Jump to content
Dogomania
Marudzia

Rozliczam - To, siamto i owamto dla zwierzaków u Cancer43 -

Recommended Posts

7 godzin temu, alex260503 napisał:

dzień dobry

czy można jeszcze coś kupić

a dokładnie chodzi mi o 76 81 82 83?

alex260503

Witamy :)  Wszystkie te  fanty wystawiała anica. Nie wiem czy jeszcze zagląda, bo pisała coś o wyjeździe na wakacje. Będę się z nią kontaktować co do reszty fantów, to dopytam i dam znać na pw ( myślę, że nie będzie problemu :) ). 

1 godzinę temu, Livka napisał:

Dotarł dzisiaj miodek :)

Calutki bo pięknie zapakowany.

Ślicznie dziękuję :)

Doszło błyskawicznie, jestem zdumiona. Z tym pakowaniem to panikowałam, zapakowałam i stwierdziłam, że nie mam pewności czy dobrze zakręcony - wiec jeszcze raz :) Bałam się czy dotrze cały. 

8 godzin temu, alex260503 napisał:

dzień dobry

czy można jeszcze coś kupić

a dokładnie chodzi mi o 76 81 82 83?

alex260503

de83bd3a4e486d791db14ba9e3c71627.gif Witaj alex260503 , jasne że tak!  bardzo dziękujemy ,zaraz prześlę na PW dane do przelewu nie wiem czy doczytałaś ,że z powodu mojego wyjazdu fanciki wyślę zaraz na początku sierpnia, czy może tak być?  lecę zaznaczyć, gdybyś jednak zmieniła decyzję to z anulujemy zakup :)

2 minuty temu, Marudzia napisał:

Wszystkie przesyłki, w których  są ,, szkiełka" od Aniki, pójdą od niej - moje fanty doślę i całość idzie w jednej paczce.  Pw porozsyłała  ( albo jeszcze dośle ) Anica. 

Porozsyłałam , Iljova , Maga56 odpisały mi, dziękuję :) uzgodnione są adresy do wysyłki oraz porto

-, Iljova zaproponowałam 8-9,oozł bo to jest ta duża koperta bąbelkowa / chyba że woli dokładną opłatę to prosiłam o cierpliwość do sierpnia/

-,  Maga56 i AlfaS będą miały wspólną paczuchę ,jak wszystkie fanciki dotrą wybrały dostawę kurierem, Danusiu proszę dolicz do fancików kwotę 16,90zł za wysyłkę :)

-, Ludwa już może wyglądać paczki w przyszłym tygodniu, poleciała ;)  przepraszam za ... pakowanie ale cięęeżko było z tym parasolem ;) klapeczki dołożone , zaraz zapisuję , do zapłaty 55,oozł , dziękuję :)

- ,Figunia i Mila-Ada powiadomione ,że przesyłki są u mnie w sklepie dla Aduni przygotowane a Anusia czeka na fanciki od Marudzi :) 

-, jeśli kogoś pominęłam to krzyczcie proszę , jak się na Mazurach dorwę do netu, to jeszcze raz będę sprawdzać czy wszystko się zgadza? 

-, alex260503 za fanciki wychodzi 13,oozł + 16,50zł paczka + może wyjść?    :)

46 minut temu, anica napisał:

de83bd3a4e486d791db14ba9e3c71627.gif Witaj alex260503 , jasne że tak!  bardzo dziękujemy ,zaraz prześlę na PW dane do przelewu nie wiem czy doczytałaś ,że z powodu mojego wyjazdu fanciki wyślę zaraz na początku sierpnia, czy może tak być?  lecę zaznaczyć, gdybyś jednak zmieniła decyzję to z anulujemy zakup :)

Witam

zdania nie zmieniam wysyłka w tym terminie mi odpowiada:)

czy można wysyłkę z Isiakiem?

alex

21 godzin temu, alex260503 napisał:

Witam

zdania nie zmieniam wysyłka w tym terminie mi odpowiada:)

czy można wysyłkę z Isiakiem?

alex

3 godziny temu, Isiak napisał:

O, byłoby super :) A ja jeszcze nie dostałam PW z numerem konta...

Podeślę włóczki  razem ze wszystkimi fantami do wspólnej wysyłki ( tzn zakupy łączone  u mnie i Anicy ) do Anicy - czyli wysyłka będzie od niej, ale po powrocie z urlopu. Nr konta i koszt  też poda Anica po powrocie.  Zmieni się pewnie koszt wysyłki, bo ta wełna ciut miejsca zajmie ( ale za to będzie tylko jedna przesyłka :) ). 

21 godzin temu, MALWA napisał:

Dobry wieczór :)

jeśli jeszcze można, to poproszę nr 79.

Myślę, że nie ma problemu :)  Ten fant jest u Anicy ( jakoś dziwnie mi się odmienia :) ),  więc wszelkie formalności po jej powrocie. 

Przesyłki ode mnie poszły. Przepraszam, ale konto i koszt podam w niedzielę ( rano wyjeżdżam , wrócę w niedzielę).  Pouzupełniam też wtedy wszystkie wpłaty, które doszły do Danusi.  Dziś nie mam głowy,  po 13 latach z nami  odszedł nasz Szeryf, nasz pierwszy kot, przywódca stada :(

12 godzin temu, Marudzia napisał:

Dziś nie mam głowy,  po 13 latach z nami  odszedł nasz Szeryf, nasz pierwszy kot, przywódca stada :(

Współczuję bardzo :( Ja 29 czerwca pożegnałam naszą sunię Pipi, a we wtorek przytrafił mi się taki Jegomość, opisałam na swoim  blogu:

http://donka66.blogspot.com/2018/07/nowy-przystojniak-w-moim-zyciu.html

Dnia ‎19‎.‎07‎.‎2018 o 10:14, Isiak napisał:

Będziemy szukać domu, ale mWspółczuję bardzo :( Ja 29 czerwca pożegnałam naszą sunię Pipi, a we wtorek przytrafił mi się taki Jegomość, opisałam na swoim  blogu:

http://donka66.blogspot.com/2018/07/nowy-przystojniak-w-moim-zyciu.html

Przystojny ten  Jegomość :)  O Rico też poczytałam. Widzę, że mamy takie samo ,,szczęście" do znajdowania kocich bied.  Tej samej nocy,  gdy odchodził Szeryf, u córki w pokoju szalało czarne znalezisko - malutka bezdomna czarna kicia z wioski, w wysokiej ciąży, świeżo po sterylce aborcyjnej. Teraz już całkowicie wybudzona okazała się przemiłą i bardzo spokojną kicią. Tylko że na razie syczy na resztę naszych kotów. Mam obawy, że zostanie u nas ;)

Nowe czarne -   2055510236_Noweczarne.thumb.jpg.13ef0d7d35f0d77cb7844bda4e749989.jpg

Nasz Szeryf [*]   - Szeryf.jpg.a235855c09ed8c369634dcf56f93f3f2.jpg

Kochane, czy ja za wszystko tzn. za rzeczy moje, magi56 i przesyłkę mam wpłałcić do cancer? Bo ja PW z kontem nie dostałam a maga56 dostała numer cancer... Czyli byłoby 41 za fanty i 16,90 za przesyłkę... Proszę o potwierdzenie bo nie chce namieszać :-)

59 minut temu, AlfaLS napisał:

Kochane, czy ja za wszystko tzn. za rzeczy moje, magi56 i przesyłkę mam wpłałcić do cancer? Bo ja PW z kontem nie dostałam a maga56 dostała numer cancer... Czyli byłoby 41 za fanty i 16,90 za przesyłkę... Proszę o potwierdzenie bo nie chce namieszać :-)

Całość na konto Cancer. To co wysyłam od siebie, zbieram na swoje konto, Ania podaje od razu  nr konta Danusi.

9 godzin temu, Marudzia napisał:

Przystojny ten  Jegomość :)  O Rico też poczytałam. Widzę, że mamy takie samo ,,szczęście" do znajdowania kocich bied.  Tej samej nocy,  gdy odchodził Szeryf, u córki w pokoju szalało czarne znalezisko - malutka bezdomna czarna kicia z wioski, w wysokiej ciąży, świeżo po sterylce aborcyjnej. Teraz już całkowicie wybudzona okazała się przemiłą i bardzo spokojną kicią. Tylko że na razie syczy na resztę naszych kotów. Mam obawy, że zostanie u nas ;) 

Szeryf podobny do mojej Kici. A łaciaty kocurek okazał się małą wredotą i nie może u nas zostać. Aktualnie zamieszkuje w lecznicy i szukam mu domu wychodzącego i bez małych dzieci, domu świadomego jego zachowań. Na początku milusi i łagodny, pcha się do każdego na kolana do głaskania, a za chwilę znienacka gryzie, i to mocno. Przy próbie przesunięcia go w inne miejsce syczy i doskakuje z zębami i pazurami. A za sekundę znowu jest milusi. Nie znam się na kotach, Kicia jest pierwszym moim kotem, ale tego gada zwyczajnie zaczęłam się bać. Najbardziej ucierpiała sąsiadka, która przyszła do nas w odwiedziny, dzisiaj idzie z ręką do lekarza, paskudni to wygląda, chyba jakieś zakażenie się wdało :(

12 godzin temu, Isiak napisał:

Szeryf podobny do mojej Kici. A łaciaty kocurek okazał się małą wredotą i nie może u nas zostać. Aktualnie zamieszkuje w lecznicy i szukam mu domu wychodzącego i bez małych dzieci, domu świadomego jego zachowań. Na początku milusi i łagodny, pcha się do każdego na kolana do głaskania, a za chwilę znienacka gryzie, i to mocno. Przy próbie przesunięcia go w inne miejsce syczy i doskakuje z zębami i pazurami. A za sekundę znowu jest milusi. Nie znam się na kotach, Kicia jest pierwszym moim kotem, ale tego gada zwyczajnie zaczęłam się bać. Najbardziej ucierpiała sąsiadka, która przyszła do nas w odwiedziny, dzisiaj idzie z ręką do lekarza, paskudni to wygląda, chyba jakieś zakażenie się wdało :(

To pewnie z tego powodu wylądował na ulicy :(    Ciut podobnie zachowuje się moja Zołza - śliczna, drobniutka kicia. Jak ją brałam z ulicy byłam pewna, że wysterylizuję i szybko znajdę dom. Okazało się, że owszem śliczniutka, ale niedotykalska - na widok ręki od razu startuje z pazurami. Z tym, że z nią o tyle łatwiej, że jest przewidywalna. Do teraz nie mogę wyjść ze zdziwienia, jak udało mi się ją wnieść na rękach na drugie piętro :) - przypuszczam, że na tyle zależało jej na  znalezieniu  domu, że umiała się zachować ;)

Isiaku, a może  go coś boli i dlatego tak reaguje?  Z tego co piszesz, nie wynika to z lęku, dziwnie to wygląda.

Dnia ‎27‎.‎07‎.‎2018 o 22:40, HELENA5 napisał:

A czy ja też mogę jeszcze zakupić dla wnuczka bluzę nr 21? Przegapiłam ją, a teraz widzę, że fajna i nie została kupiona 

Oczywiście :)  Podeślij proszę na pw adres do wysyłki. Poszukam, zapakuję, wyślę i podam łączny koszt i nr konta .

Jestem, jestem! i zabieram się do pracy!... chciał? niechciał! ;)  paczuszka od Marudzi widzę dotarła i spróbuję już dzisiaj ''rozszyfrować''  co ma być dla kogo, oraz zacząć wysyłkę, na Mazurach, chyba raz udało mi się zajrzeć do laptopa i zaraz ktoś przyszedł a że był ogólnie... pełen smutnych wydarzeń ten wyjazd ,to jakoś , tak... melancholia mnie dopadła... przepraszam :)

Dnia 18.07.2018 o 21:45, Marudzia napisał:

.  Dziś nie mam głowy,  po 13 latach z nami  odszedł nasz Szeryf, nasz pierwszy kot, przywódca stada :(

Marudziu, przytulam przytul.gif

Szeryfie[*]  biegaj szczęśliwy po Tęczowych łąkach...

16.gif

Dnia 13.07.2018 o 22:17, MALWA napisał:

Dobry wieczór :)

jeśli jeszcze można, to poproszę nr 79.

Witaj Malwo :)  pięknie dziękuję za zakup dzbanuszków, zapakuję i wtedy podam opłatę pocztową, nr konta wysyłam do Ciebie tak na wszelki, proszę o wpłatę na konto Cancer 43, proszę też o wysłanie mi adresu na PW :)