Jump to content
Dogomania

Cruft's 2010


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='obi']jo-jo to szczególna prośba do Ciebie, czy mogłabys mi pomóc , czytam i nic z tego nie wiem ( niestety mój angielski jest słabiutki), pierwsze trzeba załatwić to ATC , wysłac normalna poczta czy raczej mailem i jak , i drugie moje pytanie jak mam zapłacić ,nie mogę znaleść numer konta PROSZĘ POMÓŻ[/QUOTE]


Aplikacje na ATC wysyłasz pocztą. W tej aplikacji podajesz numer karty, z której ściągają opłatę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chefrenek']A gdzie to jest? Nie mogę znaleźć. Czy pojawia się dopiero po zalogowaniu?[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Służę - [url]http://www.crufts.org.uk/crufts-2010-schedule-and-entry-form[/url][/COLOR][/FONT]

[quote name='obi']jo-jo to szczególna prośba do Ciebie, czy mogłabys mi pomóc , czytam i nic z tego nie wiem ( niestety mój angielski jest słabiutki), pierwsze trzeba załatwić to ATC , wysłac normalna poczta czy raczej mailem i jak , i drugie moje pytanie jak mam zapłacić ,nie mogę znaleść numer konta PROSZĘ POMÓŻ[/QUOTE]

[quote name='obi']A jak ktos nie chce karta tylko przelewem to co maz robić , robił ktos juz tak?[/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Najpierw wypełniasz Druk ATC (dla ułatwienia albo w tym wątku albo ogólnym od Crufta znajdziesz chyba już gotowy wzór). Wpłacasz 12 Funtów na konto Brytyjskiego Związku. Potem potwierdzenie wpłaty razem z wypełnionym wnioskiem ATC polecam wysłać do Związku prosto meilem (przyjmują nie ma żadnego problemu). Dołączasz ewentualnie dyplom championa. Papiery potwierdzające rejestracje ATC ja dostałam chyba jakieś 10/12 dni po wysłaniu im dokumentów.

Już jak masz numer ATC w ręku wypełniasz zgłoszenie na Crufta, płacisz i w marcu ruszasz :)

Aha, ja płaciłam na to konto (dosałam je prosto ze Związku):

[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]BARCLAYS BANK

Sort code: 20-95-61 Account no.: 80771643

IBAN CODE: IBANGB08BARC20956180771643

SWIFT CODE: BARCGB22
[B]
Bank address:[/B]
Barnet & Hampstead Banking
Barclays Commercial Bank
PO Box 12820
125D High Road
Whetstone
London
N20 0WE[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obi']ooooooooooo i o to mi chodziło WIELKIE DZIĘKI , myślę że nie tylko ja z tego skorzystam ale na pewno wiele osób, super , jaby co to mogę pisac o dalsza pomoc gdyby coś nie to to?[/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Nie ma problemu, jakby co to pomogę oczywiście w granicach swoich możliwości :)
Sama jeszcze kilka miesięcy temu tego nie ogarniałam, ale kilka godzin czytania i wszystko (no prawie wszystko...) już jasne :)[/COLOR][/FONT]

[quote name='Chefrenek']Dzięki Jo-jo.

Co wpisać tutaj?

[URL]http://img80.imageshack.us/img80/5808/64723322.jpg[/URL][/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Ja tego nie wypełniam, bo jeśli dobrze zrozumiałam dotyczy to psów pochodzących z "drużyn" takich jak obedience czy agility, ale mogę się mylić.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Chefrenek']Czy ktoś wie o co chodzi z tymi klasami?

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]2056 - POST GRADUATE FRENCH BULLDOG
2057 - LIMIT FRENCH BULLDOG
2058 - OPEN FRENCH BULLDOG
[B]2059 - GOOD CITIZEN DOG SCHEME FRENCH BULLDOG[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Klasa GCD Scheme Was nie obchodzi, tzn tych ktorzy chca pokazac psiaka na Crufts i maja nominacje. Wpisanie do odpowiedniej klasy zalezy od tego ile pies ma zdobytych CC (odpowiednich naszego CWC, CAC lub CACIB'a). Nie ma tez tam tytulow Ch Ml (JCH) wiec mozna sobie odpuscic te literki przed nazwa psa, jest wazny tylko Champion lub Inter a jak Champion/Inter, to zgloszenie mozliwe jest tylko do klasy OPEN. Reszta klas zalezy na ogol od liczby zdobytych CC i ilosci pierwszych, drugich czy trzecich miejsc na wystawach oraz wieku psa, a takze w klasach "special" od koloru futra np itd. Ogolnie klas w UK jest 37 z tego co pamietam wiec niezly maja galimatias ale pocieszeniem moze byc to, ze mozna zglaszac do kilku klas jednoczesnie :) Wszystkie regulaminy wystawowe Anglicy maja opisane w "The Kennel Club Year Book" - wychodzi to chyba co dwa lata, ja kupowalem 2008-2009. [B]Aha, niewazne czy pies mial nominacje w mlodziezy czy dorosly, idzie do takiej klasy do ktorej sie wlasnie kwalifikuje w dniu wystawy![/B]

I nie stosujcie przed wyprowadzniem psa na ring zadnych substancji ktore wplywaja na strukture wlosa itp lub ktore moze wymacac sedzia, bo was bezwzglednie zdyskwalifikuja i pogonia z ringu = wstyd ze az boli. To nie Europa gdzie wszystko mozna ;)

W marcu wybieram sie do Birmingham, nie wiem tylko jeszcze czy samolotem (sam) czy samochodem (wtedy z psem, zeby sobie ponownie poskakal z "elyta" na zielonym ringu :cool3:), do swiat mysle wyjasni mi sie sytuacja. Ale pojechac na pewno warto, jesli nie po to zeby pokazac tam swojego psa (co juz jest duzym sukcesem), to zeby poogladac inne, pogadac z ludzmi i ewentualnie zrobic tanie psie zakupy (np Eukanuba 3kg za 5F lub jak 2 lata temu 1kg=1F).

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witajcie
w zwiazku z tym ze jestem totalna noga w sprawach bankowych czy moze mi ktos pomóc i powiedziec jaki numer z karty, trzy czy czterocyfrowy mam wpisac na zgłoszeniu do numeru ATC w miejsu gdzie jest napisane
inssue number
czy chodzi o numer widniejący na drugiej stronie karty przy podpisie własiciela ???
:oops:
Pomocy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carbonara']witajcie
w zwiazku z tym ze jestem totalna noga w sprawach bankowych czy moze mi ktos pomóc i powiedziec jaki numer z karty, trzy czy czterocyfrowy mam wpisac na zgłoszeniu do numeru ATC w miejsu gdzie jest napisane
inssue number
czy chodzi o numer widniejący na drugiej stronie karty przy podpisie własiciela ???
:oops:
Pomocy[/QUOTE]

Jeśli będziesz miała problem z otrzymaniem ATC to pytaj ich o to czy udało im się kasę z karty ściągnąć. Czasem mają z tym problemy.

Link to comment
Share on other sites

A mi zawalili sprawę z ATC - certyfikat mam, ale "połknęli" mi jeden człon nazwy psa. Teraz muszę odkręcać, przez co formularzem on-line nie mogę jeszcze mojej rudej zgłosić na wystawę... Ciekawe, jak to się stało - na rodowodzie jest ok, na formularzu też ok, na nominacji też ok, a na certyfikacie już nie. Nie wiem... Mam nadzieję, że da się to w miarę szybko i elegancjo odkręcić i że to tylko ich takie angielskie poczucie humoru...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Hmmm wiem, że do Irlandii kwarantanna liczy się od momentu otrzymania wyników na p/ciała[/QUOTE]

Do Anglii liczy sie od pobrania Krwi.

Ale mam inne pytanie, wiem ze juz bylo pisane o klasach. Ale to dla mnie dalej czarna magia.
Moja suczka zdobyla cetryfikat w moldziezowej. Teraz jest wystawiana w posredniej, zdobyla juz pare CAC ( polskie CWC ) i pare CACIB. Na Championa jest ale jeszcze za mloda, ma teraz 18 miesiecy.
Prosze pomoc , gdzie ja zameldowac

Magi:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...