Jump to content
Dogomania

Cruft's 2010


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SOS
Czy bedzie ktos w czwartek, zeby mi ewentualnie wystawic hovawartke? ja nie moge biegac, a mojej 'handlerce', wlasnie zachorowal pies i nie moze jechac. Sunia wystawia sie bardzo ladnie i praktycznie sama.
W razie czego Sunia ma numer 1466 jest w klasie 185 na ringu 19. Hovki sa oceniane po pirenejczykach. Na wszelki wypadek podaje komorke 0033 70746864 (Maria Kuncewicz)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]My to generalnie jesteśmy już w Calais, i jutro będziemy w Birmingham...
Dzisiejsze 1500 km z przygodami, ale to chyba będzie trzeba opisać na dłużej po wszystkim.
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]


oooo ja tez juz chce:)
a tak serio daj znac jesli bedzies zmaila jak jak z przejsiciem i formalnosciami (chodzi mi o psiowe dokumenty co sprawdzaja na co zwrocic uwage, jesczze mam czas wiec jak cos to dobije pieczatke gdzie sie da:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wstyd powiedziec, ale ja nawet nie wiem, kiedy sa basenji prezentowane...
Pzdr.[/QUOTE]
Uffff, juz sie mogę przestać wstydzić.
Basenji prezentowane sa w czwartek:) I właśnie JUMA MONGO Asiaczek FCI będzie się prezentował...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Uffff, juz sie mogę przestać wstydzić.
Basenji prezentowane sa w czwartek:) I właśnie JUMA MONGO Asiaczek FCI będzie się prezentował...

Pzdr.[/QUOTE]

No to jak wypatrze Basenji to wpadne na ring,kto bedzie go wystawial?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']No to jak wypatrze Basenji to wpadne na ring,kto bedzie go wystawial?[/QUOTE]
Na pewno nie ja, niestety... Jumaszka będzie prezentowany przez profesjonalna handlerkę z Litwy (wysoka, szczupła, bardzo ładna młoda dziewczyna).
Ale możesz miec problemy z trafieniem na niego, bo basków (chłopaków jest 31 albo 32 sztuki:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuncewmr']SOS
Czy bedzie ktos w czwartek, zeby mi ewentualnie wystawic hovawartke? ja nie moge biegac, a mojej 'handlerce', wlasnie zachorowal pies i nie moze jechac. Sunia wystawia sie bardzo ladnie i praktycznie sama.
W razie czego Sunia ma numer 1466 jest w klasie 185 na ringu 19. Hovki sa oceniane po pirenejczykach. Na wszelki wypadek podaje komorke 0033 70746864 (Maria Kuncewicz)[/QUOTE]Mario, ja ewentualnie mogłabym Ci pewnie wystawić - będę w czwartek, mój nr kom 694 169 305.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na pewno nie ja, niestety... Jumaszka będzie prezentowany przez profesjonalna handlerkę z Litwy (wysoka, szczupła, bardzo ładna młoda dziewczyna).
Ale możesz miec problemy z trafieniem na niego, bo basków (chłopaków jest 31 albo 32 sztuki:)
Pzdr.[/QUOTE]
Niech szuka najładniejszego i to na pewno będzie Juma !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']oooo ja tez juz chce:)
a tak serio daj znac jesli bedzies zmaila jak jak z przejsiciem i formalnosciami (chodzi mi o psiowe dokumenty co sprawdzaja na co zwrocic uwage, jesczze mam czas wiec jak cos to dobije pieczatke gdzie sie da:))[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]To jeszcze Cie podrażnię, my jesteśmy już na miejscu :diabloti:

Całe szczęście moja panika związana z przejechaniem granicy u Brytyjczyków skończyła się bardzo szybko. Sprawdzanie papierów trwało 3 sekundy, ale wiem teraz że spokojnie można podmienić psa już po sprawdzeniu chipa hihi[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']Klaudia-od ktorej godziny bedziecie na hali?Czy wiesz o ktorej sie wystawiacie?[/QUOTE]

[COLOR=Navy][FONT=Century Gothic]Kamila, planuje być jakoś miedzy 8 a 9. Wszystko zależy co mój kierowca (mój ojciec) wymyśli. Z hotelu mamy 30 minut - dzisiaj sprawdzone. Dogi wchodzą o 9 rano, ale o której my wejdziemy to nie mam pojęcia... Jedynie wiem że nasza klasa jest 8 w kolejności (z 10 wśród samców). Jak co to trzeba do mnie dzwonić, choc pewnie będzie trudno mnie złapać bo ja będę najpierw latać i wszystkie papiery załatwiać.

[/FONT][/COLOR] [quote name='Tecia']A ja mam jeszcze pytanie natury technicznej bo wiem ze w UK sa inne gniazdka prądowe, są dostępne tam przystawki czy zaopatrywałyście się w nei ? jeśli tak to gdzie??[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Ja przywiozłam swoje przejściówki (pare razy już byłam w Anglii) ale spokojnie można je tu kupić za śmieszne pieniądze - w moim hotelu w pokoju przejściówki nie mieliśmy, ale myślę że gdybym poprosiła chłopaka z recepcji (BTW chłopak jest z PL) to na pewno by się jakaś znalazła.

Dzisiaj byłam pod halami i od razu napisze - NIE radze jechać od strony Birmingham i lotniska, są tam roboty drogowe i przewężenia na jeden pas... Najlepszy dojazd do Parkingów E i S jest od południa. Parking west jest kawałek od samych hal więc polecam wbić sią na East lub South (North faktycznie jest daleko tak jak pisali Bryt.) [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No to ja sie tez postaram byc na hali jak najwczesniej.Jesli jestescie dopiero w 8 grupie na 10 to mysle ze na prawie koncu bedziecie wchodzili.Ja mysle ze cie znajde ale czy moglabys mi podac swoj tel tak na wszelki wypadek?Za 3h wyruszamy wiec ten tel to na facebook mi wyslij jak co.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...