Jump to content
Dogomania

Co grzeczne pieski dostaną od Mikołaja:):):)


magosia_16

Recommended Posts

Czy wasze kochane czworonogi,były grzeczne?????Pomyślałam,że moglibyśmy napisać trochę o pisej gwiazdce:):)Co kupujecie Waszym psiakom???Może ja zacznę-mój Laki(jego właścicielka nie ma zbyt wiele funduszy w tym roku)dostanie świąteczną laskę(bez skojarzeń)do gryzienia z kokardką.Prezent nie drogi,aż wstyd się przyznać,ale liczy się gest :) hehehe.Czekamy na pomysły:):)Wesołych świąt :):):):*:*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Ja tak samo jak Ty nie mam za dużo funduszy :( a chciałam kupić mu RoyalCanin dla seniorów tylko, że ta karma kosztuje 26 zł a ja mam teraz troszke wydatków :( wiec pociesze staruszka innym prezentem, jutro się wybieram do miasta to jakieś drobiazgi mu kupię ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj, małgosiu, po 1 liczy sie, zę w ogóle pies coś dostanie a po 2 jakoś nie umiem wpaść na pomysł co drogiego można psu kupić... I tak one zwykle najbardziej cieszą sie ze smakołyków :lol: Ja w tym roku też Sarze kupię coś do przegryzienia :wink: Jeszcze nie wiem dokładnie co, ale jak będę w sklepie to napewno coś fajnego wpadnie mi w oko :D

Link to comment
Share on other sites

Jakoś nie miałam szczęścia do królikowatych...jeden sam się zabił w akwarium (miał takie ogromne..ponad 1,2 m długości )-rozpędził sie i rąbnął głową o szybę :o ,drugi zszedł w tempie ekspresowym...zanim dobiegłam z parteru na piętro (córka zawołała,że coś sie dzieje z królikiem) to królik był już sztywny....

Za to ta myszoskoczka,która teraz mamy ma już chyba ze cztery lata...sędziwa staruszka z niej 8)

Koszatniki są suuuper!I myszki berberyjskie i egipskie (nie pachną jak myszy!).

Link to comment
Share on other sites

Boshe!!! Cockermanka pisz mi szybko! Właśnie dostałam na przechowanie chomik dla małego brata mojego narzeczonego. Chomik skacze, boję się że ucieknie. Rozwala ziarenka z pojemniczka... i jest jakiś zwariowany. Co mam robić??? Ja chyba nie zasnę!!!

Cockerku może ja coś doradzę, bo też miałam chomika kiedys. Musisz przede wszystkim umieścić go w czymś, z czego nie ucieknie (chomiki mają tendencje do wymykania sie nawet przez najmniejsze otwory i wspinania się po ścianach, więc trzeba uważać). Poza tym staraj się trzymać go na ręce i głaskać. Podobno tak sie je oswaja. Na mojego podziałało. I uważaj, zeby nie uciekł z ręki...

Link to comment
Share on other sites

Teraz śpi. Jest w takim okrągłym akwarium jak dla złotej rybki (po mojej śp. rybce) nasypałam mu trocin tylko na dno. Znowu wysypał ziarenka i odwrócił denko do góry nogami :-? Po wymieszanych trocinach i usypanych na jedną stronę widać, że coś tam kombinował.

Właściwie to "ona", biało kawowa, nazwałam ją Karmelek (bo nie wiedziałam ze to panna :lol: ) A jaki lufcik powinna mieć żeby się nie udusiła?

Link to comment
Share on other sites

A ja dziś Mikiemu pod choinke kupiłam jak zawsze smakołyki + na świeta purnie pro plan wiec niech nie nazeka ;) z zabawek by sie psina nie cieszyła, zresztą on ostatnio odkrył bardzo oryginalną zabakę.. natomiast zaczoł tarmosić taśmę taką dużą ;) i fajnie się nią bawi.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, jeśli to jest taka kula to może z tego nie wyjdzie... Lufcik najlepiej niewielki, ale dżo - jakaś siateczka z większymi oczkami(żeby sie nie udusiło maleństwo) czy drobna kratka byłaby najlepsza. Jak mój chomik był w akwarium, to uciekał nawet przez kratę (ale miała duże otwory). Potem siedział w klatce i problemów nie było. A te trociny w jednym miejscu to pewnie usypała dlatego, zeby się gdzieś schować (chomiki powinny mieć jakieś domki itp.).

Link to comment
Share on other sites

Tego się właśnie boję że zwieje, bo kiedyś juz miałam na przetrzymaniu chomiczka i zwiał w nocy, szukaliśmy go pół dnia (na szczęście się znalazł).

Siatka ... hmmm byłaby najlepsza w tych warunkach, ale niestety nie ma takiej w domu. Domek ma i nawet karuzela jest, ale zapakowane w prezencie bo i tak by się nie zmieściła do tej kuli.

Link to comment
Share on other sites

Aha, coś jeszcze. Zauważyłam, że Toffi to tylko wącha akwarium ale zdaje się że nie widzi chomiczka w środku :o Tak jakby nie widział przez szkło :o Czy to możliwe??? On się zachowuje jakby nie wiedział że w środku jest zwierzątko, jakby czuł tylko obce nowe zapachy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...