Jump to content
Dogomania

Filigranowa Kami po 5 latach wspaniałego życia w kochającej rodzinie odeszła po krótkiej i ciężkiej chorobie nowotworowej [*]


Recommended Posts

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

Kochane, nie chcemy zapeszać, ale odezwała sie bardzo obiecująco brzmiąca rodzinka. Prawdopodobnie jutro nastąpi spotkanie z sunią:) Poprosimy o kciuki! Dodatkowo jeden sms i kolejny telefon w jej sprawie, więc jest szansa dla Kami:)

 

Pani jeszcze nie dzwoniła :(

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Gabi79 napisał:

Byłam pewna, że o takie cudo, jak Kami telefon będzie dzwonił niemal non stop.

Trzymam kciuki za super domek.

Ciekawe, czy tata tej Pani jest bardzo wiekowy?

Pan ma 60 lat, ale mieszka z wnukiem. Nic nie jest przesądzone, czekamy na ankietę, na spotkanie, na wizytę. Możliwe, że to nie jest dom dla Kami. 

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jak będą potrzebne ogłoszenia dodatkowe, to napiszcie do mnie :) Kami mnie urzekła bardzo :)) Trzymam kciuki za telefon!

Bardzo pięknie dziękujemy! Może to jest pomysł, ale daj nam dzień na sprawdzenie tego domu:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Pan ma 60 lat, ale mieszka z wnukiem. Nic nie jest przesądzone, czekamy na ankietę, na spotkanie, na wizytę. Możliwe, że to nie jest dom dla Kami. 

Bardzo pięknie dziękujemy! Może to jest pomysł, ale daj nam dzień na sprawdzenie tego domu:)

Uff, 60 to jeszcze całkiem młody,  już się bałam, że 80

Z tym szukaniem dla kogoś, taty, cioci, babci, to różnie bywa, no nic, poczekamy, zobaczymy.

Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...