Jump to content
Dogomania

Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia


Recommended Posts

W ostatnich dniach na koncie Abuni pojawiły się poniższe wpłaty:

          45,00 zł  -  Bgra  z bazarku  -  11.07.

          50,00 zł  Agnieszka znajoma elik  VII  -  11.07.

          20,00 zł  -   b-b  VII  -  13.07.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

urodziny.jpg.2af93d615ccbe682714d9102ca8e82d6.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Abi w podróży do weta na ewentualną sterylkę

20180719_114441.jpeg.090eaf33ecb51917e50e4e7e76c71afc.jpeg

Na razie tylko powiem, że Abi była już wysterylizowana.

Zachowywała się bardzo dzielnie, świetnie przygotowana przez Jolę.

Jak widać, nie widać przerażenia w jej ślepkach, ani nawet strachu :)  Była tylko zaniepokojona zmiana sytuacji.

Kochana dzielna dziewczynka.

  • Like 7
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Abi w aucie wygląda na zupełnie wyluzowaną  - ot wyjechała sobie na przejażdżkę:)

Odetchnęłam - jest sterylizacja:)

Jest sterylizacja i to jest też jedna ze wspaniałych także wiadomości.O jeden stres mniej dla Abi w resocjalizacji.

Link to comment
Share on other sites

Jestem :) Przepraszam, ale mieliśmy tu niezłe zamieszanie. Raba dostarczyła nam sporo emocji niekoniecznie pozytywnych. 200 metrów od mojego domu Raba tak wyglądała.

Krzaki, które teraz są w wodzie, przy normalnym stanie rzeki są oddalone o jakieś 2 metry od linii wody.

20180719_092940.jpg.51190e77071e7f4d05ed0751f2bb4f2e.jpg

Biedne kaczusie :( Czy dotarły gdzieś w komplecie :(

kaczusie.thumb.png.75e3b948e7b9c703ac2e925849296869.png

Po doświadczeniach powodzi w 2010 roku braliśmy pod uwagę powrót do Krakowa. Na szczęście woda zaczęła się cofać w kierunku koryta. Ale póki pogoda nie zmieni się radykalnie,  trzeba być w pogotowiu.

Link to comment
Share on other sites

Biorąc pod uwagę niedawny stan psychiczny suni, Abunia zachowywała się wręcz rewelacyjnie. A pewnością nie bez znaczenia był tu sposób postępowania Joli i tego, jak przygotowała całe przedsięwzięcie :)

Jazdę sunia przyjęła zupełnie spokojnie. Na prośbę Joli, zastrzyk został zaaplikowany w samochodzie. Jola głaskała Abi i odwracała jej uwagę od tylnej części ciała, a w tym czasie zrobiony został zastrzyk. Rozluźnioną sunię, Jola zaniosła do gabinetu. Po ogoleniu brzusia ujawniła się blizna prawdopodobnie po sterylizacji. Dla pełnej jasności zrobione zostało USG, które nie wykazało obecności ani jajników, ani macicy.

Po powrocie, na widok zagrody i psów, Abi merdnęła ogonkiem. Wyglądało to na radość z "powrotu do domu"  :)   Sama weszła do swojego boksu.

Dla mnie rewelka   1473044164_ksiukiok1.gif.e35a6b3a026b337a103333bec74c5bfc.gif

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Jestem :) Przepraszam, ale mieliśmy tu niezłe zamieszanie. Raba dostarczyła nam sporo emocji niekoniecznie pozytywnych. 200 metrów od mojego domu Raba tak wyglądała.

Krzaki, które teraz są w wodzie, przy normalnym stanie rzeki są oddalone o jakieś 2 metry od linii wody.

Elik, kochana, chyba czas żebyście przenieśli się gdzie indziej. Nie zostawajcie na noc. Nigdy nie wiadomo czy znowu nie spadnie deszcz:(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Zagrodowy pies polski napisał:

Elik, kochana, chyba czas żebyście przenieśli się gdzie indziej. Nie zostawajcie na noc. Nigdy nie wiadomo czy znowu nie spadnie deszcz:(

To miłe, że się o mnie troszczysz :) Dzięki :)  Woda znacznie już opadła, ale i tak śledzimy na  bieżąco co się dzieje. Mąż właśnie idzie z psiakami na spacer i zobaczy co się dzieje nad rzeką.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Abi w podróży do weta na ewentualną sterylkę

20180719_114441.jpeg.090eaf33ecb51917e50e4e7e76c71afc.jpeg

Na razie tylko powiem, że Abi była już wysterylizowana.

Zachowywała się bardzo dzielnie, świetnie przygotowana przez Jolę.

Jak widać, nie widać przerażenia w jej ślepkach, ani nawet strachu :)  Była tylko zaniepokojona zmiana sytuacji.

Kochana dzielna dziewczynka.

Pełnia szczęścia - dwa w jednym.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, uxmal napisał:

Z mojego bazarku, Dzięki darczyńcom uzbierało się 100 zł dla Abusi.

Czy wpłacić pieniądze na nr konta na który wpłacane są deklarację?

 

Wielkie dzięki   kwietki.jpg.0bc7fe1c4b046fed169134ceda3610ca.jpg

Tak, na to samo konto, na które wpłacane są deklaracje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...