Jump to content
Dogomania

Gdzie diabeł mówi dobranoc... kociaki z niechianej paki...


Tyśka)

Recommended Posts

19 godzin temu, Bębenek napisał:

Rysia :))) 

Patrzyłam na jej ogłoszenia, poczciwy taki pysiol ma :) 

A Stasia bezbledną minę żebraczą...jakby tydzień nie jadła :)  też myślę, że ciężko będzie się z nią rozstać 

Rysia fajowska jest. Karmicielka wzięła ją na jeden dzień do domu, aby nie szukać gdy przyjedzie pan po nią... a Rysia od razu się w domu odnalazła, odnalazła też miseczki z jedzonkiem. Musiała mieć dom ;)

Stasia to artystka :) Ale niech działa, jeżeli chce tutaj zostać:)

17 godzin temu, christo_fair napisał:

Cudowne wieści! Powodzenia dla Rysi :) To teraz jeszcze Zdrapka niech da się komuś wypatrzeć.

Zdrapka i kolega ze stołówki Rysi. Nie pokazywałam go jeszcze, bo czekam na nowe zdjęcia. Mam tylko takie:
czarnulek.jpg.4d33d20079005f9bc539202eb81b6bf1.jpg

 

A o Zdrapkę nikt nie pyta. Dostaję tylko wiadomości: "jaka piękna" :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2019 o 01:32, christo_fair napisał:

Joj! Dwa słodkie stworzonka! :) No i jakże ta Stasia miałaby gdzieś w świat sobie powędrować? ;)

Niestety, będzie musiała :( Mąż shoto od dawna ma alergię na koty i odkąd mała zamieszkała w salonach (a nie tylko w łazience) alergia dała się we znaki :( Bąble na całym ciele...

18 godzin temu, Bębenek napisał:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1920382124726262&id=100002634784706 

To nie Rysia .?????

 

 

/ przejrzałam się dokładnie...to Rysia  :((((( 

NIestety tak. Rysia trafiła do nowego domu w niedzielę i zaginęła parę dni później. W kompletnie w obcym dla siebie miejscu :(
ZAGINĘŁA W ZAMOŚCIU. :( Jesteśmy przerażone :(

Link to comment
Share on other sites

I wieści Stasiowe raz jeszcze...
Była na kontroli łapki. Rana zmniejszyła się o 80%. Niestety, ścięgna będzie trzeba nacinać, podkurcz nadal jest :( Ale to dopiero za 3tygodnie - wtedy też Stasia zostanie za jednym zamachem wysterylizowana... i będziemy się rozliczać z lecznicą. I szukać domu.
stasia16.thumb.jpg.bff4fd8245926020fad766dfc387cd6d.jpg

stasia17.thumb.jpg.085374ef508ca734112089a7c894904e.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, christo_fair napisał:

Poza tą raną, która ładnie się goi - same smutne wieści...

Niestety :( Jakaś dobra passa chyba się skończyła...

17 godzin temu, Bębenek napisał:

Rysie wysłałam pani karmicielce z Zamościa, na pewno będzie za nią patrzeć 

Bardzo Ci dziękuję :(

Link to comment
Share on other sites

Nadal nic nie wiadomo? Kurczę, patrzyłam na ogłoszenie Rysi dzień przed adopcją... p.Zosia na pewno będzie patrzeć i pokaże innym, chociaż nie wiem jaki ma telefon, znaczy na ile wyraźne zdjęcie jej doszło.. więc i fałszywe alarmy mogą się zdarzyć...wysylala mi zdjęcia swoich kotków i tych którym dom znalazła, ale zbyt wyraźne one nie były  :(   zimno bardzo ..

 

Może ktoś potrafi zdjęcie tak obrobic,  żeby nie było tla- znaczy wszystko wokół Rysi miało kolor jednolity? Nie wiem czy tak się da? Wtedy chyba na starszym telefonie było by bardziej wyraźne to zdjęcie? 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Bębenek napisał:

Nadal nic nie wiadomo? Kurczę, patrzyłam na ogłoszenie Rysi dzień przed adopcją... p.Zosia na pewno będzie patrzeć i pokaże innym, chociaż nie wiem jaki ma telefon, znaczy na ile wyraźne zdjęcie jej doszło.. więc i fałszywe alarmy mogą się zdarzyć...wysylala mi zdjęcia swoich kotków i tych którym dom znalazła, ale zbyt wyraźne one nie były  :(   zimno bardzo ..

 

Może ktoś potrafi zdjęcie tak obrobic,  żeby nie było tla- znaczy wszystko wokół Rysi miało kolor jednolity? Nie wiem czy tak się da? Wtedy chyba na starszym telefonie było by bardziej wyraźne to zdjęcie? 

Bębenku, kompletnie nic... jakby zapadła się pod ziemię, żadnych tropów :(
Niestety, ja takich czarów nie umiem robić.

Dziękuję za takie zaangażowanie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p. Zosią, już z kimś rozmawiała, będzie pokazywać innym dokarmiajacym, to raczej ludzie którzy netu nie mają...Niestety nikt nic.. znaczy przyszła jej do głowy jedna kocia która gdzieś do kogoś pod Zamość się przyblakala, ale czasowo to nie pasuje :( 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bębenek napisał:

Rozmawiałam z p. Zosią, już z kimś rozmawiała, będzie pokazywać innym dokarmiajacym, to raczej ludzie którzy netu nie mają...Niestety nikt nic.. znaczy przyszła jej do głowy jedna kocia która gdzieś do kogoś pod Zamość się przyblakala, ale czasowo to nie pasuje :( 

Dziękuję Ci. Jutro karmicielka jedzie zobaczyć, bo ktoś niedaleko znalazł podobną kotkę, ale wetka u której  był znalazca kotki uważa, że to dwie różne... no ale zdjęcia mogą przekłamywać, więc Karmicielka jedzie :( z nadzieją... wywiesi też ogłoszenia, bo chyba właściciele tego nie zrobili.

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tygodniu ma być sterylizacja, potem szczepienie i zakończenie leczenia Stasi. Shoto pokryje koszty sterylizacji i szczepień, ale i poprosi o rachunek całościowy. Pewnie trochę tego wyjdzie, będzie trzeba resztę dozbierać... shoto ma nadzieję, że ścięgna nie będzie trzeba nacinać, bo Stasia staje na łapkę, a... Stasia chyba zostaje z nimi, bo shoto nie wyobraża sobie wydawać komuś, komu potem ucieknie albo coś się stanie, a przecież Stasia wiele przeżyła :) Nie dziwię się. :) I wierzę, że mała będzie mogła u nich zostać.

Łapka dzisiaj :)
5561ab566aeef2e3med.jpg

Stasia :)
a4f1691676e4d2d9med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...