Jump to content
Dogomania

Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia


Recommended Posts

2 godziny temu, Murka napisał:

Mam już faktury za leki dla Abi i mogę zrobić rozliczenie końcowe.

Oxazepam koszt 27 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/582c0212b2136a29

Relanium koszt 16,80 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/78dd6d063871af67

 

Stan konta na 4 czerwiec wynosił -360 zł

+360 zł b-b

-228 zł hotelowanie 5-23.06

-27 zł Oxazepam

-16,80 zł Relanium

-250 zł transport do Wieliczki

Pozostałość po hotelowaniu Abi wynosi -521,80 zł.

Kasiu tu chyba zaszła jakaś pomyłka....Tak rozumiem,że b-b wpłaciła 360zł za hotelik bo ta pozycja jest+ i od tego odjąć wydatki czyli łącznie 521,80zł = -161,80zł

Chyba,że ja to źle zrozumiałam bo trochę ciężko jest rozeznać się w rozliczeniach z dwóch wątków

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

Kasiu tu chyba zaszła jakaś pomyłka....Tak rozumiem,że b-b wpłaciła 360zł za hotelik bo ta pozycja jest+ i od tego odjąć wydatki czyli łącznie 521,80zł = -161,80zł

ale czerwiec był na minusie 360zł ;) 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Bogusik napisał:

Kasiu tu chyba zaszła jakaś pomyłka....Tak rozumiem,że b-b wpłaciła 360zł za hotelik bo ta pozycja jest+ i od tego odjąć wydatki czyli łącznie 521,80zł = -161,80zł

 

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

ale czerwiec był na minusie 360zł ;) 

Jest dobrze.

Wydatki za poprzedni okres

WYDATKI:

-442,50zł (hotel (5.04.-4.05.),transport, odrobaczenie)wpłacone 7.05.2018r hotel

-99.60zł (smaczki i zabawki)zapłacone 7.05.2018r

-38zł (smaczki dla Abi na baz. Kejciu)zapłacone 2.06

-360zł (hotelik) (5.05.-4.06.) jest zapłacone

=====================

-940,10zł

 

Czyli jest do zapłacenia:

228,00 zł  -  hotelowanie   5-23.06.

  27,00 zł  - Oxazepam

  16,80 zł  -   Relanium

250,00 zł  - transport do Wieliczki

= = = = = = = = =

521,80 zł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Kasiu tu chyba zaszła jakaś pomyłka....Tak rozumiem,że b-b wpłaciła 360zł za hotelik bo ta pozycja jest+ i od tego odjąć wydatki czyli łącznie 521,80zł = -161,80zł

Chyba,że ja to źle zrozumiałam bo trochę ciężko jest rozeznać się w rozliczeniach z dwóch wątków

Jest dobrze Bogusiu

Stan na 4.06 był - 360zł bo wtedy Kasia podesłała rozliczenie Abi a ja wpłacałam po 4.06 czyli jest to wpisane jako moje + 360zł

A to już zapłaci Ela bo pieniążki Abi już są na Abi koncie prowadzonym przez Elę.

-228 zł hotelowanie 5-23.06

-27 zł Oxazepam

-16,80 zł Relanium

-250 zł transport do Wieliczki

 

 

 

A ja jestem ciekawa co tam u Abi...choć wiem ,że musimy cierpliwie czekać .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za jasne info.co do rozliczeń :) Przeważnie zaglądamy na post rozliczeniowy aby wiedzieć jaki jest stan faktyczny finansów psa.Sam wpis o przelewie bez daty,czy stan końcowy na +/- bez daty też nie wiele mówi i stąd niepotrzebnie się czepiłam...:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Bogusik napisał:

Dzięki dziewczyny za jasne info.co do rozliczeń :) Przeważnie zaglądamy na post rozliczeniowy aby wiedzieć jaki jest stan faktyczny finansów psa.Sam wpis o przelewie bez daty,czy stan końcowy na +/- bez daty też nie wiele mówi i stąd niepotrzebnie się czepiłam...:)

Boguniu, nie niepotrzebnie. Każdą wątpliwość w rozliczeniach lepiej jest wzajemnie sobie wyjaśnić, niż snuć różne domysły :)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Murka napisał:

Mam już faktury za leki dla Abi i mogę zrobić rozliczenie końcowe.

Oxazepam koszt 27 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/582c0212b2136a29

Relanium koszt 16,80 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/78dd6d063871af67

 

Stan konta na 4 czerwiec wynosił -360 zł

+360 zł b-b

-228 zł hotelowanie 5-23.06

-27 zł Oxazepam

-16,80 zł Relanium

-250 zł transport do Wieliczki

Pozostałość po hotelowaniu Abi wynosi -521,80 zł.

Faktura

46702440_f-raAbi.png.8915f8785ee54558653d0a8b97e3c808.png

 

Przelew

321478362_przelAbi.png.2e0de027b0ca6946e3452944501c2f29.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2018 o 11:22, Zagrodowy pies polski napisał:

15.06.2018 - Abi została zabrana ze schroniska i przewieziona do hoteliku do Murki. Przerażona, wycofana nie wierzy nikomu. Dzięki troskliwej opiece Murków zaczęła się powoli otwierać na ludzi.  Abi okazała się mądrym psem, nieufnym i skrzywdzonym, potrzebującym specjalistycznej pomocy.  Dlatego opiekunki zdecydowały wysłać Abi na  szkolenie. 

23.06.2018 Abi dotarła do p. Joli, uznanej trenerki i  specjalistki w zakresie szkolenia psów.  Pierwsza ocena - długa droga przed Abi.

 

Link to comment
Share on other sites

Na razie Abi się przyzwyczaja i kombinuje na co sobie może pozwolić. Psy p. Joli są świetnymi terapeutami. Przytulały się do p. Joli więc Abi także zbliżyła się i "przytuliła". Tak nie do końca, ale troszeczkę. To bardzo dobrze rokuje. Dokładne sprawozdanie ze zdjęciami będzie w sobotę wieczorem lub w niedzielę. W sobotę po południu razem z Elik odwiedzimy Abi u p. Joli. 

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Bogusik napisał:

Dzięki dziewczyny za jasne info.co do rozliczeń :) Przeważnie zaglądamy na post rozliczeniowy aby wiedzieć jaki jest stan faktyczny finansów psa.Sam wpis o przelewie bez daty,czy stan końcowy na +/- bez daty też nie wiele mówi i stąd niepotrzebnie się czepiłam...:)

Trzeba Bogusiu się czepiać aby wszystko było jasne :)

20 godzin temu, elik napisał:

Boguniu, nie niepotrzebnie. Każdą wątpliwość w rozliczeniach lepiej jest wzajemnie sobie wyjaśnić, niż snuć różne domysły :)

Święte słowa! :)

5 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Na razie Abi się przyzwyczaja i kombinuje na co sobie może pozwolić. Psy p. Joli są świetnymi terapeutami. Przytulały się do p. Joli więc Abi także zbliżyła się i "przytuliła". Tak nie do końca, ale troszeczkę. To bardzo dobrze rokuje. Dokładne sprawozdanie ze zdjęciami będzie w sobotę wieczorem lub w niedzielę. W sobotę po południu razem z Elik odwiedzimy Abi u p. Joli. 

Będziemy czekać na Wasze relacje!

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Będziemy czekać na wiadomości i może jakieś foteczki....:)

Będą na pewno :)

Przepraszam, że dzisiaj jest mnie tak mało na dogo, ale wiele spraw z poza dogo wymagało mojej obecności.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...