Jump to content
Dogomania

RUBEL [*] 7.10.2018 Chore nerki. Powrot do sprawnosci. Czy mam prawo do normalnego zycia.


Recommended Posts

Rubel dostal super buciki :) ktore nie spadaja jak chodzi bez wozka :). Pod spodem ma bandaze, ktore tez wspomagaja zeby sie nie zsuwaly.

Bandaze sa caly czas w uzyciu i nadal prosimy jezeli ktos ma zapasy zalegajace w domu, nie potrzebne i chcialby podarowac Rubelkowi. 

Jest juz kontakt do osoby, ktora mozliwe , ze wykona wozek, taki na potrzeby Rubla. Rubel zaczal rechabilitacje.

Ciagle prosze udostepniajcie zrzutke na FB, koszty szykuja sie bardzo duze

 

36389705_1693382677377496_2993055428889280512_n.jpg

36254290_1693382864044144_7160932422102548480_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rubel pojechal do Kielc na przymiarke wozka. 

,,Pomiary zrobione, szelki kupione, które będą potrzebne do wózka. Zostawiliśmy ich z zadaniem jak go zrobić by było najwygodniej Rublowi 

Cudowni ludzie, którzy nie są obojętni na krzywdę zwierząt. W ich domu hasa 6 psiaków A na widok Rubiego, przez którego zaczęła się cała historia Rublowi mało nie odpadł ogon z radości,,

Koszt wykonania wozka wyniesie taniej niz sie Panstwo spodziewali ale trzeba bylo dokupic szelki do wozka. 

Koszt rehabilitacji wyniesie 120 zl tygodniowo, trzeba probowac jezeli ma to Rubla wzmocnic.

Ja ciagle prosze o udostepnianie zrzutki dla Rubla. Wiem ,ze tutaj prosi sie o pomoc glownie dla pieskow bezdomnych. Rubel ma swoich Ludzi. Ludzi, ktorzy adoptowali go ,zeby ratowac jego zycie wyleczyc i zeby poczul sie w koncu kochany. Przyjeli do swojej Rodziny ofiare okrucienstwa, to inni ludzie wczesniej doprowadzili Rubla do stanu w jakim sie znajduje i porzucili.Dlatego bardzo prosze kochani Dogomaniacy pomozmy ratowac Rubla, jezeli nie mozecie to udostepniajcie zrzutke na FB . Koszty beda ogromne, nie do udzwigniecia.

https://zrzutka.pl/atfxgh

 

36323018_1694925090556588_1381257608333099008_n.jpg

36370003_1695203400528757_5432504090313621504_n (1).jpg

36317607_1695203193862111_5829502958458372096_n.jpg

Wracajac z Kielc 

36321465_1695358413846589_1723186972744220672_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przypadkiem zorientowałam się ,że uprząż z mojego bazarku jest przeznaczona dla Rubla. Wysłałam ją priorytetem w poniedziałek.Mam nadzieję,że będzie pasowała na Rubla. Jestem na wyjeździe , zadzwonię do państwa w niedzielę.Jeżeli  

Margo3011 będzie miała wcześniej informacje, to proszę o wpis tutaj.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Poker napisał:

Przypadkiem zorientowałam się ,że uprząż z mojego bazarku jest przeznaczona dla Rubla. Wysłałam ją priorytetem w poniedziałek.Mam nadzieję,że będzie pasowała na Rubla. Jestem na wyjeździe , zadzwonię do państwa w niedzielę.Jeżeli  

Margo3011 będzie miała wcześniej informacje, to proszę o wpis tutaj.

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Poker napisał:

Przypadkiem zorientowałam się ,że uprząż z mojego bazarku jest przeznaczona dla Rubla. Wysłałam ją priorytetem w poniedziałek.Mam nadzieję,że będzie pasowała na Rubla. Jestem na wyjeździe , zadzwonię do państwa w niedzielę.Jeżeli  

Margo3011 będzie miała wcześniej informacje, to proszę o wpis tutaj.

Dziekuje bardzo  Poker, ze przyszlas do Rubelka i za wyslanie szelek . Skontaktowalam sie z Domkiem Rubla i Pani powiedziala, ze szelki pasuja i ze zadzwoni do Ciebie :)

7 godzin temu, Anula napisał:

Zakupiłam wraz z Bogusik bandaże samoprzylepne 20szt.Jest złożone zamówienie w sklepie.Powinny dotrzeć do P.Ani w następnym tygodniu kurierem.

https://www.matopat24.pl/kruuse-valueline-bandaz-samoprzylepny-5cm-x-45m-czerwona-10-szt-,1103_809_819_867,4485,1.html#image

Pieknie dziekuje Tobie Anula i Bogusik w imieniu Rubla i jego Rodziny :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę,że uprząż pasuje na Rubina. W tej sytuacji postanowiłam,że to będzie moja pomoc na jego rzecz . Gdy Rubin nie będzie ich już używał, to niech trafią do innego potrzebującego psa.

Wystawiałam uprząż na bazarku, aby pozyskać środki na pomoc innym psom,ale przecież przekazanie  jej Rubinowi to też jest pomoc psom w potrzebie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę,że uprząż pasuje na Rubina. W tej sytuacji postanowiłam,że to będzie moja pomoc na jego rzecz . Gdy Rubin nie będzie ich już używał, to niech trafią do innego potrzebującego psa.

Wystawiałam uprząż na bazarku, aby pozyskać środki na pomoc innym psom,ale przecież przekazanie  jej Rubinowi to też jest pomoc psom w potrzebie.

Poker, bardzo dziekuje w imieniu Panstawa, Rubla i swoim :) jest to ogromna pomoc. Jezeli Rubel kiedys juz tej uprzezy nie bedzie potrzebowal Opiekunowie na pewno przekaza dla innego potrzebujacego Psa.

Link to comment
Share on other sites

Rubel dziś stanął na 4 łapach !!!!!! z asekuracją w razie upadku ale dał radę. Jak widać rehabilitacja już dała efekty , oby tak dalej. Tak bardzo sie ciesze, jest szansa, malutkie swiatelko w tunelu, ze moze  stanie samodzielnie  na 4 lapki . On musi byc rehabilitowany  każda sesja to 40 zł a potrzebne są 3 w tygodniu  :(  Rubel jak widzi gdy inne psy biegaja rwie sie do nich tak bardzo by chcial a nie moze :( 

Ciagle prosze o udostepnianie na FB  https://zrzutka.pl/atfxgh

Jezeli ktos ma cos do sprzedania lub chcialby kupic cos fajnego jest zorganizowana aukcja dla Rubla. Aukcja ma na celu pokryc w czesci chociaz koszt rehabilitacji, Rubel rowniez przyjmuje leki na serce i suplementy 

Zapraszamy https://www.facebook.com/events/2336293606597602/?active_tab=discussion

 

36428639_1697722046943559_2874057179495661568_n.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Filmik na ktorym widac jak Rubel sobie radzi bez wozka, jak probuje sie podnosic. jak bardzo slabiutkie sa jego lapinki. Ale potrafi sie podniesc czyli jest szansa i dlatego rehabilitacja jest bardzo potrzebna. Musimy na ten cel uzbierac chociaz czesc. Zapraszam na aukcje, z ktorej dochod bedzie przeznaczony na rehabilitacje Rubla, mozna cos fanego wylicytowac :) https://www.facebook.com/events/2336293606597602/?active_tab=discussion

prosze ciagle o udostepnianie zrzutki https://zrzutka.pl/atfxgh

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Nasza Abi na ten miesiąc ma pieniążki, więc wpłaciłam na zrzutce i udostępniłam.  On jeszcze długa droga przed Oskarem, ale zawsze trzeba mieć nadzieję, że będzie lepiej.

Dziekuje bardzo w imieniu Opiekunow Rubla :) 

Zapraszamy na aukcje, moze cos sie spodoba :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...