Jump to content
Dogomania

Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia


Recommended Posts

Dzisiaj tj. 9.07.  na konto Abi wpłynęły poniższe kwoty:

          20,00 zł  -  Bogusik  

          20,00 zł  -  Anula  

          60,00 zł  -  Zagrodowy pies polski  VII - IX 

        160,00 zł  -  b-b  z bazarku  

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny1.jpg.ca9cec84498f5b299404a253c5e9340c.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Niestety nie, ha,ha ha!

Już mi wcześniej przyszedł do głowy ten pomysł, chciałam wysłać na szkolenie mojego 18-letniego wnuczka. Przydało by mu się trochę kindersztuby:):)

Też mam kilku kandydatów :))

Link to comment
Share on other sites

Cudowne zdjęcia, cudowne informacje i cudowne to wszystko, co zaczęło się dziać wokoł Abi -  tu na dogomanii  i tam u p. Joli:)

A te piękne, bursztynowe oczęta, które tutaj patrzą na nas, mówią: kochani - nie martwcie się -  z pomocą Joli dam radę!

Abi7.jpg.6b15b1c65553d112a9b1a8c0c7e12e39.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno - Abi pamiętam ze schroniska - piękna suczka z pięknymi oczami, które nie były zainteresowane człowiekiem poza siatką boksu.

Na tych ostatnich zdjęciach jest już inna, nowa  Abi, a w jej spojrzeniu jest wielka ciekawość świata:)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Podczytuję wątek i bardzo się cieszę z sukcesów dziewczyny :)

Proszę o podanie nr konta,mam dla Abi kilka złotych z bazarku.

Chciałam podziękować już jak byłam na dogo rano, ale net mi padł. Tak jest gdy net przesyłany jest drogą radiową.

Serdecznie dziękujemy   877715945_kwiatki7.gif.6898e9aa264457ab4e57e453b8d72edc.gif

Zaraz podam nr konta :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nesiowata nasza kochana :) mam pytanie  - czy Twoje wpłaty to deklaracje?  Co prawda nie spotkałam na nowym wątku Abi Twojej deklaracji i w tytule poprzedniej wpłaty nie było zaznaczone, że to za jakieś miesiące, ale poprzedniego wątku nie sprawdzałam dokładnie (chroniczny brak czasu, a wtedy nie byłam skarbnikiem), jednak w tytule tej wpłaty było zaznaczone, że to za VIII-IX. Stąd moje pytanie :)

Link to comment
Share on other sites

Deklarowałam 15 zł dla Ani. Są tu faktycznie deklaracje od czerwca do września. Poprzednio też były miesiące, ale wpłata w gotówce i pewnie wprowadzający nie wszystko wprowadził.

Prawdopodobnie jest to na starym wątku, nie chce mi się już wracać.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Deklarowałam 15 zł dla Ani. Są tu faktycznie deklaracje od czerwca do września. Poprzednio też były miesiące, ale wpłata w gotówce i pewnie wprowadzający nie wszystko wprowadził.

Prawdopodobnie jest to na starym wątku, nie chce mi się już wracać.

Pięknie dziękuję za wyjaśnienie :) Jak znajdę chwilkę czasu (choć o to trudno :(  ) to poszukam na poprzednim wątku od jakiego miesiąca wpłacałaś. Zawsze staram się o jak najbardziej dokładne i przejrzyste rozliczenia i nie ma powodu umniejszać Twoich wpłat.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Pięknie dziękuję za wyjaśnienie :) Jak znajdę chwilkę czasu (choć o to trudno :(  ) to poszukam na poprzednim wątku od jakiego miesiąca wpłacałaś. Zawsze staram się o jak najbardziej dokładne i przejrzyste rozliczenia i nie ma powodu umniejszać Twoich wpłat.

W czerwcu wpłaciłam za czerwiec i lipiec.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Nesiowata napisał:

W czerwcu wpłaciłam za czerwiec i lipiec.

Tak, to już mam na koncie w moim banku i zapisałam, ale te wcześniejsze wpłaty  - chodzi o to od którego miesiąca wpłacasz - poszukam na poprzednim wątku w miarę wolnego czasu :)

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, elik napisał:

Tak, to już mam na koncie w moim banku i zapisałam, ale te wcześniejsze wpłaty  - chodzi o to od którego miesiąca wpłacasz - poszukam na poprzednim wątku w miarę wolnego czasu :)

Stała deklaracja jest od czerwca.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Nesiowata napisał:

Deklarowałam 15 zł dla Ani. Są tu faktycznie deklaracje od czerwca do września. Poprzednio też były miesiące, ale wpłata w gotówce i pewnie wprowadzający nie wszystko wprowadził.

Prawdopodobnie jest to na starym wątku, nie chce mi się już wracać.

Na moim wątku Abi jest wpisana jedna wpłata Nesiowata - 20zł ,która została wpłacona 3.04 i tylko taką wpłatę na Abi mam na moim koncie.

Była to wpłata jednorazowa.

Jeśli wpłaty były na moje konto z innegokonta niż ta jedna to na priv proszę o podanie danych abym mogła to sprawdzić.

Wszystkie wpłaty rzetelnie wpisywałam w poście rozliczeniowym i jest tam wszystko co wpłynęlo na Abi.

 

Nesiowata mam  od Ciebie jeszcze  dwie wpłaty ale były to wpłaty za bazarki transportowe na Mikę.

 

 

9 godzin temu, elik napisał:

Tak, to już mam na koncie w moim banku i zapisałam, ale te wcześniejsze wpłaty  - chodzi o to od którego miesiąca wpłacasz - poszukam na poprzednim wątku w miarę wolnego czasu :)

Nie znajdziesz ich Elu bo ich nie ma oprócz tej jednej

 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, b-b napisał:

Na moim wątku Abi jest wpisana jedna wpłata Nesiowata - 20zł ,która została wpłacona 3.04 i tylko taką wpłatę na Abi mam na moim koncie.

Była to wpłata jednorazowa.

Jeśli wpłaty były na moje konto z innegokonta niż ta jedna to na priv proszę o podanie danych abym mogła to sprawdzić.

Wszystkie wpłaty rzetelnie wpisywałam w poście rozliczeniowym i jest tam wszystko co wpłynęlo na Abi.

 

Wszystko się zgadza.

Link to comment
Share on other sites

Boguniu,  chodziło tylko o ustalenie od którego miesiąca mam zapisać, że Nesiowata wpłacała deklaracje. Napisała, że od VI i wszystko jasne :)  Nic nie brakuje :)

Jeśli ktoś nie wpłaca deklaracji od początku, to zapisuję od kiedy płaci i dlatego chciałam ustalić od kiedy Nesiowata wpłaca deklaracje.

Deklaracje stałe:

......  20,00 zł  -  elficzkowa  wpłacone:   IV-VII.2018
   .... 20,00 zł  -  Anula  przez 6 m-cy  od VII 20 zł   wpłacone:  IV-VII.2018
   .... 20,00 zł  -  Bogusik od VII 20 zł wpłacone:   IV-VII.2018
   .... 10,00 zł  -  Agat21 wpłacone:  IV-VI.2018
......  20,00 zł  - Pani Irena z Katowic  wpłacone:  IV-VII.2018
   .... 20,00 zł  -  Zagrodowy Pies Polski od VII 30 zł wpłacone:  IV-IX.2018

   .... 30,00 zł  -  Dorcia2  wpłacone:   IV-V.2018

   .... 50,00 zł  -  Agnieszka znajoma  elik od VI.2018  wpłacone:  VI.2018
   .... 20,00 zł  -  Sowa od VI.2018  przez 6 m-cy   wpłacone:  VI-XII.2018

   .... 20,00 zł  -  uxmal od VI.2018 wpłacone:  VI.2018

   .... 10,00 zł  -  ludwa od VI.2018  wpłacone:   VI.2018

   .... 15,00 zł  -  Nesiowata  od VI.2018  wpłacone:   VI-IX.2018

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...