Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Pirat z ogromnym guzem wyciągnięty z zamojskiego schroniska


Recommended Posts

Kochani nasz Pirat jest już po zabiegu w Lublinie,został usunięty guz plus trzy zęby oraz oczyszczony kamień,senior pomału wraca do sił, to dzielny i kochany psiak,było trochę stresu i dla nas i dla Piratka dobrze,że nie nastąpiły żadne komplikacje i zabieg zakończył się pomyślnie

Obraz może zawierać: ludzie siedzą i piesObraz może zawierać: kot
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nasz biedny Piracik nacierpi sie nie wiadomo za jakie grzechy. 30-go października miał zabieg usunięcia guza na dziąśle.  Guz odrósł. Oto wiadomość z 12-go grudnia. 

Kopiuje z fb.

Piratek ma znowu kłopoty zdrowotne. Guz, który był usuwany kilka tygodni temu znowu zaczął odrastać w bardzo szbkim tempie, w tej chwili jest wiekości orzecha włoskiego. Niestety jesteśmy zmuszeni po raz kolejny podjąć decyzję o usunięciu nadziąślaka. Jest to ryzykowne, bo to kolejna narkoza w niedługim czasie, ale nie pozwolimy patrzeć jak guz rośnie i uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. On już tyle przeszedł... Bardzo prosimy o wsparcie dla naszego seniora.

Obraz może zawierać: pies
Obraz może zawierać: pies i w budynku
Link to comment
Share on other sites

Guz odrósł będzie druga operacja. Pomocy...
Adopcje-Zamość

Piracik był wczoraj na badaniach...guz utrudnia mu jedzenie Wstępnie jest już umówiona na poniedziałek operacja usunięcia guza. Niestety koszty takiego zabiegu łącznie z badaniem serca to ok 400zł. Dzisiaj przedstawiamy rachunek z wczorajszej wizyty łącznie z lekami , które dostał 127zł. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla Piarata Dajmy mu szansę na normalne życie.

Obraz może zawierać: pies i w budynkuBrak automatycznego tekstu alternatywnego.Brak automatycznego tekstu alternatywnego.Obraz może zawierać: pies
Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z fb.

Kochani, nieszczęście się ciągnie za Piratem. Nasz senior miał mieć dzisiaj przeprowadzony zabieg usunięcia guza, ale wykonane zostało echo serca, aby upewnić się, że operacja przebiegnie pomyślnie. Niestety nasz staruszek ma chore serce, zwłóknienie mięśni, a poza tym serce ułożone poziomo. Zabieg, to dla niego ogromne ryzyko, że może się nie obudzić... Lekarz zalecił wzmocnienie serduszka lekami i dlatego operacja jest odłożona za tydzień. Miejmy nadzieję, że wszystko się uda. Dzisiaj przedstawiamy rachunek z wizyty łącznie z lekami: 164zł.

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.Obraz może zawierać: piesObraz może zawierać: piesBrak automatycznego tekstu alternatywnego.
 
 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, MALWA napisał:

Moja wplata tez powinna juz dotrzec.

Prosze o nie wymienianie mnie na Fb czy Dogomanii z imienia i nazwiska. W tytule wplaty na pewno umiescilam nick MALWA, i tylko z nazwy moge byc wymieniana.

 

 

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ja również podałam swój nick z dogomani i wolałabym zostać właśnie przy nim.

Ja także,tym bardziej,że w tytule był podany nick.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Moja wplata tez powinna juz dotrzec.

Prosze o nie wymienianie mnie na Fb czy Dogomanii z imienia i nazwiska. W tytule wplaty na pewno umiescilam nick MALWA, i tylko z nazwy moge byc wymieniana.

 

Ok.

 

1 godzinę temu, Anula napisał:

 

Ja także,tym bardziej,że w tytule był podany nick.

Załatwię to. Będzie poprawione.Też byłam zdziwiona bo ja natomiast podałam w tytule login z fb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...