Jump to content
Dogomania

Cruft's 2010


panienkabubu

Recommended Posts

Asiaczek-wielkioe gratulacje!
Klaudia-bardzo milo bylo mi was poznac,szkoda ze nie bylo czasu na jakis spacer no ale nie mozna miec wszystkiego.Zdjecia obrobie i wstawie i ci wysle tez jak tylko znajde chwilke.Mam problem na molosach-nie pozwala mi pisac postow ani pw wiec nie wiem co mam zrobic.czy moze moglabys napisac tam do admina w moim imieniu?Moj nick tam kamila82

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Darianna']Brawo, Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Brawo, brawo, brawo !!!!

Asiu to dla Jacka i Jennifer :calus:(albo to od nich...)[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[quote name='Kamila']Asiaczek-wielkioe gratulacje!
[/QUOTE]
Kochane, dziękuję:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='appalachian']nieskromnie sie pochwale - wczoraj na cruft's polska suka [color=red][b]ilia lucky appalachian[/b][/color] zostala [b]najlepsza suka w rasie[/b] i otrzymala swoje pierwsze [b]cc[/b]. Zgloszono ponad 140 malamutow. Handler izabela nawrocka. Dziekuje iza :)[/quote]

[color=darkred][b]gratulacje :)[/b][/color]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkred]HOT NEWS[/COLOR][/B] :)
w tym roku na Cruft`cie po raz pierwszy pokazał sie lhasak w polskich rękach, z polskiej hodowli[B] AMERICAN GIGOLO z Czańca [/B]( kwalifikacje uzyskał w Belgii na CACIB w Brukseli w grudniu mając 9 miesięcy i tydzień ) na 10 psów w klasie wywalczył III lokate :) pewnie że wolałabym II czy I ale dla mnie jako hodowcy to na prawdę WIELKI SUKCES

będzie filmik i fotki jak wrócą właścicielki Iza Podolska i Natalia Woźniak, tu [B][COLOR=darkred]WIEEEEEEEEELKIE PODZIĘKOWANIA DLA OBU DZIEWCZYN[/COLOR][/B] :*

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla ASIACZKA, oby wiecej takich bylo sukcesow polskich hodowcow i wystawcow. Dlatego trzeba na nastepny rok zorganizowac wyjazd duzym busem i wiecej osob by pojechalo i pokazaloby jaki jest poziom polskiej kynologii, ja uwazam ze nie mamy sie czego wstydzic. Trzeba przy tym powiedziec ze konkurencja w Baskach byla spora, a ten co wygral rase tez byl piekny, widzialem wczoraj na finalach.

Link to comment
Share on other sites

Polski Staffik [B]Fear of The dark Berserker oprócz [B]1 loka[/B]ty w swojej klasie zdobył również CC, [/B]jeśli chodzi o polskie bullowate to również super poradziła sobie sunia p.Marka Wojciechowskiego:
[B]Special Junior - Bitch[/B]
[I]Entries: 6 Abs: 3 [/I]
[B]1st [/B] SECRET PASSION EWIMARK RAKOWNIA [ATC AK01187POL] (MR M WOJCIECHOWSKI)

Link to comment
Share on other sites

potwierdzam wiadomośc o OLI

wspaniała wiadomość dotarła przed chwilą do włascicieli VIGORA

OLA SZYDŁOWSKA - handlerka Vigora ,wygrała całą wystawę CRAFTS 2010



jest to w tej chwili jedyny taki przypadek aby taka młodziutka dziewczyna w tak krótkim czasie zdobyła tyle tytułów w ciągu roku


ZWYCIĘZCA POLSKI

ZWYCIĘZCA EUROPY

ZWYCIĘZCA ŚWIATA

ZWICIĘZCA CRAFTS

Olu Wielkie ,Wielkie gatulacje
- jesteśmy z Ciebie dumni ,wspaniały Polski akcent na tak prestiżowej wystawie

Link to comment
Share on other sites

Wielkie gratulacje dla wygranych, lokatowych i zadowolonych, a szczególnie dla Oli (ma dziewczyna klasę!)! :multi::multi::multi:

Mi w tym roku przeszkodziła cieczka rudej :angryy:, ale nadrobimy może w przyszłym roku (kurczę, dobrze, że policzyłam, bo bym miała "wesoło" przed wyjazdem :shake:) - w końcu, mam nadzieję (tam tyci, tyci zazdroszczę tym, co byli :razz:)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...