Jump to content
Dogomania

Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3


Recommended Posts

Serdecznie dziękuję bakusiowa za wpłatę 40zł dla Pralinki.

Pralinka jest ogłaszana na Kraków ale jak na razie mam dwóch chętnych z Białegostoku i Holandii :). Poczekamy chwilę, może ktoś trafi się z Krakowa, wtedy Ania osobiście będzie mogła sprawdzić dom oraz rodzina naocznie zobaczy jak Pralinka wygląda i jaka jest. Nie chcę jej wysyłać setki czy tysiące km a potem okaże się ze nie jest pinczerem jak się ludziom wydaje.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Sara2011 napisał:

Dziękuję Kochani, trzymajcie kciuki za jakiś domek z Krakowa. Może weekend będzie bardziej obfity w telefony.

 

Marioluś a czemu nie może być dom z innego miejsca gdyby np. po nią przyjechał? przecież ona nie jest wybrakowana....

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, kiyoshi napisał:

Marioluś a czemu nie może być dom z innego miejsca gdyby np. po nią przyjechał? przecież ona nie jest wybrakowana....

Ludzie z Białegostoku chcieliby aby pomóc im z transportem do W-wy a pani z Holandii by przyjechała ale dopiero jak poprawią się warunki pogodowe czyli nie wiadomo kiedy.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Sara2011 napisał:

Ludzie z Białegostoku chcieliby aby pomóc im z transportem do W-wy a pani z Holandii by przyjechała ale dopiero jak poprawią się warunki pogodowe czyli nie wiadomo kiedy.

Marioluś, źle mnie zrozumiałaś...jak z tak daleka i bez transportu to wiadome, że nie ma sensu. Ale jakby ktoś np. był z Katowic, czy Tarnowa ;) to miałam na myśli:)

Tak czy inaczej Pralinka jest bardzo śliczna- musimy w nią wierzyć:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2019 o 07:54, Aska7 napisał:

A jak Pralina do dzieci ?

Pralinka jest łagodna ale ona jest spokojną sunią, nie wiem czy dobrze czułaby się w domu  z 2 i 3 latkiem. Pytanie jakie to są dzieci, jaki jest ich stosunek do zwierząt ? Jeśli spokojne, to ok ale jeśli "rozwydrzone" to ja tam Praliny nie widzę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
7 minut temu, Moli@ napisał:

Nie.... :)

kombinuj dalej ,) Na pocieszenie powiem, że kiedyś też nie wiedziałam o co chodzi - "wychodzi...., idę "na pole" ,)

wiem, wiem o co chodzi z tym polem,w podkarpackim niektórzy też tak mówią, a ja część rodziny mam z podkarpackiego :)
Nie wiem czemu skopiowało się jako podkreślone :)) Natomiast Zainteresowanego odesłałam do ogłoszenia, bo odpowiedź jest podana w treści ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

wiem, wiem o co chodzi z tym polem,w podkarpackim niektórzy też tak mówią, a ja część rodziny mam z podkarpackiego :)
Nie wiem czemu skopiowało się jako podkreślone :)) Natomiast Zainteresowanego odesłałam do ogłoszenia, bo odpowiedź jest podana w treści ogłoszenia.

aaaa

niestety, czytanie ze zrozumieniem tekstu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...