Jump to content
Dogomania

Kto ma serce tak twrde że nie wpuści swojego psiaka do łóżka


Drabster

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co racja, to racja - ulubione miejsce Anuri jest pod kominkiem. Czasem wpatruje się w ogień jak w TV - dopóki nie zaśnie :)

A z łóżkiem?... Nigdy nam się do niego nie pchała. Jak była mała chowała się pod nim, gdy coś narozrabiała. A że łoże mamy potężnych rozmiarów, była nie do wyciągnięcia :) Od kiedy trochę podrosła, codziennie rano z mojej strony łóżka odstawia taniec radości na powiatnie dnia i mojego powrotu do żywych. Taniec ten kończy dopiero rytualna porcja pieszczot.

Jednak kiedy zdarzy nam się pospać zbyt długo, a ona już koniecznie musi wyjść, łazi wzdłuż łóżka ze strony męża (jak tygrys w klatce) i cichutko skuczy :)

Na fotele się nie pcha i nigdy nie miała takich zpędów.

Link to comment
Share on other sites

Mój facet uważa się za przewodnika stada...piecio-psowego....a ja udawadniam naszym psom codziennie, ze to Ja jestem najważniejsza"suką-dominantą" w tym stadzie i.....i gdy tylko mnie słyszą schodzą z łóżek jak potulne owieczki, bo....tak wogóle to też niestety lubią się uwalać w pościeli, ale ja nie bardzo mam ochotę w nocy zamieniać sie w "sierściucha" :)

Link to comment
Share on other sites

W moim domu zawsze były psy i na wszędobylską sierść jesteśmy już "znieczuleni" zciągamy ją z ubrań, wyjmujemy bez mrugnięcia z jedzenia itd...(mam nadzieję że nikogo nie obrzydzam :D ) Ale szczyt włosobrania był ostatnio na początku sezonu grzewczego gdy moja pociecha zrzuciła z siebie cały podszerstek i z tego co codziennie zbierałam w domu i wyczesywałam mogłabym kilka pięknych poduch zrobić... Ale nie miałam sumienia z łóżka jej wypędzić.

Link to comment
Share on other sites

Ja pokrótce...

11 lat moja bassetka spędzała noce z moją mamą. Na własnej poduszce pod kołdrą.

Obiecałam sobie , że gończak nie będzie wchodził do łóżka.

Udało się!!!!

Nie śpi w pościeli. Mąż jest alergikiem astmatycznym.

Ale w ciągu dnia jak tylko Andrzej czy ja położymy się w dużym na kanapie i pod kocem bardzo chętnie wciska się za plecy. Może tak leżeć godzinami.

Za to noce mamy dla siebie :D

Link to comment
Share on other sites

no tak:)) ja mam malamucia siersc x 3 wiec mozna sobie wyobrazic ile tego jest zwazywszy na fakt ze z jednego malamuta w okresie linienia jest kilka reklamowek:))) a z trzech..... lepiej nie mowic :-?

osobiscie jestem w tej materii wyrozumiala( jak i w kazdej innej dotyczacej moich psow)..)))))))))) a mezowi ,, wmawiam'' ze takie psy w lozku to forma dogoterapii :D ... wiec niech z tego korzysta bo niejeden by chcial a nie moze;P

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

To ze nie wpuszczam psow do lozka nie znaczy ze je mniej kocham.

Moja rodzina ma "dogoterapie" na podlodze, a lozko jest dla mnie i mojego meza :wink:

Dzieci spia w swoich lozeczkach, pies na poslaniu a ja nie musze trzepac koldry i przescieradla. Przez te "reklamowki scierci" zrezygnowalam z dywanow (strasznie sie to sprzatalo) i nauczylam moje kolejne psy ze lozko, tapczan, kanapa, fotel to miejsca dla nas. Moj pies najbardziej ze wszystkiego lubi spacery i zabawy z nami (tez treningi) i zawsze staram sie mu to zapewnic bo go kocham. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Moja psian nie czeka na zaproszenie i pozwolenie. Poprostu wskakuje i już! Najgorsze jak czasami kąpiemy ją wieczorem, a łóżko jest rozścielone... Lata jak szalona po domu. Nie sposób jej zatrzymać. Szczególnie upodobała sobie moje łózio i w ten sposób czasami śpię w mokrej pościeli :(

Link to comment
Share on other sites

Mój molos śpi w łóżku, ale w nocy wędruje, robi obchód swoich włości. I kiedyś,jak nocowała u mnie moja mama i nie znała jeszcze zwyczajów Inez,obudziła nas łomocząc pięścią w ścianę. Bała się nawet pisnąć,kiedy zobaczyła nad sobą pysk potwora. A pies sprawdzał, czy ona tam grzecznie śpi, polizał po twarzy i poszedł sprawdzac pokój mojego syna.

Ale się uśmiałam :lol: :lol: :lol: mój pies robi to samo, ale jest "troszke" mniejszy :lol: . Mikuś wieczorem śpi z rodzicami, później przenosi się na fotel, a nad ranem przychodzi do mnie jeśli mam pokój otwarty :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...