Jump to content
Dogomania

Malwinka/Luna już w swoim super domku :) Zwierzak w schronisku, to dramat, ale gdy w schronisku jest szczeniak, to podwójny dramat :(


Recommended Posts

16 godzin temu, elik napisał:

Moje Tysiu :)  Podam Ci na PW.

Anecik ma za dużo pracy, żeby zajmować się przesiewaniem kandydatów.

Po szczegółowe pytania,  zakwalifikowanego wstępnie delikwenta będę ewentualnie kierować do Anecik, po Jej wyrażeniu na to zgody.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ciocie i Ty, kochana Malwinko-Inko... przepraszam... chyba jestem wypalona opisowo, bo nic mi nie chce wyjść ładnego. Wypociłam tylko takie coś: https://www.olx.pl/oferta/malwinka-zuch-dziewczynka-dla-rodziny-dla-kazdego-CID103-IDwJ8yN.html

Tysiu, co Ty mówisz. Toż to śliczne ogłoszenie i bardzo Ci za nie dziękuję  buziak.gif.f8f4b3d7b8f4d4b2eb53bcbb0e1b432a.gif   kwietki.jpg.5a50da5c0f7b6b3be9b3c5862ef4fc99.jpg  Jutro je odświeżę.

Chętnie bym je nieco przerobiła i też ogłosiła Malwinkę z innymi zdjęciami, których na multum :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

 

Chętnie bym je nieco przerobiła i też ogłosiła Malwinkę z innymi zdjęciami, których na multum :)

Wszelkie zmiany mile widziane - i modyfikacje w opisie, i wybór innych zdjęć. Można pisać, podmienię :) Tak, jak pisałam wyżej: jakąś mam czarną dziurę od paru dni, nie wiem co pisać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Wszelkie zmiany mile widziane - i modyfikacje w opisie, i wybór innych zdjęć. Można pisać, podmienię :) Tak, jak pisałam wyżej: jakąś mam czarną dziurę od paru dni, nie wiem co pisać.

Źle mnie Tysiu zrozumiałaś. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Twojego tekstu. Wręcz przeciwnie.

Chciałabym też ogłosić Malwinkę na OLX , dlatego piszę o zmodyfikowaniu tekstu i dodaniu innych zdjęć :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

Tysiu, co Ty mówisz. Toż to śliczne ogłoszenie i bardzo Ci za nie dziękuję  buziak.gif.f8f4b3d7b8f4d4b2eb53bcbb0e1b432a.gif   kwietki.jpg.5a50da5c0f7b6b3be9b3c5862ef4fc99.jpg  Jutro je odświeżę.

Chętnie bym je nieco przerobiła i też ogłosiła Malwinkę z innymi zdjęciami, których na multum :)

 

Chyba nie przeczytałaś mojego postu, skoro piszesz, że   

Cytat

To jak może być to się cieszę

Nie tylko może być, ale bardzo, bardzo, baaaardzo może być :)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Też się właśnie dziwię :( W piątek podmienię główne zdjęcie na inne jak to się nie spodoba. Będziemy kombinować różne warianty.

Może nie czekajmy na czwartek? Ogłoszenie jest aktywne już 3 dni i nic więc może zmień zdjęcie główne :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Adopcje niestety stoją. Elu są wakacje.

Masz rację Basiu, z tym, że jeśli są odsłonięcia, to znaczy, że są zainteresowani adopcją, a nie ma telefonów. Znaczy coś trzeba zmienić, żeby bardziej zainteresować :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Może nie czekajmy na czwartek? Ogłoszenie jest aktywne już 3 dni i nic więc może zmień zdjęcie główne :)

Na razie pomyślałam o tym, aby zmienić rejon Katowic albo miasto w ogóle. Co Ty na to?

Bo skoro wejścia są jakieś to może jednak winowajcą nie jest zdjęcie, a zła lokalizacja.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Na razie pomyślałam o tym, aby zmienić rejon Katowic albo miasto w ogóle. Co Ty na to?

Bo skoro wejścia są jakieś to może jednak winowajcą nie jest zdjęcie, a zła lokalizacja.

Może masz rację, tylko na jaką? Może Warszawa?

Ja ogłoszę Malwinkę na Kraków i będę ją intensywnie promować. Kochana Havanka popełniła piękny tekst i z tym tekstem spokojnie mogę ogłosić Malwinkę na OLX nie obawiając się, że admin usunie.

Myślę, że Havaneczka głowy by mi nie urwała, gdybym wkleiła tu Jej tekst, ale wole jednak zapytać o zgodę :)

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, elik napisał:

Może masz rację, tylko na jaką? Może Warszawa?

Ja ogłoszę Malwinkę na Kraków i będę ją intensywnie promować. Kochana Havanka popełniła piękny tekst i z tym tekstem spokojnie mogę ogłosić Malwinkę na OLX nie obawiając się, że admin usunie.

Myślę, że Havaneczka głowy by mi nie urwała, gdybym wkleiła tu Jej tekst, ale wole jednak zapytać o zgodę :)

Eliczku, dobrze myślisz ! Oczywiście nie mam nic przeciwko. Chciałabym tylko, by przyszła pani Malinki ją odnalazła.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Havanka napisał:

Eliczku, dobrze myślisz ! Oczywiście nie mam nic przeciwko. Chciałabym tylko, by przyszła pani Malinki ją odnalazła.

Nic nie powiem, tylko pięknie podziękuję i wkleję tu ten tekst ogłoszenia :)   623829641_buziaczki6.jpg.1c301496baf9f701dbd17b97e33332df.jpg

Szukamy przyszłej pani dla słodkiej Malinki...

Malinka zaczyna dopiero życie i poznaje jego uroki. A, że jest pojętna i chętna do nauki, wyrasta na mądrą, łagodną i kontaktową suczkę. Bardzo szybko nauczyła się chodzić na smyczy, w domu potrafi zachować czystość. Kiedy zostaje sama, nie brudzi i nic nie niszczy. Cierpliwie czeka na powrót swojej tymczasowej pani. Malinka waży tylko 7,8 kg, ale to małe ciałko, mieści w sobie mnóstwo energii i radości. Jest cudownym pieskiem ! Wesoła, żywiołowa, uwielbiająca zabawy. Przy tym wszystkim jest wielkim pieszczochem, lubi być głaskana i przytulana. Z innymi zwierzętami żyje w zgodzie, zaprasza do zabawy. Nie ma w niej odrobiny agresji.

Jak widać, nie potrzeba rodowodu, żeby pies miał wspaniały charakter. Decyduje o nim przede wszystkim nauka i czas poświęcony psu.

Suczka ma rok życia. Jest zdrowa, odrobaczona i zaszczepiona. Wkrótce będzie wysterylizowana. Obecnie mieszka w domu tymczasowym, w woj. śląskim i tam czeka na swoją przyszłą PANIĄ.

Jeżeli chcesz poznać słodką Malinkę, zadzwoń !  Nr tel. 5 ..... 9.

Jestem zachwycona. Obie z Tysią jesteście artystkami we władaniu słowem :)

   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...