Jump to content
Dogomania
Marudzia

Rozliczam - To, siamto i owamto dla zwierzaków u Cancer43 -

Recommended Posts

Dostałam maila od Danusi,  za jej zgodą kopiuję :

,,  Odnotowałam u siebie wpłaty
Usiata-150 zł
Elik-50 zł
Jolantina -20 zł
Figunia -25 zł
Podziękuj dziewczynom z całego serca, jestem wzruszona że jeszcze mnie pamiętają i chcą wspierać ".

256.gif

6 minut temu, Marudzia napisał:

Arim, te fanty są u Anicy, ona będzie wysyłać. Zaraz do niej napiszę i ustalimy co i jak.

Nie śpieszy mi się,ale boję się,że przegapię gdzieś wiadomość z numerem konta.

23 godziny temu, Marudzia napisał:

Chętnie podeślę :)  Na emeryturze pracuję od poniedziałku do środy - więc w czwartek rano jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi :)

... to znaczu  że ja, jeszcze cztery lata muszę poczekać ... na to... najszczęśliwszy człowiek na ziemiikrecka_dostal.gif

20 godzin temu, Usiata napisał:

Do góry, bazareczku mocy, do góryyyyy :)

aż się serducho raduje, ile jest jeszcze fajnych, empatycznych ludzi *) *)

pięknie Wam d-z-i-ę-k-u-j-ę  *) *)

... tu na dogo, jest ich chyba naprawdę ...sporo! i w tym nasza moc!love.gif

15 godzin temu, Marudzia napisał:

Pytanie do kociarzy -  czy kotki tez znaczą teren jak kocury? Tak typowo z zadartym ogonem celując z metr za siebie? Przed chwilą byłam świadkiem czegoś takiego w wykonaniu mojej Kropy, czy ona zwariowała?

.... czy to możliwe po sterylce?  ja myślałam ,że tylko koty znaczą?   drążymy temat!glupek.gif

15 godzin temu, Kamila Proc napisał:

brawo Nuncek!!!!

...to ja z Tobąoklasky.gif

14 godzin temu, arim napisał:

Mogę poprosić o konto i kwotę do wysyłki.

Konto już leci do Ciebie, przelew na konto Danusi,  Arim napisz mi proszę swój adres do wysyłki na PW  i napisz tylko czy szykować wysyłkę kurierem za 16,90zł? czy szukamy tańszej opcji na PP?  napisz proszę swoją decyzję na PW ,dziękuję :)

13 godzin temu, Marudzia napisał:

Dostałam maila od Danusi,  za jej zgodą kopiuję :

,,  Odnotowałam u siebie wpłaty
Usiata-150 zł
Elik-50 zł
Jolantina -20 zł
Figunia -25 zł
Podziękuj dziewczynom z całego serca, jestem wzruszona że jeszcze mnie pamiętają i chcą wspierać ".

256.gif

... no przeco... Danusi ,zapomnieć się nie da!serducho.gif

Przesyłka dotarła - wszystko super-hiper-ekstra, ale po danych do przelewu ni śladu... Zaraz zdefrauduję resztki kasy i nic nie zapłacę ;-)...

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję pieknie

K.

1 godzinę temu, Kajutek napisał:

Przesyłka dotarła - wszystko super-hiper-ekstra, ale po danych do przelewu ni śladu... Zaraz zdefrauduję resztki kasy i nic nie zapłacę ;-)...

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję pieknie

K.

Kajutku, litości, poczekaj z tą defraudacją :) - wieczorkiem podeślę konto i koszt. 

Po czwartkowym wulkanie energii, łapię się na tym, że im więcej mam czasu tym mniej mi się chce.  Ale i tak jestem dumna z siebie, bo po  około 1/2 rocznym odwlekaniu wybrałam się w końcu dziś do lekarza.  Wprawdzie z kiepskim efektem ( dowiedziałam się, że koło 14 to już nikogo nie ma ;) ), ale jestem i tak dumna z siebie :)

2 minuty temu, Marudzia napisał:

Kajutku, litości, poczekaj z tą defraudacją :) - wieczorkiem podeślę konto i koszt. 

Po czwartkowym wulkanie energii, łapię się na tym, że im więcej mam czasu tym mniej mi się chce.  Ale i tak jestem dumna z siebie, bo po  około 1/2 rocznym odwlekaniu wybrałam się w końcu dziś do lekarza.  Wprawdzie z kiepskim efektem ( dowiedziałam się, że koło 14 to już nikogo nie ma ;) ), ale jestem i tak dumna z siebie :)

Spoko zamknę drzwi i klucz wywalę przez okno.... Tylko jeszcze powinni mi neta zabrać bo tyyyyyyyle książek kusi i kusi.....

Z tą wyprawa do lekarza niezłe - grunt to poczucie własnej wartości i dobre samopoczucie.  Na mnie też lekarz juz pół roku czeka i czeka, ale mam wrażenie, że nie tęskni to nich se jeszcze poczeka  ;-).... Ale bardzo dobrze rozumiem dumę....!!! Tak trzymaj i się nie daj...!

Uzbrajam się w cierpliwość (cokolwiek to jest) i czekam,

pozdrowionka

K.

18 minut temu, Kamila Proc napisał:

kto pojdzie w slady Kajutka?

Nie radzę - u mnie deficyt snu, deficyt kasy, deficyt czasu...

Za to nadmiar bałaganu, kurzu, zaległe sprawy się pietrzą, długi rosną  a w głowie "wieczny maj"...

Reasumując nie warto... Ale, ale ale "w kupie raźniej" jak ktoś nie jest alergikiem, pedantem, dusigroszem to miło bedzie wiedzieć, że człek nie miota się samotnie w  kurzu na tym świecie ;-)...

4 godziny temu, Kajutek napisał:

Nie radzę - u mnie deficyt snu, deficyt kasy, deficyt czasu...

Za to nadmiar bałaganu, kurzu, zaległe sprawy się pietrzą, długi rosną  a w głowie "wieczny maj"...

Reasumując nie warto... Ale, ale ale "w kupie raźniej" jak ktoś nie jest alergikiem, pedantem, dusigroszem to miło bedzie wiedzieć, że człek nie miota się samotnie w  kurzu na tym świecie ;-)…

Fajnie się to czyta,  podnosi  na duchu świadomość, że   więcej nas miota się w kurzu i kłakach :) I ten wieczny maj w głowie - miód na mą duszę :)

Dnia 5.07.2018 o 12:38, Kamila Proc napisał:

ja jestem empatyczna ale bez kasy

Empatia jest bezcenna, o czym wszyscy wiemy, i nie każdemu dana z natury :) Dziękuję Kamilo za rozbawienie :D

Cegiełkę za 50 zł poprosimy tymczasem :)   

Br%C4%85zowy%20kotek.gif

11 godzin temu, Usiata napisał:

Empatia jest bezcenna, o czym wszyscy wiemy, i nie każdemu dana z natury :) Dziękuję Kamilo za rozbawienie :D

Cegiełkę za 50 zł poprosimy tymczasem :)   

Święte słowa!okok.gif