Jump to content
Dogomania

Malwinka/Luna już w swoim super domku :) Zwierzak w schronisku, to dramat, ale gdy w schronisku jest szczeniak, to podwójny dramat :(


Recommended Posts

3 minuty temu, Anecik napisał:

Ale to zawsze mała zaczyna :)

Znasz słynne powiedzenie  -  Nie ważne jak zaczyna, ważne jak kończy ?

Trawersując - Nie ważne kto zaczyna, ważne kto kończy, a tu widać kto ;/

Biedna Malwinka molestowana przez dwa wielkopsy :(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Anecik napisał:

Wydaje mi się Elu że sama sobie przelałaś pieniądze.

Nie sama sobie przelałam, tylko zwróciłam 340,00 zł na konto Ajki, z której konta przelałam na konto hotelu.

W mBanku wykonywanie  przelewów, gdy ma się kilka kont, jest niedopracowane.

Żeby zrobić przelew, wybieram konto, z którego chcę zrobić ten przelew. Wpisuję nazwę odbiorcy, a gdy jest to kolejny przelew dla tego samego odbiorcy, to system wpisuje resztę, tzn. nr konta odbiorcy i tytuł ostatniego przelewu, ale czasem zmienia konto, z którego zaczęłam robić przelew i skutek jest taki, że kasa pójdzie tam gdzie miała iść, ale nie z tego konta, z którego powinna. Wiem o tym, ale czasem, zapomnę sprawdzić z którego konta pójdzie przelew i wtedy muszę, tak jak tym razem, zrobić przelew z konta jednego psiaka, na konto drugiego psiaka i wtedy wygląda to tak, że robię przelew od siebie, dla siebie :)

Do Ciebie dotrze kasa, tyle, że z konta Ajki, a nie Malwinki. 

Wkleiłam obraz tego przelewu z konta Malwinki, żeby ktoś nie pomyślał sobie, że płaczę, że Malwinka ma mało kasy, a tym czasem na jej koncie po zapłaceniu hotelu zostało ponad tysiąc złotych.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Nie sama sobie przelałam, tylko zwróciłam 340,00 zł na konto Ajki, z której konta przelałam na konto hotelu.

W mBanku wykonywanie  przelewów, gdy ma się kilka kont, jest niedopracowane.

Żeby zrobić przelew, wybieram konto, z którego chcę zrobić ten przelew. Wpisuję nazwę odbiorcy, a gdy jest to kolejny przelew dla tego samego odbiorcy, to system wpisuje resztę, tzn. nr konta odbiorcy i tytuł ostatniego przelewu, ale czasem zmienia konto, z którego zaczęłam robić przelew i skutek jest taki, że kasa pójdzie tam gdzie miała iść, ale nie z tego konta, z którego powinna. Wiem o tym, ale czasem, zapomnę sprawdzić z którego konta pójdzie przelew i wtedy muszę, tak jak tym razem, zrobić przelew z konta jednego psiaka, na konto drugiego psiaka i wtedy wygląda to tak, że robię przelew od siebie, dla siebie :)

Do Ciebie dotrze kasa, tyle, że z konta Ajki, a nie Malwinki. Zaraz wstawię ten przelew, który poszedł do Ciebie, ale z konta Ajki :)

Zagmatwane te sprawy bankowe :) Nie ma potrzeby wstawiania. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anecik napisał:

Zagmatwane te sprawy bankowe :) Nie ma potrzeby wstawiania. Dziękuję.

Wkurza mnie to, ale nie zmieniam, banku, bo nie znam drugiego takiego, w którym mogłabym mieć tyle różnych numerów kont.

Ok nie wstawię.Dzięki :)  Najpóźniej jutro kasa będzie na koncie hotelu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Wkurza mnie to, ale nie zmieniam, banku, bo nie znam drugiego takiego, w którym mogłabym mieć tyle różnych numerów kont.

Ok nie wstawię.Dzięki :)  Najpóźniej jutro kasa będzie na koncie hotelu.

Jest to bardzo wygodne :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Anecik napisał:

Jest to bardzo wygodne :)

Tak, z uwagi na to, że jestem skarbnikiem kilku psiaczków, jest to super wygodne. Gdybym miała tylko jeden numer, nie dałabym rady skarbnikować tylu psiakom równocześnie.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Malwinki wpłynęły poniższe kwoty:

          20,00 zł  -  markofix1  -  3.09.

          10,00 zł  -  Anula   IX  -  3.09.

          40,00 zł  -  elik   X-XI   -  4.09.

          20,00 zł  -  markofix1    -  4.09.

Bardzo serdecznie dziękuję 

urodziny1.jpg.8b498bf7a9b9b75f34f81083fcc24d18.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, b-b napisał:

Elu proszę o nr konta Malwinki. Przeleję pieniążki z bazarku:)

Bardzo dziękuję Boguniu :)

Nie miałam kiedy tego napisać, ale przed Malwinką pojawiła się szansa na domek, dobry domek. W bloku, ale z ogródkiem w Bielsku Białej :) Najważniejsze, że pan nie jest z tych, co to wszystko wiedzą, a potem głupstwa robią.  Ja oceniłam go pozytywnie, Anecik również. Poprosiłam Togaa o zrobienie PA. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Jeśli mogłabym Cię Boguniu prosić, żebyś w tej sytuacji wstrzymała się z przelaniem kasy, bo Malwinka ma na koncie kwotę potrzebną do zapłacenia hotelu za miesiąc więc w razie adopcji nie byłyby potrzebne jej pieniądze, a Twojej Mikuni na pewno się przydadzą. Jeśliby nie doszło do adopcji, to bardzo będę Ci wdzięczna za kasiorkę, bo jak zapłacę za hotel, to w skarbonce będzie widać dno :)

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję Boguniu :)

Nie miałam kiedy tego napisać, ale przed Malwinką pojawiła się szansa na domek, dobry domek. W bloku, ale z ogródkiem w Bielsku Białej :) Najważniejsze, że pan nie jest z tych, co to wszystko wiedzą, a potem głupstwa robią.  Ja oceniłam go pozytywnie, Anecik również. Poprosiłam Togaa o zrobienie PA. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Jeśli mogłabym Cię Boguniu prosić, żebyś w tej sytuacji wstrzymała się z przelaniem kasy, bo Malwinka ma na koncie kwotę potrzebną do zapłacenia hotelu za miesiąc więc w razie adopcji nie byłyby potrzebne jej pieniądze, a Twojej Mikuni na pewno się przydadzą. Jeśliby nie doszło do adopcji, to bardzo będę Ci wdzięczna za kasiorkę, bo jak zapłacę za hotel, to w skarbonce będzie widać dno :)

Dobrze Elu:)

Trzymam kciuki za domek dla dziewczynki :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Nesiowata napisał:

Trochę sobie poczekała, ale oby to było TO.

Togaa ma nr telefonu i adres, prosiłam, żeby umówiła się w takim terminie, żeby adopcja była możliwa w przyszły weekend. Pan Kamil (bardzo mi się to imię podoba :)  )  przyjedzie po Malwinkę, jeśli wizyta  PA będzie ok więc transport będziemy miały z głowy :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...