Jump to content
Dogomania

Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia


Recommended Posts

29 minut temu, uxmal napisał:

czy mogę prosić o konto do wpłat. ?

Deklarowałam stałą ale nie mam nr konta :(

O psia kostka :)  Bardzo dziękuję i przepraszam.  Przeoczyłyśmy obie z Zagrodowy pies polski :)

Już ślę numerek.

EDIT

Jest już na PW :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Witajcie Kochane!

Nie wiem dlaczego byłam pewna,że Abi ma jechać w zeszłą sobotę...wszystko mi się pomieszało.

Na dobre będę już na dogo od niedzieli. Pozdrawiam !

Nic Ci się nie pomyliło, w związku z usterką samochodu w zeszłym tygodniu, transport został uzgodniony na jutro:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Prosisz - masz;)

Już piszę do Murki:)

Kciuki za jutro oczywiście zaciskam i nie puszczam.

Dzięki serdeczne :)   Mureczka uwzględni to w rozrachunku Abuni.

Kciuki wskazane :)

Jutro od Murków wyjeżdżają dwa psiaczki - Canisek i Abi i oby do obu uśmiechnął się los :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Dzięki serdeczne :)   Mureczka uwzględni to w rozrachunku Abuni.

Kciuki wskazane :)

Jutro od Murków wyjeżdżają dwa psiaczki - Canisek i Abi i oby do obu uśmiechnął się los :)

Oczywiście!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Abi już zapakowana (sama weszła do kontenera:) ), zaraz wyrusza w drogę. Trzymajcie kciuki za podróż i za wyładunek na miejscu.

b6e7d8c3120412dcgen.jpg

 

10 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Abi już u p. Joli. Wszystko o.k. Szczegóły na pewno napisze Murka:):):)

Ze ściśniętym sercem czekałam na te obie wiadomości.

Mureczko napisz proszę jak to się odbyło. Czy zastosowaliście jakieś sposoby, triki, żeby sunia tak spokojnie weszła do kontenerka, czy to dzięki działaniu środków uspakajających. Nie do wiary, że sunia była tak spolegliwa. Pewnie wszyscy spodziewaliśmy się rożnych ekscesów z jej strony, a tymczasem była taka grzeczna :)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Cieszę się, że wszystko odbyło się tak spokojnie....

Wiem też, że u Joli wszystko OK. 

No właśnie Asiu, czy możesz uchylić rąbka tajemnicy :) ? Jak na" pierwszy rzut oka" Pani Jola ocenia naszą Abisię ?  Choć może te pierwsze chwile nie są miarodajne, bo sunia jest pod działaniem środków uspakajających, ale może doświadczona trenerka coś jednak powiedzieć ?

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

No właśnie Asiu, czy możesz uchylić rąbka tajemnicy :) ? Jak na" pierwszy rzut oka" Pani Jola ocenia naszą Abisię ?  Choć może te pierwsze chwile nie są miarodajne, bo sunia jest pod działaniem środków uspakajających, ale może doświadczona trenerka coś jednak powiedzieć ?

Pierwsze wrażenie pozytywne. Tak jak piszesz, pewnie sunia pod wpływem uspokajacza, więc nie zachowuje się tak, jak zawsze. 

Na razie bacznie się obserwują. Ja jestem pełna dobrych myśli ok.gif

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Pierwsze wrażenie pozytywne. Tak jak piszesz, pewnie sunia pod wpływem uspokajacza, więc nie zachowuje się tak, jak zawsze. 

Na razie bacznie się obserwują. Ja jestem pełna dobrych myśli ok.gif

Ja cieszę się już choćby tylko z tego, że przeprowadzka odbyła się bez przygód, bez wyczynów ze strony Abi.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze wiadomości dobre, oby tak dalej:)

Wiem, ze teraz najważniejsze te pierwsze chwile u p. Joli, ale zapytam - mam od córki trochę fantów, akurat pasują teraz na te letnie, wakacyjne chwile - jakby ktoś planował zrobić bazarek  to chętnie wyślę (z gotowymi zdjęciami).

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Pierwsze wiadomości dobre, oby tak dalej:)

Wiem, ze teraz najważniejsze te pierwsze chwile u p. Joli, ale zapytam - mam od córki trochę fantów, akurat pasują teraz na te letnie, wakacyjne chwile - jakby ktoś planował zrobić bazarek  to chętnie wyślę (z gotowymi zdjęciami).

Tolu, to doby  pomysł z bazarkiem, bo przewiduję długi czas szkolenia i przystosowywania Abi do życia i pieniążków będzie brakować.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...