Jump to content
Dogomania

Filigranowa Kami po 5 latach wspaniałego życia w kochającej rodzinie odeszła po krótkiej i ciężkiej chorobie nowotworowej [*]


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
51 minut temu, Aśka Belkowska napisał:

Kami jest przepiękna. Pamiętam ją ze zdjęć w schronisku, już wtedy miała w sobie taką urokliwą delikatność. Uwielbiam takie futrzaczki-kudłaczki.

 

51 minut temu, Aśka Belkowska napisał:

Kami jest przepiękna. Pamiętam ją ze zdjęć w schronisku, już wtedy miała w sobie taką urokliwą delikatność. Uwielbiam takie futrzaczki-kudłaczki.

61584418_2338678809721736_65830721160510

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie to, że już adoptowaliśmy inną sunie, to kto wie, kto wie......

Ciągle wypominam swojej jędzuni, że miała szczęście. Z jej podejściem do psów to cud, że nie odgoniła z zębami na "spacerku zapoznawczym" naszego Fidelka. A szukałam właściwie cały czas pudliczki dla niego, bo i on lubi pudelkowate, i ja zawsze miałam pudelki.

Kami jak Fidel - taka sznudlowata bardziej.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 11 months later...

Kamisia jest  w Domu juz 3 lata, w maju miała operację  nie ładnej zmiany na łapie, weterynarz twierdził, że nowotworowa ale powinna być łagodna. Tak czy inaczej trzeba to było przebadać. Zmiana została wycięta dużym z marginesem i  całość do badania .  Szybko jakoś to urosło i dlatego decyzja o wycięciu . Kamisia Jest w dobrej kondycji ,zdrowie dopisuje ,radosna z apetytem. Wyniki histopatologii wyszły negatywne.
 

187254868_1575433022802387_158776345192646019_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...