Jump to content
Dogomania

MASTER za TM [*] 24/04/2019 :(( BARDZO CHORY, wyrzucony w lesie, nie chodzi. Potrzebna pomoc !!


Recommended Posts

27 minut temu, Margo3011 napisał:

Goraczka zeszla ale Master nie wstaje , jutro jedzie na RTG 

Prosze trzymajcie kciuki , jest zle . Nikt nawet do niego nie zajrzy :((

Margo, ja zaglądam cały czas, ale nie mam jak pomóc ;-((( mam bardzo chorego swojego psiaka, malamuta...znowu mamy kryzys, cala noc nieprzespana....ledwo chodzi....

Kciuki za Mastera i ciepłe myśli wysyłam

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Margo, ja zaglądam cały czas, ale nie mam jak pomóc ;-((( mam bardzo chorego swojego psiaka, malamuta...znowu mamy kryzys, cala noc nieprzespana....ledwo chodzi....

Kciuki za Mastera i ciepłe myśli wysyłam

Biedny Twoj Malamut, to pewnie ten z avatarku , zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia , dzieki za cieple mysli dla Mastera 

1 minutę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

I ja zaglądam do Mastera i przesyłam ciepłe myśli milosc-ruchomy-obrazek-0637.gif Wracaj do zdrowia Masterku.

Dziekuje, trzymaj mocno kciuki Masterek w ogole nie wstaje ani na przednie ani na tylne lapki , jutro jak sie dowiem od Marzeny to napisze co z nim. 

Link to comment
Share on other sites

Masterkowi sie poprawilo, dzis juz chodzi , zadnej odkleszczoewki nie stwierdzono. Dostanie serie zastrzykow przeciwzapalnych. Pilnie poszukiwany jest dom dla Mastera, ktory zapewni mu wlasciwa opieke,  bez schodow i innych psow ( samcow) 

Dziekujemy za dobre mysli dla Mastera, oby szybko wrocil do zdrowia. Ale Chlopak strachu napedzil .

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Margo3011 napisał:

Masterkowi sie poprawilo, dzis juz chodzi , zadnej odkleszczoewki nie stwierdzono. Dostanie serie zastrzykow przeciwzapalnych. Pilnie poszukiwany jest dom dla Mastera, ktory zapewni mu wlasciwa opieke,  bez schodow i innych psow ( samcow) 

Dziekujemy za dobre mysli dla Mastera, oby szybko wrocil do zdrowia. Ale Chlopak strachu napedzil .

Margo, mojego Kazana na łapy postawił Nivalin i Milgamma. Potem podawałam mu sporo czasu Revitanerw. Popytajcie weta. Teraz cały czas dostaje preparaty z chondroidyną i glukozaminą.  

Kciuki nadal za Masterka. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Margo, mojego Kazana na łapy postawił Nivalin i Milgamma. Potem podawałam mu sporo czasu Revitanerw. Popytajcie weta. Teraz cały czas dostaje preparaty z chondroidyną i glukozaminą.  

Kciuki nadal za Masterka. 

Dziekuje za sugestie , przekaze .:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

44684517_1855889321126830_3424863903161516032_n.jpg

Będzie dobrze!! Proszę, podajcie mu jeszcze po kuracji ALAnerw lub Rewitanerw, Kazan brał trzy miesiące. Co jakiś czas powtarzam kurację. 

Kciuki nieustanne za Masterka!

Dziekuje bardzo :) przekazalam Marzenie informacje, przesylam glaski dla Kazana i zdrowka mu zycze :)

5 minut temu, IlonaS napisał:

Poszło dzisiaj coś na Mastera. Tylko w tytule znalazł się też Dragon. Ale to jest dla Mastera. Trzymaj się piesku.

Dziekujemy pieknie, zaraz napisze do Marzeny zeby pieniazki zostaly zaksiegowane dla Masterka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...