Jump to content
Dogomania

Gdzie diabeł mówi dobranoc... kociaki z niechianej paki...


Tyśka)

Recommended Posts

Balti <3 
Cudownie, czekałam na jakieś wieści od Ciebie albo byłej Opiekunki Kubusia! <3333

Dziękuję, aż łzy mi same napływają do oczu... szczęśliwy! :) W końcu nie musi dzielić kolan z innymi uratowanymi kotami i staruszkami yorusiami i pudelkiem:)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Baltimoore napisał:

Masz więcej zdjęć?

Tylko to jedno :( Spróbuję coś zdziałać w tym temacie. Pani, której córka dokarmia kotka, chce oddać go na klatki miejskie :(
 

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

piękny kocur

I do tego podobno o fantastycznym potencjale na przyjaciela.

"Jest bardzo przyjazny i widać że miał dom, w którym były dzieci. " - tak opisuje go Pani, która umieściła ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam jeszcze dwa zdjęcia. Widać na nich, w jakim stanie jest kot: sierść w tragicznym stanie, liczne niedobory.
Ksiądz proboszcz próbuje pomóc kotu na własną rękę, niestety tamtejszego proboszcza nie znam, wiem że proboszcz w mojej parafii zrobiłby nawet dyżury na karmienie kota i szukał domu. Tutaj - naprawdę nie wiem co oznacza ta pomoc, księża są ludźmi i tak jak ludzie są różni (jedni pomagają, inni utrudniają), wiele zależy od wychowania. Córka Pani ma podejść dzisiaj i porozmawiać, poprosić o danie czasu.

Kocurek z pewnością jest dorosły, przynajmniej tak się zachowuje, jakby miał powyżej 4lat.
Jakby ktoś pomógł z ogłaszaniem... chociaż problem jest z wyznaczeniem osoby odpowiedzialnej za kota, nie wiadomo tak naprawdę nic o losach kotka (co się z nim stanie za dzień dwa)...

Kotek jest dokarmiany 3x dziennie, ma zrobione domki ze styropianu, skrzynki i pudełek... dobrze mu tu, trzyma się terenu, nie ucieka.

Pani, która dokarmia oferuje pomoc w postaci pożyczenia transporterka oraz przewiezienia niedaleko kotka w razie potrzeby.
kc.jpg.5061f15a79ac009c79800d45b366a0c8.jpg

kc2.jpg.4d1fcee9b0a0c123610d3c6718394b44.jpg

kc3.jpg.26dd2bb0389093be11ceb577c62275f9.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

(...) dom z innym kotem i Pani się obawia, że koty się nie dogadają.

Tej Pani podesłałam też inne kotki. Pani szuka dorosłego kotka, sprawdzonego do innego, bo ma kotkę rezydentkę. Umówiłam się z nią, że podeślę też inne kotki na maila i własnie je wysłałam - głównie to podopieczni Dory, Pani Krystyny oraz tymczasowiczka sue.

Miałam dzisiaj jeszcze dwa zapytania na olx, na pierwszy odpowiedziałam i wiążę z tym domem wiele nadziei, bo pytania były konkretne, a z drugim umówiłam się na rozmowę telefoniczną. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Tej Pani podesłałam też inne kotki. Pani szuka dorosłego kotka, sprawdzonego do innego, bo ma kotkę rezydentkę. Umówiłam się z nią, że podeślę też inne kotki na maila i własnie je wysłałam - głównie to podopieczni Dory, Pani Krystyny oraz tymczasowiczka sue.

Miałam dzisiaj jeszcze dwa zapytania na olx, na pierwszy odpowiedziałam i wiążę z tym domem wiele nadziei, bo pytania były konkretne, a z drugim umówiłam się na rozmowę telefoniczną. Zobaczymy.

jest ruch  - musi się udać :)

parafialny kocurek będzie miał dom i może jeszcze jeden/jedna

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aldrumka napisał:

jest ruch  - musi się udać :)

parafialny kocurek będzie miał dom i może jeszcze jeden/jedna

Aż sama jestem zdziwiona tym ruchem :) I boję się pisać cokolwiek, aby nie zapeszać.

Proboszcz dał czas kotkowi na znalezienie domu, powiedział że na razie liczy na nas :). Pani karmicielka spróbuje pertraktować z gminą, aby gmina opłaciła kastrację.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...