Jump to content
Dogomania

Polecany weterynarz we Wrocławiu, Swidnicy


Marta1990

Recommended Posts

HejPoszukuje najlepszego weterynarza z Wrocławia lub Świdnicy. Zrobiłam badania krwi mojej suczce, wyszły tragiczne :( Wet mówi ,ze wątroba chora, wyszła żółtaczka wątrobowa.  Niestety nie dostałam wskazówek ,czym karmic tak chorego psa,by mue się nie pogorszyło. Pies dostawał kroplówki, jednak zaprzestano ich podawania ,bo normalnie je i pije. Dostaje tylko esentiale forte i forhydron. Czy to nie za mało na tak powazny stan? Teraz wet na uropie, a ja musze czekac tydzien. Czym karmic psa z tak chorą wątrobą, albo poleccie jakiegos dobrego dietetyka?

35497220_1671899869555292_6651838455175184384_n.jpg

35524095_1671899952888617_675902791532675072_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Marta,wygląda na to,że Twoj pies jest bardzo chory.Nie rozumiem na co musisz czekać tydzień...odpal Google,poszukaj dobrych wetów,

ludzie pisza opinie,nie musisz isc na ślepo.Twoj pies potrzebuje szybkiej pomocy.

p.s - nie ma leku o nazwie forhydron.Prawdopodobnie chodzi o steryd.

Szukaj weta!

Link to comment
Share on other sites

Marta może skorzystaj z pomocy z kliniki uczelnianej we Wrocławiu? Najlepiej by było zrobić USG jamy brzusznej żeby wykluczyć nowotwór wątroby, koniecznie pęcherzyk żółciowy, nadnercza. Nie czekaj na swojego weterynarza. 

Nie odstawiaj essentiale i hormonów tarczycy aż do konsultacji. Czy to za mało leków nikt nie jest w stanie powiedzieć bez USG i badania psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Marta ,  we  Wrocławiu  przy  Uniwersytecie przyjmuje Pani Doktor  Kamila Glińska Suchocka . Specjalizuje  się  ona  w  chorobach  wątroby . To jej  specjalizacje:

hepatologia weterynaryjna
gastroenterologia
schorzenia układu naczyniowego wątroby
diagnostyka obrazowa chorób wątroby
diagnostyka wodobrzusza

Podaje Ci  stronę. 

www.wet.upwr.edu.pl/dr-hab-kamila-glinska-suchocka.html

Może napisać  do Pani Doktor  , ale  możesz chwilę  czekać  na  odpowiedź. Najlepiej  zadzwoń do przychodni 71 320  53 71,  Zapytaj o możliwość umówienia się  na  wizytę.  Poproś  i  powiedz  że  sprawa  pilna  .  Z tego  co  się  orientuje Pani Doktor  jest  codziennie  na  uczelni  i  jest  możliwość umówienia  się  do  niej. Ewentualnie  jakby  był problem  poproś  o  telefon do Pani Doktor  w  rejestracji. Powinni Ci  dac. Nie  czekaj  bo  nerwy i  stres  to  największy zabójca.

 

Ja  diagnozuje  swego  pieska  już prawie  3 miesiące.  Tydzień  temu  byłam  właśnie u Pani Doktor (  przekechałam 500 km  w jedną  stronę ) ale chcę  ratować  swego  przyjaciela,  zresztą  nic innego  nie  robięod  prawie  3 miesięcy. Podejrzenie  enteropatii białkogubnej. Rozpoczynamy  dopiero leczenie.  

Tyle narazie mogę  Ci  podpowiedzieć. Ja  bardzo długo  szukałam  lekarza który  zajmuje  się  chorobami wątroby  i  całego  układu  pokarmowego.

Pozdrawiam Cię  serdecznie  i  trzymajcie  się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...