Jump to content
Dogomania

Malwinka/Luna już w swoim super domku :) Zwierzak w schronisku, to dramat, ale gdy w schronisku jest szczeniak, to podwójny dramat :(


Recommended Posts

Dnia 20.08.2018 o 07:20, Nesiowata napisał:

Węsz dalej Malwinko, tylko trochę skuteczniej...

 

Dnia 20.08.2018 o 09:07, anica napisał:

Pewnie za gorąco ,żeby myśleć!... chyba jakieś wytłumaczenie musi być...no tak? czy nie?oczko.gif

Na pewno TAK  :)

Robię dla Malwinki bazarek, bo z forsą krucho, Czy macie może na zbyciu jakieś ciuszki, sprzęty, które mogłybyście ofiarować na bazarek dla Malwinki ?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

 

Na pewno TAK  :)

Robię dla Malwinki bazarek, bo z forsą krucho, Czy macie może na zbyciu jakieś ciuszki, sprzęty, które mogłybyście ofiarować na bazarek dla Malwinki ?

Eliczku, kiedy chciałabyś ruszyć z bazarkiem?  będę się starała pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

 

Na pewno TAK  :)

Robię dla Malwinki bazarek, bo z forsą krucho, Czy macie może na zbyciu jakieś ciuszki, sprzęty, które mogłybyście ofiarować na bazarek dla Malwinki ?

Fantów mam to co nie zeszło z bazarku.

Może coś uda mi się dostać to do kolejnego jako do podziału dorzucę Malwinkę :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Eliczku, kiedy chciałabyś ruszyć z bazarkiem?  będę się starała pomóc :)

Aniu bardzo serdecznie dziękuję. Teraz robię zdjęcia fantów i jak skończę, obrobię je, to będę wklejała i opisywała.

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

Fantów mam to co nie zeszło z bazarku.

Może coś uda mi się dostać to do kolejnego jako do podziału dorzucę Malwinkę :)

Bardzo dziękuję Boguniu :) Sama jesteś do tyłu z kasą, a chcesz mi pomóc :) Bardzo dziękuję :)

Bardzo serdecznie Wam dziękuję

435651583_dzikujejestecie2.jpg.bb0b717c415a83d5d32945a513e54661.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

To ja też się Eluniu, powolutku zabiorę za focenie, zobaczę co też mogę jeszcze dorzucić z bazarku z Marudzią, zostało trochę szkiełek ale jak się okazuje ... to jest kruchy towar i jednak ja nie umiem ich pakować a później muszę się wstydzić! albo jest mi przykro ,że ktoś dostał ... skorupy! :(    tak właśnie stało się z przesyłką do Malwy ,bardzo mi przykro ,że tak słabo zapakowałam! ...moja kochana Cancer43 przysyłała mi ogromne paczki z przetworami i wszystko dochodziło całe!  to się nazywa pakowanieokok.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2018 o 16:58, anica napisał:

To ja też się Eluniu, powolutku zabiorę za focenie, zobaczę co też mogę jeszcze dorzucić z bazarku z Marudzią, zostało trochę szkiełek ale jak się okazuje ... to jest kruchy towar i jednak ja nie umiem ich pakować a później muszę się wstydzić! albo jest mi przykro ,że ktoś dostał ... skorupy! :(    tak właśnie stało się z przesyłką do Malwy ,bardzo mi przykro ,że tak słabo zapakowałam! ...moja kochana Cancer43 przysyłała mi ogromne paczki z przetworami i wszystko dochodziło całe!  to się nazywa pakowanieokok.gif

Dzięki Aniu :)

Nie ma się czego wstydzić. Szkła sąkruche, a w transporcie nie zawsze obchodzą się z nimi należycie. Trudno, myślę, że każdy to rozumie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Dzięki Aniu :)

Nie ma się czego wstydzić. Szkła sa kruche, a w transporcie nie zawsze obchodzą się z nimi należycie. Trudno, myślę, że każdy to rozumie :)

Eliczku, też żałuję.... że nie mieszkasz bliżej!buzki.gif

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To ja tak, że skoro moje ogłoszenie nie daje efektu to podpowiedzcie co zmienić? Może miasto? https://www.olx.pl/oferta/slodka-malwinka-maly-gonczy-slaski-ciepla-rodzinna-radosna-CID103-IDwJ8yN.html

Tyś(ka)  ja nie wiem, czy można lepiej napisać ogłoszenie Malwince?  jak dla mnie jest naprawdę Suuuper! tekst i zdjęciaokok.gif  ja myślę ,że trzeba odświeżać , odświeżać ,odświeżać!... aż dojrzy ją TEN domek :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

Tyś(ka)  ja nie wiem, czy można lepiej napisać ogłoszenie Malwince?  jak dla mnie jest naprawdę Suuuper! tekst i zdjęciaokok.gif  ja myślę ,że trzeba odświeżać , odświeżać ,odświeżać!... aż dojrzy ją TEN domek :)

Dziękuję Ci za opinię, czekam na innych - może komuś się nasunie pomysł, co zmienić :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, anica napisał:

Piątek, piąteczek, piątunio! cieszmy się ,póki świeci słoneczko, niech to słoneczko zaświeci dla Ciebie Malwinkoslonko.gif

edit, we Wrocławiu już leje....

Macie przynajmniej czym oddychać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...