Jump to content
Dogomania
Marudzia

Rozliczam - To, siamto i owamto dla zwierzaków u Cancer43 -

Recommended Posts

2 godziny temu, Maria1957 napisał:

Proszę nr konta do wpłaty skromnej cegiełki ... 

Marysiu, ślicznie dziękuję   c2b830ea8879a3e538808f2df67d953c.gif   Nr konta poślę jutro -  będę rozsyłać wszystkie pw i usiłować się połapać ;)

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Do końca bazarku już mnie nie będzie przy kompie, więc ostatni raz: za włóczkę VIII - 60 zł.

Nie wiem co napisać 00b82644e8763998d0b81774650b8b8a.gif

Zastanawiam się, czy nie przedłużyć bazarku ;) 

Dnia ‎2018‎-‎07‎-‎10 o 22:00, anica napisał:

Dziękuję :)   paczka już dzisiaj poleciała do Ciebie, niestety opłata za paczkę + to 16,50zł  /taką polecił pan na poczcie bo zwykła najtańsza rejestrowana paczka na poczcie waga 2,90kg to koszt 18,90zł/   ponieważ są na potwierdzeniu Twoje dane adresowe to wysłałam Ci potwierdzenie na PW, trochę niezręcznie się czuję ,że jednak to porto wyszło dużo :(   pytanie do wszystkich, czy można było wysłać taniej paczkę ze szkłem o wadze 2,90kg?   / do paczkomatu nie miałam możliwości dojechać ,nie jestem mobilna a kolega musiał wyjść dzisiaj wcześniej, jeszcze nigdy nie wysyłałam paczkomatem, toteż ... po namyśle pobiegłam na pocztę!  gdzie niemile się rozczarowałam kwotą do zapłaty :(

Powiem tak! Paczuszka doszła dzisiaj szczęśliwie do mnie.Solidnie i profesjonalnie zapakowana. (kilometry foli) W środku spodziewałam się 2 talerzyków,z czego jeden z nich ,to bardzo dawno poszukiwany i wymarzony talerzyk na jajka.Jakież było moje zdziwienie,gdy zamiast talerzyków otrzymałam dwie piękne szklane patery.Wartość ich jest o wiele większa ,nż ta ,którą ja zapłaciłam.Na konto przelałam 40zł,z myślą że zostanie jakiś mały grosik nadpłacony,ale w związku,że przesyłka tyle kosztowała,to w sumię nie została żadna nadwyżka. Dlatego przeleję na konto Danusi 20zł dodatkowo.

Nie kojarzyłam Danusi z FB, że to Cancer43 z Dogo.

13 godzin temu, arim napisał:

Powiem tak! Paczuszka doszła dzisiaj szczęśliwie do mnie.Solidnie i profesjonalnie zapakowana. (kilometry foli) W środku spodziewałam się 2 talerzyków,z czego jeden z nich ,to bardzo dawno poszukiwany i wymarzony talerzyk na jajka.Jakież było moje zdziwienie,gdy zamiast talerzyków otrzymałam dwie piękne szklane patery.Wartość ich jest o wiele większa ,nż ta ,którą ja zapłaciłam.Na konto przelałam 40zł,z myślą że zostanie jakiś mały grosik nadpłacony,ale w związku,że przesyłka tyle kosztowała,to w sumię nie została żadna nadwyżka. Dlatego przeleję na konto Danusi 20zł dodatkowo.

Nie kojarzyłam Danusi z FB, że to Cancer43 z Dogo.

Dziękuję ,pięknie za pierwsze potwierdzenie ,jest bardzo miłe! bardzo się cieszę ,że fanciki się spodobały i oby służyły jak najdłużej serduszka.gif  nasza Danusia czasem, jeśli ma taką możliwość zagląda i myślę ,że jej również będzie bardzo miło! :)

... jeśli chodzi o potwierdzenia to zapomniałam napisać ,że przelałam pieniążki za UlV , zające Magda już oczywiście odebrała, będę bardzo wdzięczna za potwierdzenia , od Danusi za wpłatę i od Magdy za odbiór osobisty, szklanych zajączków :)   ... jak tylko będę mogła oblecę bazarek , żeby posprawdzać komu mam wysłać PW z prośbą o adres, kochane bardzo przepraszam ale jutro wyjeżdżam na dwa tygodnie i jeśli dzisiaj do godź 16 nie otrzymam adresu ,to wysyłka będzie możliwa dopiero po1sierpnia, chyba ,że ktoś może odebrać fanty osobiście u mnie, w sklepie za co najmocniej przepraszam prosi.gif