Jump to content
Dogomania

Starsza suczka warczy na młodszą


wikq111

Recommended Posts

Witam, mam problem z moimi suczkami. Lena jest z nami od 11 lat, jest jamnikiem i ma problemy zdrowotne (guza gruczołu mlekowego) i prawdopodobnie problemy z tarczycą, od kilku dni jest z nami również 7 tygodniowa  Zoe. Starsza suczka strasznie agresywnie reaguje na młodą, poznały się na podwórku, obwąchały i wydawało się że będzie wszystko w porządku, ale gdy tylko weszły do domu Lena zaczęła warczeć i kłapać zębami jakby chciała ugryźć szczeniaka. Raz zdarzyło się to gdy Zoe podeszła do jej miski bez zamiaru jedzenia, następnym razem gdy weszła poprostu do pokoju w którym Lena przebywa. Możliwą przyczyną jest też poprostu dotknięcie przy obwąchiwaniu guza Leny. Mam strasznie słabe nerwy i gdy tylko widzę że suczki zaczynają się obwąchiwać najchętniej od razu byłam je rozdzieliła. Jest to również problematyczne ze względu na to że Lena wcześniej spala w mojej sypialni i planowałam że będą spać w niej obie natomiast w takiej sytuacji Lena musiała przejść do salonu. Proszę o pomoc 

Link to comment
Share on other sites

A czy Lena jesdt leczona?Guzy na listwie mlecznej są najczęściej leczone operacyjnie,a problem z tarczycą trzeba zdiagnozować prostym badaniem krwi I - leczyć.To również pozytywnie wpłynie na zachowanie suni,nie wspominająć o zdrowiu,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...