Jump to content
Dogomania

Malwinka/Luna już w swoim super domku :) Zwierzak w schronisku, to dramat, ale gdy w schronisku jest szczeniak, to podwójny dramat :(


Recommended Posts

Dnia 8.08.2018 o 20:02, elik napisał:

Pewni myślą, że to schronisko ogłasza.

A od kiedy schroniska dowożą psy do domu? 

Więcej szczęścia Malwinko, niech wreszcie zadzwoni normalny człowiek, który naprawdę zobaczył Ciebie a nie swoje widzimisię.

Link to comment
Share on other sites

Jestem z powrotem na działce po tygodniowym pobycie w Krakowie. Znowu pakowanie, rozpakowanie i przyjazd przyjaciółki, z której zawsze się cieszę :) Tym razem, pomimo spiętrzenia obowiązków, także :)

Malinka pewnie śpi już smacznie :)

Życzę Wam

dobrano2..jpg.7726fc32828d23867031f0bfc9abf3df.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, b-b napisał:

Wzajemnie Elu :)

I miłych chwil z przyjaciółką :)

 

11 godzin temu, anica napisał:

Weekendowy obchódoczko.gif   we Wrocławiu ...znowu zaczyna słoneczko grzać! również ,życzę Eliczkowi miłych chwil z przyjaciółką :)

Dziękuję za piękne życzenia, niestety Ania przyjechała tylko na 1 dzień.

Dzisiejsze przedpołudnie spędziłam na " zabawie" w zawożenie i odwożenie do weta kocurka na kastrację, a tymczasem kocurek okazał się być już wykastrowany. Niepotrzebnie został uśpiony i teraz śpi w kenelku. Wyposzczę go dopiero jutro, gdy już będzie całkowicie sprawny.

Łaziłam też po płotach za kociątkiem. Biedactwo było wciśnięte pomiędzy drewna przygotowane na grilla.  Sąsiad mówi, że rano słyszał miauczenie 2 koteczków. Ja znalazłam tylko jednego. Czy mama przeniosła gdzieś drugiego? Ale zostawiłaby malca samego? Po  godzinie czekania na kocia mamę, zabrałam malca. Okazało się, że jest jeszcze ślepy:( Sąsiadka ulitowała się nad kociątkiem i powiedziała, że będzie starała się go uratować. Maluch wylądował w pudełeczku wymoszczonym szalikiem i przykryty mięciutką ściereczką. Nowa oczywiście :) Ciekawe jak im się ułoży. Będę rozglądać się na spacerach z psami. Może wypatrzę, albo usłyszę drugiego kociaka? Maluszki tu na działce nie mają szans na przeżycie, jeśli w odpowiednim czasie nie zostaną przygarnięte przez człowieka  :(

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

 

Dziękuję za piękne życzenia, niestety Ania przyjechała tylko na 1 dzień.

Dzisiejsze przedpołudnie spędziłam na " zabawie" w zawożenie i odwożenie do weta kocurka na kastrację, a tymczasem kocurek okazał się być już wykastrowany. Niepotrzebnie został uśpiony i teraz śpi w kenelku. Wyposzczę go dopiero jutro, gdy już będzie całkowicie sprawny.

Łaziłam też po płotach za kociątkiem. Biedactwo było wciśnięte pomiędzy drewna przygotowane na grilla.  Sąsiad mówi, że rano słyszał miauczenie 2 koteczków. Ja znalazłam tylko jednego. Czy mama przeniosła gdzieś drugiego? Ale zostawiłaby malca samego? Po  godzinie czekania na kocia mamę, zabrałam malca. Okazało się, że jest jeszcze ślepy:( Sąsiadka ulitowała się nad kociątkiem i powiedziała, że będzie starała się go uratować. Maluch wylądował w pudełeczku wymoszczonym szalikiem i przykryty mięciutką ściereczką. Nowa oczywiście :) Ciekawe jak im się ułoży. Będę rozglądać się na spacerach z psami. Może wypatrzę, albo usłyszę drugiego kociaka? Maluszki tu na działce nie mają szans na przeżycie, jeśli w odpowiednim czasie nie zostaną przygarnięte przez człowieka  :(

Jak dobrze Elu,ze tam jesteś. Szkoda,że sąsiad nie zareagował na mialczenie kociakow,bo byc moze daloby sie uratowac dwa. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Jak dobrze Elu,ze tam jesteś. Szkoda,że sąsiad nie zareagował na mialczenie kociakow,bo byc moze daloby sie uratowac dwa. 

Dobrze choć, że się zrehabilitował przygarniając tego biednego maluszka. 

Najwygodniej jest nie widzieć problemu. Tak postępuje niestety wiele osób.

Link to comment
Share on other sites

Wykupiłam Malwince promowanie na pierwszej stronie przez tydzień. Może zauważy  ją TEN Ludź :)

1437802677_Malwaprom..png.09a72156db82ea6fcb1f5efb2162d6ec.png

Przelew. Przez nieuwagę przelałam z innego konta, nie z konta Malwimki. Musiałam zwrócić na konto, z którego nie należało tego zapłacić.

874122026_Malprzel.png.73ea95afa92ac9da5a70c689f41ca84a.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...