Jump to content
Dogomania

Rozmnaża i szkoli psy tosa inu do walk - makabra w podzelowskiej wsi


Nicol

Recommended Posts

[quote name='robertlodz']i myśle sobie że powstała nam w polsce nowa odmiana tej rasy mianowicie polisz kiler banditen tosa inu ,japończycy którzy pielęgnują tą rase w swoim kraju po przeczytaniu tych waszych postów pękli by ze śmiechu bo tak naprawde nikt tu z obecnych nie widział prawdziwego molosa ZAWODNIKA SUMO JAKIM JEST TOSA INU samo nazwanie go zawodnikiem sumo zobowiązuje do tego że pies ten nigdy nie jest psem który szarpie I ROZRYWA SWOJE OFIARY tak jak ma to w swojej walce pit bul lub bandog popatrzcie na walki sumo a zobaczycie prawdziwe odzwierciedlenie tosa inu jak on walczy bo tosa japońska waży moi mili od 90KG DO 130KG a te wszystkie toski wystawiane na wystawach w polsce i europie mogły by być ich szczeniaczkami poza małymi wyjątkami o wątłych klateczkach i wzroście no ale niech wam będzie że macie te wasze piękne tosy z renomowanych hodowli z papierami hahaha...te pare zmarszczek jakie widze na ich czaszkach robią ogromną furore szkoda że jest ich tak mało a te kontowania tylnych nózek jakie przeprosty a potem płacz i lament że psy włóczą nogami i mają problemy ze stawami no ale tak to właśnie jest jak brak jest świeżej krwi i wszystko zamyka sie w kazirodczym związku a co poniektórzy chodowcy aby zmieszać krew dodają file brazilero tylko wam o tym nie powiedzą...no ale nikomu rodowitą tose z japoni nie udaje sie sprowadzić bo jest to ich dobro narodowe i i duma jak zawodnicy sumo i poza teren japoni nie zostaje wypuszczony,,,jest oczywiście możliwość nielegalnego sprowadzenia takiego pieska przez yakuze ale to kosztuje od 200 do 300tys dolarów naco naszych pazernych hodowców napewno niestać aby świeżą krew wpuścić do kraju bo jest to wpewnym stopniu nielegalne ale zawsze potrzebne do odbudowania rasy ,,,wychodzą z założenia iż lepiej troszke fili i sprawa załatwiona....co do tego pana z tego zelowa to powiem krótko człowiek jak widać jest zaszczuty przez tv ,sąsiadów i różne związki ,organizacje i tym podobne instytucje a to zapewne dla tego iż nikt z sąsiadów ani nas miłośników zwierzat niechciał by mieć mini schroniska wokoło siebie bo psy te jakie by nie były 30 sztuk jak jeden zacznie szczekać to ich basowy donośny głos może przyprawić o palpitacje serca nie jednego zdrowego człowieka i zapewne to było przyczyną nagonki sąsiadów na tego pana a że człowiek ten co dopiero sie 1,5 roku temu tam wprowadził i zaczoł budować i jeszcze niezna nikogo ani dobrych i złych zwyczajów tej wsi został przez zawistnych rolników zaszczuty i zawszelką cene chcą sie go pozbyć ze swojego terenu bo poco im bogaty sąsiad który chce mieć stawy chodowlane z ozdobnymi rybami lepiej je mu wytruć ,bo poco im sąsiad który chce tam otworzyć gospodarstwo agroturystyczne bo lepiej sie go pozbyć bo co będzie taki tam owaki robił kase na naszym terenie no i wreszcie sedno sprawy poco nam sąsiad z tyloma takimi wielkimi psami lepiej go pozbawić tego a to że jest to jego hobbi to nieważne bo w tym kraju niewolno mieć coś tylko należy mieć to co większość społeczeństwa czyli bide bo to jest legalne wtedy hobbi...mili sąsiedzi tego pana ten pan od 35lat hoduje psy nie tylko tosy i jest to jego hobbi i jest tej pasji odany a to że przy tym troche zarobi przecież wiedzcie jedno te zwierzęta kosztują w utrzymaniu aby wychować 1 tose potrzeba 2kg mięsa dziennie minimum i odrzywki bdb na stawy a to wszystko kosztuje to mu niezazdroście tego co ma i zamiast robić na niego nagonke wspomóżcie go w tym co robi a może kiedyś wasza wieś będzie sławna z dobrego agroturystycznego gospodarstwa i przyniesie tez wam to jakieś korzyści...warunki są dobre psy na zabidzone nie wyglądają mają swoje boksy swobode ruchu a to że może zagryzły sie to powiem wam w sekrecie nie takie sceny u tych rasowych hodowców sie odbywają jak suka ma ruje wszystkie potrafią sie gryż i zagryzać ,,,będac w niejednym schronisku widziałem jak psy w przepełnionych boksach sie na oczach ludzi zwiedzających gryzły się a niekiedy zagryzały a zimą do betonowych posadzek łapy im przymarzały i nikt nie robił z tego powodu szumu ,,,bo to państwowe więc cicho sza,,,,można dobrą posadke stracić ....niebawem jade tam aby zobaczyć nie tylko gospodarstwo tego pana ale zajrze na inne podwórka i na te biedne psy na krótkich łańcuchach i w rozwalających budach niekiedy bez miski wody w upalne dni i wtedy zobaczycie prawdziwe oblicze wsi i rolników bo może to tolerujecie bo to rolnik i wam za kare szyneczki jaj i mleczka do miasta nie przywiezie,,,,,POZDRAWIAM ROBERT Z ŁODZI,,,,[/quote]

Skad Ty sie urwałeś człowieku? Tego nawet komentowąc sie nie da

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiecie co......................... szkoda, że ten wątek coraz bardziej śmieszy - bo chyba tragedia psów powinna bytć najważniejsza. Ale pomimo wszystko jak czytam wyp[owiedzi niektórych 'wszystkowiedzących' to przynamniej jest się z czego pośmiać.
Jednego tylko nie rozumiem: to miał czy nie miał rasowych. Bo miłośnicy pseudohodowcy coś chyba nie uzgodnili wspólnej wersji. jedni piszą, że były rasowe, ale chyba w oczach miały to wypisane, że sąśiad potrafil rozpoznać, który rasowy tylko po to, żeby go otruć. A drugi miłośnik twierdzi, że rasowych nie da się sprawadzić.
Debilizm pierwsza klasa. A co do organizacji pomocy - ja będę pierwsza, która mu pomoże :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']mnie powaliła informacja, "że dwa psy z rodowodem, otruł mu własnie sąsiad i sprawa jest w toku" - a to skąd, wśród ok. 30 psów sąsiad wiedział, że akurat te dwa z lewej są z rodowodem, i te trza otruć? Medale z wystaw im na szyjach wisiały?? :evil_lol:

Jakie to wygodne, że akurat te zostały 'otrute'

Gdzieś widziałam taki podpis:
"Z głupim się nie dyskutuje. Najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona latami doświadczenia" :evil_lol:[/quote]
Tak. To troszkę inaczej leciało. ,,Nie dyskutuj z głupimi. Najpierw zniżą cię do swojego poziomu a potem pokonają wiedzą". Czy jakoś tak:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']mnie powaliła informacja, "że dwa psy z rodowodem, otruł mu własnie sąsiad i sprawa jest w toku" - a to skąd, wśród ok. 30 psów sąsiad wiedział, że akurat te dwa z lewej są z rodowodem, i te trza otruć? Medale z wystaw im na szyjach wisiały?? :evil_lol:

Jakie to wygodne, że akurat te zostały 'otrute'

Gdzieś widziałam taki podpis:
"Z głupim się nie dyskutuje. Najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pokona latami doświadczenia" :evil_lol:[/quote]
Widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozmieniem, bo ja nigdzie nie napisałam, że otruł 2 psy.
Tak dla Twojej świadomości, to otruł 28 psów i ryb za 15000zł.Japońskie karpie kolorowe, Liny kolorowe, Jaś kolorowe, Karasie kolorowe,Amury, Topłpygi, Jesiotry.
W dalszym ciąg proponuję jechać Wam do Kuźnicy 19 to jest 9 km od Wadlewa i 10km od Zelowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']To nie wiesz, ze pies z rodowodem wyglada inczaej od psa bez rodowodu? To widac nawet po ciemku. :diabloti:[/quote]
Tak, te z rodo świecą w ciemności :evil_lol:

A tekst wg mojej wersji szedł tak : Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem :loveu:


Co do sprawy i osób broniących racji pana chodoffcy :loveu:
Czy on Wam płaci za wypisywanie tych bredni? Ja rozumiem że tv też lubi ściemniać ale bez przesady. Filmik mówi sam za siebie. A z Waszych wypowiedzi mi się naprawdę chce śmiać :roll:

Link to comment
Share on other sites

chętnych jak wszystko sie pozytywnie załatwi jedzcie do tego schroniska w piotrkowie to zobaczycie jaki syf tam serwują psą brudne miski budy pożal sie boże może tam nakręcicie film i pokażecie w tv,,,,ja to sie dziwie co poniektórym że nikt z tych tu piszących nie zainteresuje sie śmiercią tych ryb i tym kto otruł te psy bo sekcje można jeszcze teraz zrobić ,,,mądrale zapewne napiszą że ryby sie utopiły bo pływać nie umiały a psy sie same przejadły kretynizm co poniektórych nie zna granic ciekaw jestem czy ci co mają tu po kilkaset postów mają udokumentowane to że chociaż tyle zwierzat uratowali bo ja w przeciwieństwie do was mam uratowanych kilkaset kotów psów i dokarmiam je cały czas za własne pieniądze które cięzkko tyram aby im pomóc i żadne fundacje i organizacje mi w tym nie pomagają i za leczenia też musze płacić i nieraz mam wybór czy zapłacić komorne i światło czy ratować życie kota czy psa a te instytucje co rżekomo tak pomagają w ratowaniu zwierząt to nic innego jak wyłudzacze pieniędzy od ludzi kosztem zwierząt lecznice jak nie zapłacisz to ci pomogą uśpić zwierze a jak wybuliłem grubą kase to ratują i wiele psów i kotów dawno już by nie żyło a takto mam ta satysfakcje że nadal widze ich w dobrym zdrowiu,,,,umnie pomimo małego mieszkania niema łańcuchów a zwierzęta psy koty żyją w zgodzie i harmoni...no dobra kończe bo mnie krew zalewa jak czytam te wasze mądrowania czas obchód zrobić i zwierzatka moje nakarmić a mam kilka blokowisk do obskoczenia a potem zamiast wylegiwac sie przed komputerem trzeba zasuwać na giełde i zarabiać na utrzymanie tego wszystkiego bo nikt mi w tym nie pomoze tylko jeszcze też mi koty trują bydlaki bo im śmierdzi w komurach ,,,a wy nadal siedzcie przed kompem i wypisujcie bzdury zamiast pomagać konkretnie i liczcie na ten jeden procent z podatków od społeczeństwa otwórzcie więcej fundacji ciapy łapy itd moze sie dorobita i stać was będzie na wile z basenem i zagraniczne wycieczki dzięki biednym zwierzętą bo ja na to czasu nie mam ...

Link to comment
Share on other sites

rać za darmo karmy tych małych paczek co takie próbki nawet tego te miłośnicy zwierząt mi chytzyli i tylko udało mi sie od tych miłośników i przyjaciół zwierząt 1,5kg próbek wyłudzić po ciężkich próbach dzisiaj atakuje giełde na stefanoskiego i wystawe kotów zobaczymy co tam te miłośniki zwierzat i mamony mi dadzą....acha na wystawie psów widziałe tosy i widziałem 2 kalekie jedna dysplazja w biodrach po operacji a druga przeprost tylnych kończyn młoda i lekka jeszcze była a za pare lat będzie tragedja bo włuczyć nogami będzie i zapewne ją uśpią czy ktoś ma świadomość jak tej rasie genetyka siada bo jak narazje wszystkie rozmnażają sie w każirodczych związkach niema swieżej krwi a facet który te tosy kalekie zaprawił nadal wystawiał swoje i zachwalał że po trzy tysiace sprzedaje i że ma najpiękniejsze w polsce a te przypadki to jakieś mechaniczne uszkodzenie stawu tak był beszcvzelny i ludzą kity żenił a żaden sędzia od molosów tym sie nie zainteresował bo kalekie psy były tez wystawiane i powinien zareagować i zbadać tego rasowego hodowce czy wszystko jest w jego hodowli ok,,,i tym sposobem kręci sie mamony świat,,,,

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Chłopie weź sobie załóż oddzielny wątek pod tytułem "Roberta z Łodzi żal do całego świata ze szczególnym uwzględnieniem dogomaniaków i fundacji" i nie zaśmiecaj tego takimi wywodami.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]"ja to sie dziwie co poniektórym że nikt z tych tu piszących nie zainteresuje sie śmiercią tych ryb i tym kto otruł te psy bo sekcje można jeszcze teraz zrobić"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]jakby moje zwierzęta ktoś otruł to sama zrobiłabym sekcje a nie wyrzucała zwłoki do lasu tak jak pan chodoffca i żądała od innych robienia sekcji. Jeśli Pan Robert taki zaprzyjaźniony z chodoffcą to może mu zasugeruje zrobienie sekcji i upomni że zwłoki psów należy utylizować a nie wyrzucać. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]To nie temat licytowania się kto ilu pomógł. Każdy robi co może i co chce i nikt tu nikogo nie rozlicza.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
"acha jeszcze jedno byłem na tej waszej wystawie psów w łodzi i chciałem troche pozbierać za darmo karmy tych małych paczek co takie próbki nawet tego te miłośnicy zwierząt mi chytzyli i tylko udało mi sie od tych miłośników i przyjaciół zwierząt 1,5kg próbek wyłudzić po ciężkich próbach dzisiaj atakuje giełde na stefanoskiego i wystawe kotów zobaczymy co tam te miłośniki zwierzat i mamony mi dadzą...."
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]tobie chyba coś na głowę upadło bo ja już nie wiem co na to odpowiedzieć. Jakiej naszej wystawie? Nikt nie musi ci nic dawać. Próbki są od producentów karm dla ludzi zainteresowanych kupieniem karmy, a nie dla takich co chodzą wyłudzać. Matko, człowieku skąd ty się urwałeś.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Robert proszę Cię - zainwestuj w słownik bo czytanie twoich postów jest praktycznie nie możliwe :shake: (a może to i dobrze:evil_lol:)

Co do dokonań to nie licytujmy się bo to nie ma sensu. Każdy robi to co może :roll:

Jest to wątek pana chodoffcy psów w typie tosa inu. I wypisywanie swoich zasług nie jest tu na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='robertlodz']chętnych jak wszystko sie pozytywnie załatwi jedzcie do tego schroniska w piotrkowie to zobaczycie jaki syf tam serwują psą brudne miski budy pożal sie boże może tam nakręcicie film i pokażecie w tv,,,,ja to sie dziwie co poniektórym że nikt z tych tu piszących nie zainteresuje sie śmiercią tych ryb i tym kto otruł te psy bo sekcje można jeszcze teraz zrobić ,,,mądrale zapewne napiszą że ryby sie utopiły bo pływać nie umiały a psy sie same przejadły kretynizm co poniektórych nie zna granic ciekaw jestem czy ci co mają tu po kilkaset postów mają udokumentowane to że chociaż tyle zwierzat uratowali bo ja w przeciwieństwie do was mam uratowanych kilkaset kotów psów i dokarmiam je cały czas za własne pieniądze które cięzkko tyram aby im pomóc i żadne fundacje i organizacje mi w tym nie pomagają i za leczenia też musze płacić i nieraz mam wybór czy zapłacić komorne i światło czy ratować życie kota czy psa a te instytucje co rżekomo tak pomagają w ratowaniu zwierząt to nic innego jak wyłudzacze pieniędzy od ludzi kosztem zwierząt lecznice jak nie zapłacisz to ci pomogą uśpić zwierze a jak wybuliłem grubą kase to ratują i wiele psów i kotów dawno już by nie żyło a takto mam ta satysfakcje że nadal widze ich w dobrym zdrowiu,,,,umnie pomimo małego mieszkania niema łańcuchów a zwierzęta psy koty żyją w zgodzie i harmoni...no dobra kończe bo mnie krew zalewa jak czytam te wasze mądrowania czas obchód zrobić i zwierzatka moje nakarmić a mam kilka blokowisk do obskoczenia a potem zamiast wylegiwac sie przed komputerem trzeba zasuwać na giełde i zarabiać na utrzymanie tego wszystkiego bo nikt mi w tym nie pomoze tylko jeszcze też mi koty trują bydlaki bo im śmierdzi w komurach ,,,a wy nadal siedzcie przed kompem i wypisujcie bzdury zamiast pomagać konkretnie i liczcie na ten jeden procent z podatków od społeczeństwa otwórzcie więcej fundacji ciapy łapy itd moze sie dorobita i stać was będzie na wile z basenem i zagraniczne wycieczki dzięki biednym zwierzętą bo ja na to czasu nie mam ...[/quote]
chłopie....................... jedź już na tą giełdę i weź się do roboty i przestań tu takie pierrrrrrrrrrrrrdoły wypisywać bo się słabo mi robi jak to czytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IWIBI']Co jeszcze widziałam, to sporo dokumentów potwierdzających wygrane wystawy min.międzynarodowe, także zdjęcia. [B]Z tego co mówił właściciel psy, które miał z rodowodem otruł mu je sąsiad i sprawa jest w toku. (bo chyba sam, by nie otruł sobie najbardziej warościowych psów w hodowli?)[/B]

Zastanawia mnie dlaczego co niektórzy potrafią tylko pisać w necie źle o tym właścicielu, a nie sprawdzą jak tam jest naprawdę? Nie mówię, że jest tam przecudnie itp... ale naprawdę nie jest tak źle jak tu to opisujecie.

Ci ludzie trzymają kilka psów w domu, pewnie gdyby mieli inne czyt. lepsze warunki w domu trzymali by ich więcej, a z braku miejsca jest jak jest.

Co do tego, że nie jestem stałą bywalczynią Dogomani, to fakt z tym, że nie mam w domu internetu, i nie wypada mi ciągle przychodząc do znajomych korzystać z neta.[/quote]

:crazyeye:czy ja mam faktycznie problem z czytaniem ze zrozumieniem? czy jest tu napisane droga IWIBI, że jego jedyne rodowodowe, międzynarodowo uznane psy zostały otrute przez właściciela??? :crazyeye:

jako humanistka z wykształcenia prosże o fachową interpretację powyższego cytatu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']:crazyeye:czy ja mam faktycznie problem z czytaniem ze zrozumieniem? czy jest tu napisane droga IWIBI, że jego jedyne rodowodowe, międzynarodowo uznane psy zostały otrute przez właściciela??? :crazyeye:

jako humanistka z wykształcenia prosże o fachową interpretację powyższego cytatu...[/quote]
Kaja ty to dobrze rozumiesz - to osoba, która napisała powyższe słowa chyba sama siebie do końca nie rozumie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Tak, te z rodo świecą w ciemności :evil_lol:[/quote]

To dlatego, ja jak ide w nocy po ciemku to czesto depcze po psie- Fiona jest bez rodowodu :evil_lol:


A mi ogolnie najlepiej to sie podoba czytelność postów [B]robertlodz[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='robertlodz']rać za darmo karmy tych małych paczek co takie próbki nawet tego te miłośnicy zwierząt mi chytzyli i tylko udało mi sie od tych miłośników i przyjaciół zwierząt 1,5kg próbek wyłudzić po ciężkich próbach dzisiaj atakuje giełde na stefanoskiego i wystawe kotów zobaczymy co tam te miłośniki zwierzat i mamony mi dadzą....acha na wystawie psów widziałe tosy i widziałem 2 kalekie jedna dysplazja w biodrach po operacji a druga przeprost tylnych kończyn młoda i lekka jeszcze była a za pare lat będzie tragedja bo włuczyć nogami będzie i zapewne ją uśpią czy ktoś ma świadomość jak tej rasie genetyka siada bo jak narazje wszystkie rozmnażają sie w każirodczych związkach niema swieżej krwi a facet który te tosy kalekie zaprawił nadal wystawiał swoje i zachwalał że po trzy tysiace sprzedaje i że ma najpiękniejsze w polsce a te przypadki to jakieś mechaniczne uszkodzenie stawu tak był beszcvzelny i ludzą kity żenił a żaden sędzia od molosów tym sie nie zainteresował bo kalekie psy były tez wystawiane i powinien zareagować i zbadać tego rasowego hodowce czy wszystko jest w jego hodowli ok,,,i tym sposobem kręci sie mamony świat,,,,[/quote]


[B]oczywiście , racja , mała populacja a twój GURU - to na milionach śpi i sprowadza skąd "świeżą krew" ????????????? Prosto od Mafii Japońskiej zapewne - bo nie stać go było na legalna hodowlę a za to stać go na ciągle nowe psy od Yakuzy :angryy:

No skąd ma świeża krew?????????? Bo z tego co wiadomo tłucze mioty bez rodowodów oparte na swoich psich mieszankach !!!!!!!!!!!!!! kiedy zakupił nowego psa??????? po jakich rodzicach??????? przestań p......... , takie same gnioty ludziom wciska jak każdy ,kogo masz zaszczyt spotykac:evil_lol::evil_lol::evil_lol:- no pechowy jakiś jesteś , ja miałam okazje mieć bezpośredni kontakt i wiem co za ciemnote dałam sobie wcisnąć - ale to było 7 lat temu .

Jak twój Guru taki wielbiciel rasy to dlaczego nie prowadzi wzorcowej hodowli ? dlaczego nie sporwadza nowych psów i nie zaszczepia nowej linii - jeśli ta co jest to taka kijowa??????????Wracaj chłopie na swoja wieś :mad:


[/B]

Link to comment
Share on other sites

miły hodowco rasowych tosiek,,,mnie nie jest dane oceniac krew tej rasy mnie chodzi o warunki w jakich te psy są trzymane ,a warunki są dobre psy głodne nie chodzą zaniedbane też nie są pozatym wszystko jest tam w rozbudowie i za kilkanascie miesiecy bedzie tam dopiero ładnie zarzuca sie temu panu że jego psy są trzymane w skandalicznych warunkach co jest nieprawdą mają swobode ruchu tak jak pani pieski też są stawy hodowlane tez są inne psy nie tylko te o które tyle szumu bo razem z chinskimi grzywaczami latają po łące i nikt ich nie zagryza pomimo że są mniejsze..a co do tego czy są to psy rasowe he ,długo by sie trzeba było zastanawiać czy te tosy europejskie są tosami,,ja byłem posiadaczem tosy jako pierwszy w swoim mieście nabyłem ją od pana skorka z radomia pioniera tej rasy w polsce w 1999r była to bardzo ładna sunia 78kłab 80kg waga dużo podgardla dostoina mądra złota medalistka niestety zmarła w 2007r na raka kości i jako pies była to wspaniała sunia ,,,,ALE,,,było mi dane pare lat temu obejrzeć film który nagrała moja siostra z hanoweru będąc na wycieczce w japoni i przed walkami zawodników sumo występowały właśnie tosy w swoich pięknych strojach przy całym rytualnym obrzątku toczyły bezkrwawe walki i powiem iż byłem bardzo zaskoczony tym co zobaczyłem psy te wagowo przypominały zawodników sumo i wazyły około 130 kg były to potężne cielaki z dużą ilością skóry podgardla ogromnymi głowami potężnymi pyskami i grubym koścu a porównanie naszej europejskiej rasy jest takie jak by porównać słonia do konia ładne psy i nic pozatym...a psy i ryby temu panu ktoś naprawde wytruł i nadal stara sie wytruć mu pozostałe ,jak będzie pani miała okazje zobaczyć zdjęcia tego pana z wystaw jeszcze z lat 90tych to zobaczy pani jakie miał tosy czempionów świata co wtedy poniektórym to sie nie śniło a ostatnimi laty miał pięknego czempiona węgier mayka którego widziałem osobiście piękny pies ok 100kg wagi gruba kość i też bydlaki mu go otruły...pozdrawiam.. psiaki pani widziałem fajne kochane i życze powodzenia w dalszej hodowli robert..

Link to comment
Share on other sites

[B]No cóż , szach -mat p.Robercie .Widział pan mnie , moje psy ,moje stawy hmmmm zaczynam sie bać:crazyeye: pan nas śledzi?

Jeśli nie to po co ten kamuflaż ?

Chętnie zobacze zdjęcia z lat 90-tych, psy z tych lat - bardzo chetnie zobacze te tytuły - prosze o skany dyplomów i bardzo prosze o zdjęcia .

Zaciekawił mnie pan też tym filmem siostry o walkach Tosa w Japonii- dlaczego nie pokazac go hodowcom ?????????Będą na pewno zainteresowani - ja na pewno.

Tosa w Japonii wiem ze jest w 3 kategoriach wagowych do walk - zapewne to panu umknęło - więc może siostra miał przyjemność sfilmować te najcięzsze :p

Pisze poważnie - chciałabym zobaczyć te zdjecia,dyplomy i filmy .Jesli okaze się ze tak było , może moją opinię poddam korekcie?

Tylko nie moge zrozumiec jednego- dlaczego nie można RODOWODOWYCH TOSA- hodować z równym zaangażowaniem???

Co było powodem do wykluczenia z Zk?

Bo nie uwierze ,że działanie dla dobra rasy.

Kazdy z nas często ma dość zagrywek Zk i sędziów ale jak mówią życie składa się z kompromisów- mozna działać dla dobra rasy i być ;) w zgodzie z ZK.

Wiem o tym chyba najlepiej walczac 3 rok o mozliwość sprowadzenia świeżej krwi :angryy: i nie tylko ja. I są efekty - więc warto - choć zapewne łatwiej przywieżć psiaka z niewiadomo skąd i krzyczeć ze mam świeża krew!!!!!!!!!! :placz:

Pozdrawiam i wdzięczna byłabym za ujawnienie się a nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: działanie z za węgła :razz: i czekam na filmik :multi:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

co do obejrzenia pani posiadłosci to obejrzałem ją na internecie bo sama pani opisuje iż wyprowadziła sie pani na wieś i jest wreszcie szczęśliwa ,pieski pani też są na stronie bardzo ładne i zadbane co do dyplomów tego pana i zdjęć jego czempionów z lat 90 postaram sie go namówić aby zamieścił jeszcze raz je na stronie internetowej bo on kiedyś miał strone ze swoimi psami tylko wprowadzali mu wirusy i ciągle była zawieszona a co do filmu od mojej siostry to postaram sie go zamieścić w wakacje jak do niej pojade w odwiedziny...co do tego dlaczego tego pana wykluczono ze związku nic nie jest mi wiadomo jaki był powód ale moge sie domyśleć iż jak niewiadomo o co chodzi to chodzi zapewne o pieniądze...jeszcze raz pozdrawiam i życze sukcesów na wystawach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='robertlodz']co do obejrzenia pani posiadłosci to obejrzałem ją na internecie bo sama pani opisuje iż wyprowadziła sie pani na wieś i jest wreszcie szczęśliwa ,pieski pani też są na stronie bardzo ładne i zadbane co do dyplomów tego pana i zdjęć jego czempionów z lat 90 postaram sie go namówić aby zamieścił jeszcze raz je na stronie internetowej bo on kiedyś miał strone ze swoimi psami tylko wprowadzali mu wirusy i ciągle była zawieszona a co do filmu od mojej siostry to postaram sie go zamieścić w wakacje jak do niej pojade w odwiedziny...co do tego dlaczego tego pana wykluczono ze związku nic nie jest mi wiadomo jaki był powód ale moge sie domyśleć iż jak niewiadomo o co chodzi to chodzi zapewne o pieniądze...jeszcze raz pozdrawiam i życze sukcesów na wystawach...[/quote]

jaki ten pan biedny................
psy rasowe mu otruli - a wiedzięli, że rasowe, bo miały metryki do ogonów przywiązane
ryby mu otruli
stronę zawirusowali

w życiu nie widziałam człowieka bardziej prześladowanego niż pan hodofca :angryy: - ciekawe czemu??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scarlet']jaki ten pan biedny................
psy rasowe mu otruli - a wiedzięli, że rasowe, bo miały metryki do ogonów przywiązane
ryby mu otruli
stronę zawirusowali

w życiu nie widziałam człowieka bardziej prześladowanego niż pan hodofca :angryy: - ciekawe czemu??[/quote]
Bo on nie kocha zwierząt, tylko je zabija dla rozrywki. Kto przywali draniowi za mnie?:angryy::mad::angryy::mad::angryy::mad::angryy::mad::angryy::mad::angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam
Jaka to jest pseudohodowla jak ja w 1997 roku zdobyłem zwycięzce świata BUNDESSIEGER ZUCHTSCHAU DORTMUND 1997 Moreną i psem Szogunem. Jeśli ktoś chce dyskutować ze mną niech najpierw zdobędzie to co ja, później się wypowiada.
Następne wystawy gdzie pojechałem z moimi psami Tosa inu wygrywałem, dam Wam następny przykład III MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH W KATOWICACH W 1998 roku Nr. kat. 1219 Nazwa suni SZAZA Corleone I miejsce Zwycięzca Wystawy Zwycięzca Rasy.
Następna sunia występująca na tej wystawie Nr. kat. 1217 SABA Corleone lokata 2 medal srebrny
Kolejna sunia Nr.kat. 1218 SUZI Corleone III miejsce
Następna sunia Nr.kat.1219 SONIA Corleone IV miejsce
Następna sunia SAHARA Corleone Nr.kat 1220 V miejsce
I na tej wystawie wygrałem także psem SZOGUNEM Corleone nr.kat 1212.
Mimo to, że wystawiłem 5 suczek i psa z mojej hodowli Corleone miałem na hodowli nie wystawiając Morene, Ade, która też wygrywała, ale zwyciezstwa świata nie zdobyła, a w zanadrzu miałem jeszcze 5 innych suk, których ze względu na koszta nie wystawiałem, bo postawiłem na młodzież, którą u siebie wyhodowałem.
Jaka psudohodowla jak Związek Kynologiczny w Polsce z numerem 9484 wydał Championat Wystawowy dla Moreny ur.19.08.1994 r. PKR.II- 33671
Nr.rejestracyjny 22212/XXII/94 Łódź.
Proszę sprawdzić sobie w Opolu na Wystawie Międzynarodowej sunia SZAZA Corleone również wygrała wszystko, co było do wygrania, kryta była wówczas psem sprowadzonym z Ameryki do Jugosławii, gdzie byłem na kryciu.Skierowanie do krycia Łódź 24.03.1997 rok pies czarny podpalany o nazwie Champion TITUS-OUR STEALTH INSATIN
Ja już wówczas miałem szczeniaki czarne podpalane właśnie po tym psie i się nie reklamowałem, a tu ktoś się reklamuje, że ma 1 miot w Polsce czarny podpalany.
W stanie spoczynku są Puma miała 9 lat i Joko 11 lat
[*], a teraz mam Hektora i Arike również czarne podpalane.
Następna sunia co nie znacie zapewne Mercedes wygrała wszystko w Rybniku po psie KUMA Banibana.
Międzynarodowa Wystawa w Poznaniu w 1996 roku Morena Zwycięztwo Polski Najlepsza w Rasie.
Wrocław 1997 rok Międzynarodowa Wystawa Zołty Medal Najlepsza w Rasie Zwycięzca Wystawy.
Efektem było Best of Breed.
Nie tylko wygrywałem Tosa inu, ale także Buldogiem Angielskim np. CIWIC Corleone z mojej hodowli w Kaliszu w 1998 roku
I mam wiele innych osiągnięć,
1997 rok w Opolu Ada Zwycięztwo Wystawy+ Rasy.
SZAZA Corleone Opole 1998 rok Wygrała wszystko.
V Klubowa wystawa psów Molosowatych w Warszawie 1998 rok Tosia z hodowli Corleone wygrała wszystko w młodzieży.
1997 rok Międzynarodowa Wystawa Psów rasowych Katowice I miejsce Złoty Medal CWC, CACIB, Zwyciężtwo rasy, Zwycięzca Wystawy Mercedes.
Morena 1995 rok Międzynarodowa Wystawa Łódź I miejsce wygrała wszystko.
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/134/7ad148d1f75d07c8med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/134/22050fd32ef0863bmed.jpg[/IMG][/URL][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/134/51dd8e39d240e3a2med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/134/40ca2c336f258b66med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/134/704acd2efae21940med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/134/8c904427b4511f2emed.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/130/91a7bfd04dfac0f9med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/130/1685cbcb51e8d268med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/134/51dd8e39d240e3a2med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/134/7be10626d02bd2b8med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/130/265b5a07dbc13d3emed.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/130/5accab95ea3fbc28med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/134/c3e1e656bb6a2309med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/134/2b3ec3a40fe08ae7med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

A to dobre... coś mi to przypomina:

chyba tę pseudohodowlę:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f936/poznan-koszmar-w-pseudohodowli-pogotowie-straz-d-zwierzat-122835/[/url]

I Zuzannę- pseudohodowcę, która tłumaczyła się w podobny sposób :D
Boooże ile ona miała medali i wygranych wystaw! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...