Jump to content
Dogomania

Suczka załatwia się na środku chodnika


Funpatricja

Recommended Posts

Od dłuższego czasu mam problem z roczną suczką. Problem wystąpil tylko w ostatnim czasie.  Od szczeniaka mieliśmy z nią problemy odnośnie załatwiania się w domu.  W końcu w wieku 6 miesięcy nauczyła się że załatwiamy się na polu i nigdzie indziej.  Grzecznie robiła swoje potrzeby na trawie i nie zdarzyło jej się nigdy w domu.  Najgorzej jest po przyjściu z pracy.  Suczka potrafi zesikac się  w domu na powitanie nawet jeśli nie reagujemy zbyt gwałtownie lub nachylajac się nad nią.  Od dlyzszego czasu kupiliśmy sporo większą klatkę i zamykamy ja tam z zabawkami na czas nieobecności.  Nie robimy tego z przyjemnością ale Suczka wyrzadza straszne szkody.  Niszczy wszytsko co popadnie.  Najgorsze jest to że jest tak cwana że wszędzie wejdzie nawet jeśli wszystko zabezpieczymy. Po ostatnim razie kiedy jakimś cudem wyskoczyła na blat w kuchni.  Jest to mała Suczka bardzo mała a jednak potrafiła wskoczyć.  Pozwalała wszytsko z blatu włącznie zpółkami wyżej.  Nie mówiąc już o tym że porozbijala przy tym szklane naczynia. A kawałki szkła roznioslapo całym domu biorąc to za zabawkę.  Od tamtej pory Suczka ma dużą klatkę i tam ja zostawiamy.  Od miesiąca mam z nią problem taki ze zaczęła się załatwiać na środku chodnika czy to siku czy kupa :/ n ie  wiem skąd u niej taki pomysł :/ zawsze bez problemu załatwiala się na trawie nigdy na chodniku.  Ale ostatnio potrafi iść chodnikiem chociaż wokół jest pełno trawy i na środku zrobić kupę lub siku.  Za każdym razem Staram się zaciągnąć jak na trawe ale potem nigdy nie kończy na trawie potrzeby nawet pozniej po długim spacerze.  Żyjemy ma osiedlu gdzie są bloki i naprawdę ludzie zaczynają mieć pretensje do naszej Suczki że nie umiemy jej wychować :/ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...