Jump to content
Dogomania

Malwinka/Luna już w swoim super domku :) Zwierzak w schronisku, to dramat, ale gdy w schronisku jest szczeniak, to podwójny dramat :(


Recommended Posts

11 godzin temu, anica napisał:

Nadrabiam zaległości u Malwinki, ciepłe myślą do suni zakochany.gif  i mocno zaciskam ,żeby sunia nie była w ciąży!   ... nie wiem czy zwróciłyście uwagę?   już jej oczki nie są takie smutne , Anecik w parę dni ją 'odczarowała' :)

Bo Anecik to czarodziejka :) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MikAga napisał:

anica,

jestem na zaproszenie u "smarkatej",proszę o nr konta.

dziękuję pozdrawiam.

Witam serdecznie i zapraszam do częstego odwiedzania smarkatej  :)  :)

Bardzo dziękuję, numerek leci na PW :)

Link to comment
Share on other sites

Elu wczoraj jeszcze dopytywałam o wiek Malwinki i w schronisku ma wpisane 10 miesięcy. Dziewczyny też jej oglądały ząbki i miała świeżo zmienione więc nie ma 18 miesięcy, góra 11, no maksymalnie 12.

To jest dla nas bez znaczenia ale w ogłoszenich może mieć.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, ewu napisał:

Elu wczoraj jeszcze dopytywałam o wiek Malwinki i w schronisku ma wpisane 10 miesięcy. Dziewczyny też jej oglądały ząbki i miała świeżo zmienione więc nie ma 18 miesięcy, góra 11, no maksymalnie 12.

To jest dla nas bez znaczenia ale w ogłoszenich może mieć.

Bardzo dziękuję Basiu :) Tak ją będę ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2018 o 08:57, elik napisał:

Wysłałam ponownie. Proszę sprawdź w skrzynce :)

pw.png.dd8b36348aa80d8905360294bcacb8f2.png

 

Agnieszko jesteś super zakręcona :)  25820045_bardzodobrze.jpg.327f0a7bc5045e7fed37c12bf4032c9b.jpg  Nie tylko, że masz nr konta, ale nawet już wpłaciłaś dla suni 20,00 zł, za co bardzo serdecznie Ci dziękuję    964839644_sercenadoni.jpg.9516222783a2201f32f80cccd1ed86d1.jpg

 

Oj, faktycznie.

Ja ostatnio to nie wiem na jakim świecie żyję.....

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za piękne życzenia :)  Na te w sprawie domku, bardzo liczymy :)

Rozmawiałam wczoraj z Anecik i jestem dobrej myśli. Suni nic nie brakuje, już w zasadzie jest gotowa do adopcji. Ładnie chodzi na smyczy, do psiaków ok, do ludzi super, nie niszczy, nie płacze, gdy zostaje sama. Same pozytywy. Przed adopcją muszę mieć pewność, że sunia jest wysterylizowana. Sunia będzie miała USG pod kątem ciąży. Jeśli jest szczenna, to sterylizacja będzie przyspieszona, jeśli nie, to poczekamy, aż zabieg będzie w pełni bezpieczny dla suni.

Myślę, że nie zaszkodzi już ją ogłaszać. I tak jej nie adoptuję przed zabiegiem.

I tu moje prośba do Havaneczki i Tysi. Bardzo serdecznie Was proszę o teksty dla Malwineczki. Niezbyt długie, ale ujmujące :) Proszę Was obie, ponieważ chciałabym ogłosić sunię na OLX na Kraków i Katowice więc żeby nie usunęli któregoś ogłoszenia potrzebne są różne teksty i różne zdjęcia. Poproszę Anecik i kolejną dawkę zdjęć, żeby było z czego wybierać, żeby na ogłoszeniach były inne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, anica napisał:

Eliczku, przecież Malwinka to sama chodząca słodycz!  jeszcze jak ma piękny charakter, domki się będą biły o niąokok.gif

Taką mam nadzieję :) Ale do domku jeszcze długa droga. Bardzo jestem ciekawa jak to będzie z jej sterylizacją.

EDIT

Zastanawiam się kiedy można zrobić USG pod kątem ciąży, jeśli niedawno miała jeszcze rujkę. Po jakim czasie USG wykaże ciążę, jeśli ona jest ?

Link to comment
Share on other sites

Weekendowe serdeczności zakochany.gif

14 godzin temu, elik napisał:

Taką mam nadzieję :) Ale do domku jeszcze długa droga. Bardzo jestem ciekawa jak to będzie z jej sterylizacją.

ERDIT

Zastanawiam się kiedy można zrobić USG pod kątem ciąży, jeśli niedawno miała jeszcze rujkę. Po jakim czasie USG wykaże ciążę, jeśli ona jest ?

Eliczku podobno u suk już , po ok miesiącu po zapłodnieniu.

Link to comment
Share on other sites

Czasem trudno ocenić czy sunia jest zapłodniona na podstawie cieczki. Niektóre sunie już zapłodnione, krwawią. Najlepiej znać dzień   początku rui i wtedy policzyć dodać od środka cieczki 3 tygodnie i robić USG. Tak liczyła mi wetka w przypadku Mony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...