Jump to content
Dogomania

CACIB -CAC Uzhhorod Ukraina


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='Aziza']Odświeżam temat! - Kto się już zgłaszał na CACIB? Można płacić na miejscu?

Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie - dlaczego podano tak mało sędziów?
[/quote]

Na CAC'owej wystawie płaciłam na miejscu (bez żadnych dopłat).

Co zaś się tyczy drugiego pytania - to są małe wystawy, z fajnymi fantami dla właścicieli psów.;)

Link to comment
Share on other sites

ja się wybieram z moim labiszonem. Przynajmniej rozumiem co do mnie tam mowią! I mają tam super wino!!!!
Warunki przyznawania ch ua zmienione! Już to sprawdziliśmy we Lwowie i przez znajomą w Kijowie.... buuu.... Nie ma letko!
A na tegorocznej wystawie we Lwowie (byla w innym miejscu) toalety były czyste i woda była!!!!!! Płaciliśmy równowartość euro w hrywnach na miejscu :mad: Troche komplikacji było....
Bylam kiedyś w Mukaczewie (też na Zakarpaciu) w bursie dla dzieci w toalecie gdzie wodę można bylo spuszczać tylko w jednej kabinie - tam byly sznurki do spuszczania wody w innych kabinach (pomijam fakt, ze przepierzenia między kabinami byly metrowej wysokości...). Ta kabina ze sznurkami do spuszczania wody to byla chyba dla vipów, czyli pań wychowawczyń... :lol:
Na granicy mieliśmy plachtę od powiatowego i 2 steple w paszporcie 9że zdrowy pies i legalizacja) i NIKT na to nie spojrzał ani nie spytał w żadną stronę. Za to ukariński wet zainkasował 20 zl za psa, za "pieczatku" na "kartoczku"...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zefirr']Mogę prosić o więcej informacji?[/QUOTE]

New conditions of reception of a title the Champion of Ukraine and Junior Champion of Ukraine for foreign citizens!

JUNIOR CHAMPION OF UKRAINE
If your dog possesses any Junior champion certificate that having received 2xJCAC in Ukraine.
One JСАС should be received on CAC UA exhibition (in junior class), the second JСАС at the international exhibition (in junior class) that can apply for a title of the JUNIOR CHAMPION OF UKRAINE.

CHAMPION OF UKRAINE
If your dog possesses any Champion certificate that having received 2xCAC in Ukraine.
One САС should be received on CAC UA exhibition, the second САС at the international exhibition that can apply for a title of the CHAMPION OF UKRAINE.

GRAND CHAMPION OF UKRAINE
If your dog possesses any Ukrainien Champion certificate that having received 2xCAC in Ukraine.
One САС should be received on CAC UA exhibition, the second САС at the international exhibition that can apply for a title of the GRAND CHAMPION OF UKRAINE.

Link to comment
Share on other sites

My jedziemy z calym stadkiem ;-)
Bylismy w zeszlym roku - toaleta straszna :angryy: a poza tym milo i sympatycznie. Myslalam ze bedziemy jedynymi labradorami ale nie - bylo ok 30 psow, duzo wegrow bo maja niedaleko. Na granicy stalismy prawie 5 godzin - niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystynah']My jedziemy z calym stadkiem ;-)
Bylismy w zeszlym roku - toaleta straszna :angryy: a poza tym milo i sympatycznie. Myslalam ze bedziemy jedynymi labradorami ale nie - bylo ok 30 psow, duzo wegrow bo maja niedaleko. Na granicy stalismy prawie 5 godzin - niestety[/quote]

o to będzie nas więcej o mojego psa. W czym swoje wystawiasz???

Link to comment
Share on other sites

Od kiedy są te zmiany z championatem Ukrainy...? Od razu na miejscu wypełnia się jakieś papiery czy potem wysyła się gdzieś te uzyskane CACe...? Czy dobrze zrozumiałam...? Te 2 CACe dotyczą tylko psów które już mają jakieś championaty...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']A te 5 godzin oczekiwania na granicy to, w którą stronę? Na Ukrainę czy z powrotem?[/quote]

Przy wyjeździe się tyle czeka.
Ale musicie mieć przynajmniej 1 jak nie 2 godziny zapasu na granicę jadąc na wystawę. Nic nigdy nie wiadomo:shake:. Może być koniec zmiany i wtedy :crazyeye:.

My czekaliśmy przed szlabanem słowackim 6 godzin wracając. Zobaczyli paszporty, sprawdzili zawartość tyłu samochodu - 5 psów i kazali jechać. Trwało to, może, 3 minuty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystynah']jeszcze nie wiem
nie zgloslam jeszcze, zastanawiam sie kogo zabrac i do jakich klas zglosic[/quote]

ja swojego tez nie zgłosilam jeszcze. jadę tylko z jednym - z Bazylem. Nie ukrywam po co....:razz: Mamy otworzony championat ukrainski, ale co dalej?????:roll::roll:
dalej to:crazyeye:
pozdrawiam bardzo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krystynah']wezme na suke w mlodziezy i psa w mlodziezy
a czy cos z doroslych to nie wiem, raczej nie ale na 100% nie wiem

ktos wie jak sie robi mlodziezowy ukrainy dla psa co nie ma zadnego championatu? Mam mlodzika co dopiero wejdie w klase mlodziezy i zastanawiam sie czy go brac[/quote]

Weź je na młodzież na tą wystawę!!!
Poszperam na ukraińskich stronach i się zorientuję jak jest z mł.ch.ua. Tylko nie dziś....
ja swojego w championach wystawię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...