Jump to content
Dogomania
Sara2011

POMOCY!!!!! Zwrot z adopcji po roku -Pralina z Radys

Recommended Posts

Serdecznie dziękuję bakusiowa za wpłatę 40zł dla Pralinki.

Pralinka jest ogłaszana na Kraków ale jak na razie mam dwóch chętnych z Białegostoku i Holandii :). Poczekamy chwilę, może ktoś trafi się z Krakowa, wtedy Ania osobiście będzie mogła sprawdzić dom oraz rodzina naocznie zobaczy jak Pralinka wygląda i jaka jest. Nie chcę jej wysyłać setki czy tysiące km a potem okaże się ze nie jest pinczerem jak się ludziom wydaje.

39 minut temu, Sara2011 napisał:

Dziękuję Kochani, trzymajcie kciuki za jakiś domek z Krakowa. Może weekend będzie bardziej obfity w telefony.

Marioluś a czemu nie może być dom z innego miejsca gdyby np. po nią przyjechał? przecież ona nie jest wybrakowana....

46 minut temu, kiyoshi napisał:

Marioluś a czemu nie może być dom z innego miejsca gdyby np. po nią przyjechał? przecież ona nie jest wybrakowana....

Ludzie z Białegostoku chcieliby aby pomóc im z transportem do W-wy a pani z Holandii by przyjechała ale dopiero jak poprawią się warunki pogodowe czyli nie wiadomo kiedy.

5 minut temu, Sara2011 napisał:

Ludzie z Białegostoku chcieliby aby pomóc im z transportem do W-wy a pani z Holandii by przyjechała ale dopiero jak poprawią się warunki pogodowe czyli nie wiadomo kiedy.

Marioluś, źle mnie zrozumiałaś...jak z tak daleka i bez transportu to wiadome, że nie ma sensu. Ale jakby ktoś np. był z Katowic, czy Tarnowa ;) to miałam na myśli:)

Tak czy inaczej Pralinka jest bardzo śliczna- musimy w nią wierzyć:)

Dnia 23.01.2019 o 07:54, Aska7 napisał:

A jak Pralina do dzieci ?

Pralinka jest łagodna ale ona jest spokojną sunią, nie wiem czy dobrze czułaby się w domu  z 2 i 3 latkiem. Pytanie jakie to są dzieci, jaki jest ich stosunek do zwierząt ? Jeśli spokojne, to ok ale jeśli "rozwydrzone" to ja tam Praliny nie widzę.

7 minut temu, [email protected] napisał:

Nie.... :)

kombinuj dalej ,) Na pocieszenie powiem, że kiedyś też nie wiedziałam o co chodzi - "wychodzi...., idę "na pole" ,)

wiem, wiem o co chodzi z tym polem,w podkarpackim niektórzy też tak mówią, a ja część rodziny mam z podkarpackiego :)
Nie wiem czemu skopiowało się jako podkreślone :)) Natomiast Zainteresowanego odesłałam do ogłoszenia, bo odpowiedź jest podana w treści ogłoszenia.

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

wiem, wiem o co chodzi z tym polem,w podkarpackim niektórzy też tak mówią, a ja część rodziny mam z podkarpackiego :)
Nie wiem czemu skopiowało się jako podkreślone :)) Natomiast Zainteresowanego odesłałam do ogłoszenia, bo odpowiedź jest podana w treści ogłoszenia.

aaaa

niestety, czytanie ze zrozumieniem tekstu :(