Jump to content
Dogomania

CACIB -CAC Uzhhorod Ukraina


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

[quote name='panbazyl']ja swojego tez nie zgłosilam jeszcze. jadę tylko z jednym - z Bazylem. Nie ukrywam po co....:razz: Mamy otworzony championat ukrainski, ale co dalej?????:roll::roll:
dalej to:crazyeye:
pozdrawiam bardzo![/quote]

wezme na suke w mlodziezy i psa w mlodziezy
a czy cos z doroslych to nie wiem, raczej nie ale na 100% nie wiem

ktos wie jak sie robi mlodziezowy ukrainy dla psa co nie ma zadnego championatu? Mam mlodzika co dopiero wejdie w klase mlodziezy i zastanawiam sie czy go brac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Krystynah']dzieki wielkie
a dorosly dla takich co championatu nie maja jak?
ile CAC -ow, jaki odstep czasu?[/quote]
odstępu czasu chyba nie ma, ale - poprawcie jak w blędzie jestem!!!!
A ilość CACów - chyba jest zależna od rangi wystawy, Z kijowskiej chyba można mieć mniej - ta wystawa ma najwyższą rangę. z tego co mi się po głowie kołacze to od 2 CACów do 4... A może nawet i 6 jeśli z jakiś "pospolitych" wystaw o randze "powiatowej", ale - znów prośba - poprawcie jak coś nie tak!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ja też wielkie dzięki!!!!! Co prawda ukraiński jak moj prawie że ojczysty, ale mam zawsze tak malo czasu na internet, że to dobrze jak ktoś pomoże coś znaleźć!!!!
Przepraszam za offa, ale może się ktoś zainteresuje - z Lublina organizujemy busa na wystawy do Czarnogóry 20-21 czerwca, CAC, CACIB. Jest jeszzce kilka wolnych miejsc. Mail do organizatorów
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na stronie wystawy pojawiła się "dokładniejsza" rozpiska kto co sędziuje:

[url=http://uzhgorod-dog.org/exhibitions/2009/experts_en-utf.html]FCI CACIB Zhemchuzhina Karpat-2009/CAC UA Zakarpathie-2009:Judges | Experts | Biroi lista[/url]

Niestety nadal nie ma niektórych ras, np ciągle brakuje owczarków kaukaskich.

Link to comment
Share on other sites

Jadę z psami na Ukrainę po raz pierwszy, w związku z tym nie mam żadnego doświadczenia z przekraczaniem granicy ukraińskiej. Myślę, że nie jestem jedyna i w związku z tym moja prośba do osób doświadczonych w takich podróżach:

Proszę o rady i wskazówki praktyczne jak bez problemów i w miarę szybko pokonać granicę? - zarówno na wystawę jak i z powrotem.

Jak to wyglądało w trakcie Waszych ostatnich podróży?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B]Aziza[/B] - poczytaj temat Lwowa, tam tego dużo było

aaa nie doczytałam że chodzi o granice na słowacji.[/quote]

Tamten wątek przeczytałam od deski do deski, ale dalej czuję niedosyt wiadomości.

Znasz moje diabełki - wyobraź sobie minę pogranicznika, który będzie chciał do nich zaglądnąć :shake:. Zostanie od razu potraktowany jako wróg - złodziej kradnący pojazd.
Chyba na czas kontroli wyprowadzę drani z auta na parking....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Tamten wątek przeczytałam od deski do deski, ale dalej czuję niedosyt wiadomości.

Znasz moje diabełki - wyobraź sobie minę pogranicznika, który będzie chciał do nich zaglądnąć :shake:. Zostanie od razu potraktowany jako wróg - złodziej kradnący pojazd.
Chyba na czas kontroli wyprowadzę drani z auta na parking....[/quote]

jak zobacza psy to nie beda chciali kontrolowac

tak przynajmniej bylo jak jechalm do lwowa gdzie u nas sa gorsze "rygory" na granicy bo duzo mrówke a na polsko słowackiej jest o wiele spokojniej

Link to comment
Share on other sites

jak już jesteście po lekturze wątku "lwowskiego" to już chyba wszystko jasne - ze wszystko może się zdarzyć.... Jedynie wróżka jest w stanie odpowiedzieć jak będzie...
My do lwowa jak jechaliśmy to z nami jechał bardzo niemiły leonberger - na widok człowieka dostawał szału a czlowieka w wielkim rondlu na głowie o wymiarach lądowiska dla helikopterów to już koszmar!!! Więc przegląd celników i innych potencjalnie zainteresowanych ile wieziemy spirtu i cygaretów był minimalny... A miłe bylo to, ze pani celniczka z Ukrainy byla na wystawie we lwowie - i nas pamiętała.

Na Ulrainę wizy nie trzeba. Ale moze się trafić nadgorliwy gość i żądać zameldowania.... Na Ukrainie oczywiście. To jeszcze procedury z czasów Sojuza, ale im w głowach pozostały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zabajka']Mam pytanie - czy dużo z Was zostaje na obie wystawy...? Jak szukaliście noclegu...? Do Słowacji blisko, lecz nigdy nie wiadomo ile czasu zajmie przekroczenie granicy...[/quote]

jak zwykle - brygada z "lubelskiego busa" będzie na 2 dni. Pewnie się spotkamy!!! Tylko nie pytaj gdzie nocujemy - wiem, że ma być fuul wypas, ale nie wiem gdzie..... Wie to brygada co teraz jest w Bułgarii. Czyli za tydzień się dowiem. A na pewno po pierwszym dniu wystawy!

Zabajka! - Na zakarpackie wino się musimy umówić! Koniecznie! I chyab wtedy dostaniesz te CD ze zdjęciami..... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...