Jump to content
Dogomania

Cruft's 2010


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja zgłosilam jednego psa a dostałam 2 koperty...O co chodzi?? Takie same, z taką samą zawartością...

Ogolnie z powodu mojej slabej znajomosci anglijskiego nei za bardzo wiem o co tam chodzi...Ze psy mają siedziec cały czas na swoich stołach przygotowawczych?Jak daleko jest od takiego stołu do ringu??

Mam bordera-samca a tam jest ze bordery ring 2 i w nawiasie ze suki...Masakra z ta moją angielszczyzna..:(

ale fajnei ze już coś jest.Nr.dostaniemy juz na miejscu??

Link to comment
Share on other sites

Nie taki wilk straszny :thumbs:, najgorzej pies ma na promie gdyz 2h musi sam siedziec zamkniety w aucie na otwartym pokladzie a tam nieco chlodno jest i wieje ;) a tak to luzik, wiosna niemalze za kanalem ;)

Odnosnie noclegow to najtaniej jest w B&B, srednia cena za nocleg waha sie od 30-40F ze sniadaniem ale trzeba pytac czy akceptuja psy - nie wszedzie przyjmuja gosci ze zwierzakami :mad:. Wrocilem z UK wczoraj takze mam aktualny spis B&B na 2010 jakby ktos chcial, mozna taki przewodnik wziac sobie na promie za free i jakies inne gazetki/mapki reklamowe (:offtopic:- bylem na wystawie z psiakiem - Nobel 3cie miejsce w Ch na "Open Show" co jak na psa z EU i w "innym" typie to super wynik :bigcool: tymbardziej ze nikt wczesniej z Pl tam nie jezdzil i "Naszych" :Poland: sheltie na ringach Anglicy nie widzieli, ciekawe dlaczego he he... Odnosnie kosztow to zgloszenie na ta wystawe kosztowalo tylko 45zl :lol:, na Crufta cos okolo 120zl a to o wiele taniej niz wystawki europejskie, ino transport to 30h jazdy w 1 strone :p ). Nastepna wycieczka do Anglii za 3 tygodnie, testujemy nowe auto :multi:

Aha, pamietajcie ze w UK zbiera sie kupki albo placi do 1000F kary jak Was ktos przylapie :painting:.

Pzdr i powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Powiem szczerze nie wiem...

Ja mam tylko - 1338 GREAT DANE, i pod spodem danego mojego psa, a potem "Class(es) 158"

Podejrzewam że 1338 to mój numer, więc pewnie i numer boksu - wszystko mam na kartce z karteczkami o moich wejściówkach etc.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...