Jump to content
Dogomania

Malwinka/Luna już w swoim super domku :) Zwierzak w schronisku, to dramat, ale gdy w schronisku jest szczeniak, to podwójny dramat :(


Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

B-b bardzo dziękuję za wpłatę dla Malwinki i bardzo przepraszam, że nie powiadomiłam o tej wpłacie na wątku. Zapisałam w poście rozliczeniowym, ale nie napisałam w treści wątku, jak to zawsze robię.

Przepraszam, zapomniałam   584583455_gifniewinny.gif.0444270680013c61f78b03d9e645085c.gif

Bardzo dziękuję Boguniu   912362923_kwiatki4.jpg.ba518fb12f2b40afcb981023a2f8cdaf.jpg

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, elik napisał:

B-b bardzo dziękuję za wpłatę dla Malwinki i bardzo przepraszam, że nie powiadomiłam o tej wpłacie na wątku. Zapisałam w poście rozliczeniowym, ale nie napisałam w treści wątku, jak to zawsze robię.

Przepraszam, zapomniałam   584583455_gifniewinny.gif.0444270680013c61f78b03d9e645085c.gif

Bardzo dziękuję Boguniu   912362923_kwiatki4.jpg.ba518fb12f2b40afcb981023a2f8cdaf.jpg

 

Elu nic Kochana nie szkodzi. Nie jest to dla mnie ważne :*

 

Trzymam kciuki za odzew z ogłoszeń i mocno za TEN domek!

Olx mogłoby znowu zrobić tańsze wyróżnienie ogłoszeń ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Elu nic Kochana nie szkodzi. Nie jest to dla mnie ważne :*

Jest ważne Boguniu dla mnie, bo chcę każdemu wpłacającemu razem i z osobna podziękować :)

Dzięki za wyrozumiałość :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

To ja tylko tak z doskoku napiszę, że przerzuciłam Malwince olx na Gliwice :)

Wyświetleń: 152
 Tel: 3
 Obserwuje: 1
 

Dzięki wielgachne Tysiu  buziak.gif.6a01fbe2c0fc3ebfe3863529d5f2a603.gif

Ze statystyki wygląda, że maleńka ma 1 obserwatora, a nawet  3 odkrycia telefonów były. Tylko nikt jak dotąd nie zadzwonił. Nic to. Czekamy na TEN telefon :)

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Havanka napisał:

Na razie pocieszające jest to, ze Malwinka jest oglądana. Może w końcu zapadnie komuś w serce.

Elu, dobrze byłoby wyczyścić liczbę wyświetleń.

Już wiem czemu i zaraz wyczyszczę statystykę.

Dziękuję Eluniu  kwietki.jpg.cdf93ad5b53d9e23c9d92089b5af47c4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wierzyć mi się nie chce! Sami zobaczcie.  Ponad tysiąc wyświetleń, 22 obserwatorów i dalej nic. Ani jednego telefonu! Chyba ktoś żarty sobie stroi.

1699300151_Malwastat..png.9da1a9c9d9f922e5729b251739014d99.png

Wyczyszczę.

EDIT

Nie da się wyczyścić ilości obserwujących.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Eluś, w ogłoszeniu widać tylko liczbę wejść. Ilość pobrań i obserwującychh widzisz tylko TY.  

Ja zeruję, jak ogłoszenie ma ponad 400-500 wejść. 

Wykasowałam co się dało :)  A swoją drogą to  dziwne, że tyle wejść, sunia ładna, malutka, młodziutka, a zapytań ani jednego.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Wykasowałam co się dało :)  A swoją drogą to  dziwne, że tyle wejść, sunia ładna, malutka, młodziutka, a zapytań ani jednego.

Dzwoniła pani o Koko. Powiedzialam, że Koko już ma dom, ale domku szuka Funcik, też mały piesek. Pani na to, że wie, że ma go w obserowowanych i zna numer telefonu....z tego co wiem, to nie dzwoniła do Toli...

Ludzie szukają, pobierają numer tel, obserwują...ale nie dzwonią...ech....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...