Jump to content
Dogomania

Cruft's 2010


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Smile of Red Witch']A ja będę na 99% w celach zakupowych ;)[/QUOTE]


Lecisz samolotem?
Na ile dni? :cool3:

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jak wygląda kupowanie biletów na Crufta?
Bilet na 4 dni dla dorosłego (osoba powyżej 16-stego roku życia jak mniemam) płaci £46, a o co chodzi z tym biletem na Best In Show za kolejne £26 - £38? Trzeba za obejrzenie BIS zapłacić dodatkowo? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaDark']Znaczy się, że w razie czegoś można do Was, Teciu, przycupnąć? ;)[/QUOTE]

jak najbardziej:)
ja jadę na niedziele - czyli wyjazd w piątek a powrót w poniedziałek (tzn wyjazd z UK w poniedziałek)
Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę się dołączyć zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']jak najbardziej:)
ja jadę na niedziele - czyli wyjazd w piątek a powrót w poniedziałek (tzn wyjazd z UK w poniedziałek)
Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę się dołączyć zapraszam.[/QUOTE]
To jednak nie przycupniemy, bo my wystawiamy się w czwartek, czyli wyjazd w poniedziałek lub najdalej wtorek a odjazd w nocy z czwartku na piątek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek'][url=http://www.crufts.org.uk/overseas-qualifying-shows]Overseas Qualifying Shows | Crufts presented by the Kennel Club[/url][/QUOTE]

Ale właśnie tu jest lista wystaw nominujących na Crufts 2010... a ja szukam listy wystaw nominujących na Crufts 2011. Czy jest już może gdzieś dostępna, czy dopiero ukarzę się na tej stronce później?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Ale właśnie tu jest lista wystaw nominujących na Crufts 2010... a ja szukam listy wystaw nominujących na Crufts 2011. Czy jest już może gdzieś dostępna, czy dopiero ukarzę się na tej stronce później?[/QUOTE]

To są zawsze te same wystawy. Przynajmniej w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']To są zawsze te same wystawy. Przynajmniej w Polsce.[/QUOTE]

No właśnie to nie są te same wystawy ;-), bo już trochę informacji zebrałam. W Polsce na 100% nominacja na Crufts 2011 będzie w Łodzi.. w tym roku była w Katowicach. Za granicą też już widziałam trochę zmian np. w Brnie w lutym nominacji nie będzie... w tym roku była itd. Dlatego szukam aktualnej listy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Cancun']Nr ATC potrzebny jest dla wszystkich psow wystawianych w UK, i to na wszystkich wystawach. Wiec nie musisz miec kwalifikacji na Crufts aby otrzymac ATC.

Interchampiony automatycznie kwalifikuja sie na Crufts. Tak samo jak np. Zwyc. Europy i Swiata.[/QUOTE]

to znaczy ze jak mam interka to wystarczy zgłosic zapłacic za wystawe i jechac??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stasiek']to znaczy ze jak mam interka to wystarczy zgłosic zapłacic za wystawe i jechac??????[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Plus wyrobić ATC (wg. mnie działają bardzo szybko, u nas papiery pojawiły się pare dni po wysłaniu meilem dokumentacji) i jak macie przeciwciała to jechać :)[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Plus wyrobić ATC (wg. mnie działają bardzo szybko, u nas papiery pojawiły się pare dni po wysłaniu meilem dokumentacji) i jak macie przeciwciała to jechać :)[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

A czy już można rejestrować się na samego Crufts'a? Bo ja chyba ślepa i nie widzę nigdzie formularza rejestracyjnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']A czy już można rejestrować się na samego Crufts'a? Bo ja chyba ślepa i nie widzę nigdzie formularza rejestracyjnego.[/QUOTE]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]....

P.S. Właśnie weszłam na stronę Crufta, otworzyli już zgłoszenia.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

jo-jo to szczególna prośba do Ciebie, czy mogłabys mi pomóc , czytam i nic z tego nie wiem ( niestety mój angielski jest słabiutki), pierwsze trzeba załatwić to ATC , wysłac normalna poczta czy raczej mailem i jak , i drugie moje pytanie jak mam zapłacić ,nie mogę znaleść numer konta PROSZĘ POMÓŻ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...