Jump to content
Dogomania

Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia


Recommended Posts

7 godzin temu, ona03 napisał:

Cieszę się z postępów Abi, będą z niej psy :)

Eliczku, ja też mam deklarację 10 zł - wpłacone VI-IX - jakoś chyba umknęła

Soreczki, faktycznie przeoczyłam.  Przepraszam  595564020_gifniewinny.gif.4a6f63a3726aeec4ca94164748077acc.gif  Bardzo dziękuję za uwagę :)  Już dopisuję.

Bardzo proszę o uwagę jeśli kogoś jeszcze brakuje w deklaracjach.

Deklaracje stałe:

......  20,00 zł  -  elficzkowa  wpłacone:   IV-VII.2018
   .... 20,00 zł  -  Anula  przez 6 m-cy  od VII 20 zł   wpłacone:  IV-VII.2018
   .... 20,00 zł  -  Bogusik od VII 20 zł wpłacone:   IV-VII.2018
   .... 10,00 zł  -  Agat21 wpłacone:  IV-VI.2018
......  20,00 zł  - Pani Irena z Katowic  wpłacone:  IV-VII.2018
   .... 20,00 zł  -  Zagrodowy Pies Polski od VII 30 zł wpłacone:  IV-IX.2018

   .... 30,00 zł  -  Dorcia2  wpłacone:   IV-V.2018

   .... 50,00 zł  -  Agnieszka znajoma  elik od VI.2018  wpłacone:  VI.2018
   .... 20,00 zł  -  Sowa od VI.2018  przez 6 m-cy   wpłacone:  VI-XII.2018

   .... 20,00 zł  -  uxmal  od VI.2018 wpłacone:  VI.2018

   .... 10,00 zł  -  ludwa  od VI.2018 wpłacone:   VI.2018

   .... 15,00 zł  -  Nesiowata  od VI.2018  wpłacone:   VI-IX.2018

   .... 10,00 zł  -  ona03 wpłacone:  VI-IX.2018

   .... 20,00 zł  -  b-b  przez 6 m-cy  od
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

. ..295,00 zł   -   potrzeba 450,00 zł/m-c

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Soreczki, faktycznie przeoczyłam.  Przepraszam  595564020_gifniewinny.gif.4a6f63a3726aeec4ca94164748077acc.gif  Bardzo dziękuję za uwagę :)  Już dopisuję.

Bardzo proszę o uwagę jeśli kogoś jeszcze brakuje w deklaracjach.

Deklaracje stałe:

......  20,00 zł  -  elficzkowa  wpłacone:   IV-VII.2018
   .... 20,00 zł  -  Anula  przez 6 m-cy  od VII 20 zł   wpłacone:  IV-VII.2018
   .... 20,00 zł  -  Bogusik od VII 20 zł wpłacone:   IV-VII.2018
   .... 10,00 zł  -  Agat21 wpłacone:  IV-VI.2018
......  20,00 zł  - Pani Irena z Katowic  wpłacone:  IV-VII.2018
   .... 20,00 zł  -  Zagrodowy Pies Polski od VII 30 zł wpłacone:  IV-IX.2018

   .... 30,00 zł  -  Dorcia2  wpłacone:   IV-V.2018

   .... 50,00 zł  -  Agnieszka znajoma  elik od VI.2018  wpłacone:  VI.2018
   .... 20,00 zł  -  Sowa od VI.2018  przez 6 m-cy   wpłacone:  VI-XII.2018

   .... 20,00 zł  -  uxmal  od VI.2018 wpłacone:  VI.2018

   .... 10,00 zł  -  ludwa  od VI.2018 wpłacone:   VI.2018

   .... 15,00 zł  -  Nesiowata  od VI.2018  wpłacone:   VI-IX.2018

   .... 10,00 zł  -  ona03 wpłacone:  VI-IX.2018
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

. ..275,00 zł   -   potrzeba 450,00 zł/m-c

 

Brakuje Elu mojej :)

20zł chwilowo przez pół roku i jeśli nic mi się na głowę nie zwali to oczywiście ją przedłużę.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, b-b napisał:

Brakuje Elu mojej :)

20zł chwilowo przez pół roku i jeśli nic mi się na głowę nie zwali to oczywiście ją przedłużę.

Dzięki Boguniu :) A od kiedy zaznaczyć, że płacisz ?

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

Dzięki Boguniu :) A od kiedy zaznaczyć, że płacisz ?

Od tego miesiąca . Wpłata tam gdzie przelewałam pieniążki Abi? Muszę zaraz wpłacić puki coś jeszcze mam na koncie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Od tego miesiąca . Wpłata tam gdzie przelewałam pieniążki Abi? Muszę zaraz wpłacić puki coś jeszcze mam na koncie.

Ok już Cię wpisałam na listę dłużników :)  Teraz jeszcze dopiszę od kiedy :)

Tak Boguniu na to konto, na które przelałaś zebraną dla Abi kasiorkę.

Link to comment
Share on other sites

A ja  przypominam o trwającej zbiórce na Abi - wysyłajcie kochani do rodziny, znajomych, znajomych znajomych z prośbą o wpłaty i dalsze rozsyłanie.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/pomoc-dla-abi

Zbiórka idzie b. wolno, bo Abi na zdjęciach wygląda bardzo ładnie, nie widać żadnego nieszczęścia, ran.

Mam jednak nadzieję, że jej historia wzruszy kolejne serca

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, agat21 napisał:

Kochane, jeśli nie macie nic przeciwko temu, to za ten miesiąc wpłacę na konto fundacji więcej niż moja deklaracja. 

Ależ oczywiście, wpłacaj, kaska dla Abi zawsze mile widziana i gratulacje, że tak dobrze zarządzasz swoimi finansami.:)                                            kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0058.gif

Link to comment
Share on other sites

Nowe wieści o Abi , tym razem bez zdjęcia, bo zdjęcie mogłoby naszą damę zawstydzić:):) (np.pokazać jak robi koopę:):):)

Abi codziennie przed wypuszczeniem na wybieg do innych piesków idzie na spacer na smyczy. Dziś rano Abi po raz pierwszy zrobiła siku (wiele razy:):) i kupę (sporą:):) na spacerze właśnie będąc na smyczy. Kojec natomiast po nocy był czyściutki. Zdaje się, że  powoli zwyczaje Abi się zmieniają i doszła do wniosku, że nie brudzi się kojca, nie brudzi się także wybiegu. Od brudnych spraw jest spacer.

Jolę bardzo to cieszy. Bo przecież w przyszłości Abi będzie wyprowadzana na spacer żeby załatwić swoje potrzeby.

 

  • Like 4
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Obecnie wyjaśniamy sytuację zdrowotną Abi. Niestety wydaje się, że nie została wysterylizowana w schronisku. Zamówiona już została wizyta u weta Joli. Abi będzie miała USG i ewentualnie strylkę. To będzie dla niej duże obciążenie psychiczne, bo nowe otoczenie i narkoza mogą spowodować traumę. Bardzo się martwię.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Obecnie wyjaśniamy sytuację zdrowotną Abi. Niestety wydaje się, że nie została wysterylizowana w schronisku. Zamówiona już została wizyta u weta Joli. Abi będzie miała USG i ewentualnie strylkę. To będzie dla niej duże obciążenie psychiczne, bo nowe otoczenie i narkoza mogą spowodować traumę. Bardzo się martwię.

a może poczekać jeszcze jakiś czas, aż się bardziej odblokuje?

Link to comment
Share on other sites

Niestety, przewidujemy, że cała dotychczasowa praca z Jolą pójdzie na marne i Abi cofnie się w socjalizacji do stanu schroniskowego. Przejazd do weta, narkoza, badania, przyjazd z powrotem do będzie duże wyzwanie i dla Joli i dla Abi. Oczywiście potem jeszcze będzie problem z ewentualnym rozrywaniem szwów, koszulki ochronnej  i niszczeniem kołnierza:(

Link to comment
Share on other sites

Czy to jest zalecenie pani Joli? Przecież sterylizacja może tylko pogłębić lęki (znam sporo przypadków suniek lękliwych, które po sterylce stały się bardziej lękliwe) + do tego właśnie cofka rozwojowa :( Nie można tego odłożyć na później? Przecież Abi jeszcze pobędzie trochę u pani Joli.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Poker napisał:

z jakiego powodu?

 

32 minuty temu, kiyoshi napisał:

Dlaczego? Podczytuje watek co prawda nie jestem deklarowiczem ale prosze- nie sterylizujcie jej teraz!

 

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Czy to jest zalecenie pani Joli? Przecież sterylizacja może tylko pogłębić lęki (znam sporo przypadków suniek lękliwych, które po sterylce stały się bardziej lękliwe) + do tego właśnie cofka rozwojowa :( Nie można tego odłożyć na później? Przecież Abi jeszcze pobędzie trochę u pani Joli.

Odpowiadam wszystkim, z takiego powodu, że sunia powinna być wysterylizowana. Nie można odłożyć na później, bo na kiedy? Zawsze to będzie trauma dla takiej suni jak Abi. Proszę uwierzyć, że podjęłam decyzję o strylce po głębokim namyśle i konsultacjami ze specjalistami mając na względzie wyłącznie dobro Abi.

Link to comment
Share on other sites

Poszło na konto ZEA 50 złociszy dla Abi.

Szkoda tego, co udało się osiągnąć. Wiem, że sunia musi być wysterylizowana, ale czy musi to być już? Czy to jest teraz takie najpilniejsze? Przecież nie idzie do adopcji do nie wiadomo kogo.. Czy coś się stanie, jeśli odwlecze się to w czasie? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochany Piesku Zagrodowy, absolutnie nie zgadzam się z powodem do sterylizacji suni teraz. Jeżeli zakładamy ,że to zawsze będzie taki sam stres dla niej jak teraz , to po co jest u pani Joli?  Chyba po to ,żeby się oddziczeć i nabrać zaufania do ludzi. Zbyt szybka sterylizacja może zniweczyć dotychczasowe efekty pracy  obu pań - psiej i ludzkiej.

Sunia powinna bardziej zaufać obecnej opiekunce, poczuć się pewniej i wtedy jest duża szansa ,że cofka będzie mniejsza .

Nie ma obecnie sytuacji , która zmusza do pilnej sterylizacji , ani zdrowotnej , ani innej.

Jakie dobro widzą specjaliści  w sterylizacji teraz, na gwałt ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...