Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Pirat z ogromnym guzem wyciągnięty z zamojskiego schroniska


Recommended Posts

Gdyby nie ogromny, pękający guz dziadziuś prawdopodobnie nie zostałby zauważony wśród dziesiątków innych biedaków dzielących jego schroniskowy los. 

Można powiedzieć,że ten guz odmienił życie staruszka, który podobno większość swojego życia - 10 lat - spędził za kratami.

Prosto ze schroniska został zabrany do weterynarza, a tam szybka decyzja: operacja, chociaż rokowania były bardzo ostrożne.

Od tego momentu minął już prawie miesiąc, wyników histopatologicznych jeszcze nie ma, ale  Pirat jakby urodził się na nowo. Z niedowierzaniem obserwuje świat wokół siebie, tarza się na zielonej trawie  i nieśmiało merda ogonkiem na widok człowieka.  

Z jednej strony życie Pirata zaczęło się od nowa, z drugiej jednak nie ma on nadal swojego miejsca na ziemi. Obecnie przebywa w trzecim z kolei domu tymczasowym, bardzo awaryjnym i bardzo na chwilę. Jakie ma szanse na dom stały? Jakieś na pewno ma, cuda się zdarzają, ale trzeba się liczyć z tym, że  oczekiwanie na wymarzony dom będzie się wydłużać. a Pirat nie ma ani grosza...

Zakładam ten wątek aby żebrać o wsparcie dla Dziadziusia. Każda złotówka się liczy, każdy fant na bazarek i każda inna pomoc. Jest szansa na umieszczenie Pirata w domowym hoteliku, ale do tego potrzebne są deklaracje. Jedna już jest: moja -   50zł miesięcznie. A koszt hoteliku to 12zł/za dobę, czyli ok.360 zł za miesiąc. Pomóżcie mi proszę. Nie wiem, ile mu jeszcze życia zostało, ale możemy sprawić,że będzie to najpiękniejszy jego okres.  

35066245_1755960624496221_6000486770448269312_n.thumb.jpg.954288dd9e650037bedc818aedc22d09.jpg

 

Deklaracje na hotelik:

ala123 - 50zł/mc

agat21 - 20zł/mc

danuta1 - 30zł/mc

Patrycja96 - 20zł jednorazowo

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE !!!!!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

Oj boziu, gdzie to paskudztwo mu się umiejscowiło? :(

dzisiaj popłaciłam moje deklaracje, podliczyłam z ostatnimi bazarkami i trochę zjeżył mi się włos na głowie..ale co tu zrobić? Zapisz dwie dychy ode mnie stałej.

Dzięki wielkie kochana !!! Guz wyrósł na brzuchu, dlatego psina nie mógł się praktycznie poruszać. Wokół był obrzęk, przez co Pirat wyglądał na otyłego.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, danuta1 napisał:

Skoro "nasze" 4 suczki znalazły domki, to moją stałą 30,- przeznaczam na Pirata.

 

Miłego dnia :)

 

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Melduj się u biedaczka.

 

40 minut temu, Patrycja96 napisał:

Jestem u dziadziusia . Mogę dac jednorazowo 20zl

Dziękuję za przybycie i deklaracje finansowe :) :) :)

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Może b-b zrobi banerek, a u Anety to nie koniecznie dobre miejsce.

Ja miałam tam dwa psy i wszystko było w porządku, więc nie mam nic do zarzucenia temu hotelikowi. Naocznie widziałam warunki w jakich psy przebywają i naprawdę nie rozumiem, o co chodzi...

A do b-b napiszę w sprawie banerka. dzięki za podpowiedź :)

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ala123 napisał:

Ja miałam tam dwa psy i wszystko było w porządku, więc nie mam nic do zarzucenia temu hotelikowi. Naocznie widziałam warunki w jakich psy przebywają i naprawdę nie rozumiem, o co chodzi...

A do b-b napiszę w sprawie banerka. dzięki za podpowiedź :)

 

Zaraz coś zrobię ...tylko nie wiem czy dam teraz radę coś "ładnego " zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że u dziadzia niewiele się dzieje... A tymczasem w sobotę rano ma on okazję pojechać transportem od Murki do hoteliku. Czy może ktoś zechciałby zorganizować jakiś bazarek na ten cel? Ja właśnie organizuję jeden, ale będzie to niewielki bazar, więc i ewentualny dochód z niego taki będzie.

Nie zostawiajcie mnie Zaprzyjaźnione Cioteczki samej z Dziadziem, sama nie dam rady. Bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Ten guz na banerku jest okropny.

Dołożę do transportu Piracikowi. Jaki będzie koszt?

 

Dziękuję Ci bardzo :)

Koszt transportu do Krakowa, czyli na trasie 250km , zostanie podzielony na trzy psy, które będą razem podróżować: Kaja, Finka i Pirat.

Zdaje się, że wyjdzie ok.250zł.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że jest szansa na domowy hotelik dla Pirata

on juz wyczerpał limit cierpienia:( 10 lat w schronisku,nowotwór,nieudane adopcje:(

ala123 bardzo Ci współczuje,mam nadzieję,że Cioteczki pomogą i nie zostaniesz z tym sama

tymbardziej,ze ciąle przybywa nam zwierzaków,którym potrzeba pomoc

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...