

Pysio jest śmiertelnie obrażony. Już  jak Henio przyjechał pokazywał że nie jest zadowolony, dzisiaj w ogóle nie przyszedł do domu, siedzi obrażony koło garażu.  Ponad pół roku nie mieliśmy nowych pieseczków Pysiulek rządził się na całego... A teraz taki "afront" ;-)

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kikou napisał:

Pysio jest śmiertelnie obrażony. Już  jak Henio przyjechał pokazywał że nie jest zadowolony, dzisiaj w ogóle nie przyszedł do domu, siedzi obrażony koło garażu.  Ponad pół roku nie mieliśmy nowych pieseczków Pysiulek rządził się na całego... A teraz taki "afront" ;-)

 

Oj Pysiu, Pysiu :)

przecież Henio i Aureliuszek nie zagrażają Twojej pozycji gospodarza, jeden ledwo co słyszy i trochę powłóczy tylnymi łapinkami a drugi jest głuchy i niedowidzi - obydwaj są mili dla innych stworzeń i potrzebują bardzo dużo ciepła i troski;

no chyba że Balbinka, bo u kikou okazało się, że to jeszcze całkiem krzepka sunia, od razu wskoczyła na kanapę i trochę nawet rozstawia inne dziewczynki po kątach ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...