Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Coś pomyślę, Onaa jak to ująć, aby było dobrze i nikt nie czuł się oszukany. Potrzebuję chwili, żeby zebrać myśli :) 

Dziękuję Ci Tysiu.

Przed chwilą, Anula napisał:

Wspierałam Pysia i Lapisia deklaracją stałą po 10,00zł.Miało być przez pół roku.Pozostawiam dalej 20,00zł dla Pysia przez pół roku.

Anulko, bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Onaa napisał:

Dziękuję Ci Tysiu.

Anulko, bardzo dziękuję.

Te pół roku to tak dla asekuracji bo nie wiadomo co może przynieść życie.Mam nadzieję,że Pysio przy wzmożonych ogłoszeniach powinien na stare lata jeszcze pomieszkać w swoim domku.

Link to comment
Share on other sites

35471.jpg

Dnia 30.01.2019 o 19:00, Anula napisał:

Te pół roku to tak dla asekuracji bo nie wiadomo co może przynieść życie.Mam nadzieję,że Pysio przy wzmożonych ogłoszeniach powinien na stare lata jeszcze pomieszkać w swoim domku.

Mam nadzieję że jest gdzieś taki domek dla naszego specyficznego dziarskiego staruszka.

Przed chwilą, gabim napisał:

Poszła stała dla Pysia plus mały, jednorazowy dodatek. 

Pysiolek dziękuje. Żebyś wiedział Pyśku ile tutaj osób się o Ciebie troszczy.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2019 o 22:10, Radek napisał:

Czy numer konta dla Pysia jest takie same jakie miał Lapiś?

 

23 godziny temu, teresaa118 napisał:

konto jest to samo, bo oni byli rozliczani razem, dlatego na Pysiu ciaza dalej dlugi Lapisia

 

Dokładnie tak jest, Lapiś i Pysio mają to samo konto , były zabierane razem jako dwupak. Odkąd Lapiś chorował to pieniążki które przychodziły i dla niego i dla Pysia były wydawane na obydwa z tym że więcej na Lapcia gdyż taka była potrzeba. No i teraz zostały jeszcze trochę długi po  Lapisiu,i  mimo że Pysio ma teraz pełne deklaracje to brakuje mu na opłacenie pobytu u kikou za styczeń. I jeszcze jest niezapłacony pobyt styczniowy Lapisia u Anecik.

8 godzin temu, Radek napisał:

Dziękuję za informację. Postaram się coś dorzucić dla Pysia.

Bardzo dziękuję Radku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2019 o 19:00, Anula napisał:

Te pół roku to tak dla asekuracji bo nie wiadomo co może przynieść życie.Mam nadzieję,że Pysio przy wzmożonych ogłoszeniach powinien na stare lata jeszcze pomieszkać w swoim domku.

ja dla tejże asekuracji stałej pomocy podjąć się nie mogę, ale poproszę nr konta na PW, choć troszkę dorzucę do spłaty długu

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2019 o 16:18, Radek napisał:

Deklarację dla Lapisia przeniosłem na Miłkę, ale Pysia zostawić nie mogę. Od lutego deklaruję po 10 zł miesięcznie. Dzisiaj pierwsza deklaracja poszła.

Ślicznie dziękuję Radku, że nadal chcesz towarzyszyć Pysiowi.

Dnia 4.02.2019 o 20:45, mari23 napisał:

ja dla tejże asekuracji stałej pomocy podjąć się nie mogę, ale poproszę nr konta na PW, choć troszkę dorzucę do spłaty długu

Mari23, bardzo dziękuję.

23 godziny temu, kikou napisał:

Potwierdzam otrzymanie przelewu za styczniowy pobyt Pysia. Dziękujemy z Pysiulkiem.

Dziękuję Kasiu za potwierdzenie. Dużo głasków dla Pysiaczka, oczywiście jak będzie miał na to ochotę.

 

Na konto przyszły pieniążki od Anuli0heart.gif (20zł), gabim (30zł), elik - wpłata od Pani Agnieszki znajomej elik 0heart.gif(50zł), Marudzi 0heart.gif(15zł),o Ewy Marty0heart.gif (40zł) i Radka 0heart.gif(10zł) - bardzo dziękujemy:). Dzięki Waszej pomocy powoli finanse teraz już Pysiowe wychodzą na prostą. Został do zapłaty jeszcze kilkudniowy pobyt Lapisia w styczniu u Anecik (100zł).

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kikou napisał:

Pysiek mądrala (już dwa razy w sekunde wskoczył na krzesełko i zjadł prędziutko za mnie śniadanko) pozdrawia serdecznie. Fotka jak zwykle jedna. Pysio nie preferuje i ucieka :)

20190215_083449-1.jpg

"Kotek - sprytek" chciałoby się powiedzieć, gdyby to nie był piesek sprytek ;))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2019 o 14:12, kikou napisał:

Pysiek mądrala (już dwa razy w sekunde wskoczył na krzesełko i zjadł prędziutko za mnie śniadanko) pozdrawia serdecznie. Fotka jak zwykle jedna. Pysio nie preferuje i ucieka :)

20190215_083449-1.jpg

Kikou dziękuję za zdjęcie i wieści pysiulkowe :).  Szkoda że Pysio tak nie lubi robienia zdjęć, to zdjęcie jest takie ładne, szkoda tylko że Pysiulo nie chciał się nam pokazać w całej okazałości :)..

Dnia 15.02.2019 o 17:04, Radek napisał:

Pysiowy rozumek pracuje:) 

Tak Radku, rozumek to Pysio ma spryt także :).  Na szczęście sprawności też mu nie brakuje. Nie widać po nim tych wetowych 12-13 lat.

Dnia 15.02.2019 o 17:45, Tyś(ka) napisał:

Jaki cudowny ryjeczek :) Dodałam zdjęcie do mojego ogłoszenia.
Onaa zatwierdziła, więc pokazuję - a może ktoś wyróżni?

Bardzo Ci dziękuję Tysiu! Tekst ogłoszenia super :)!

I dziękuję za ogłoszenie:).

 

A na konto pysiowe przyszły pieniążki od mari230heart.gif (20zł), agat21 0heart.gif(20zł)  i asiuniab 0heart.gif(20zł) - ślicznie dziękuję :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj było ladnie od rana, troche pochodzilam za Pysiulkiem. Zresztą sam mnie zmusił bo podkopał sie pod ogrodzeniem. Z tym że Pysio nie ucieka, po prostu zrobił sobie dziurę, i zwiedzał łąke i posesję u sąsiadów, a jak mu sie znudziło to przyszedł. ;-)

20190218_084333-1.jpg

20190218_084308-1-1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...