Jump to content
Dogomania

Dziwne zachowanie u mojego psa.


AmeliaBłaszczyk

Recommended Posts

Zacznę od początku. W wakacje 2016r dostałam psa rasy York. Przez te 2 lata wszystko było w jak najlepszym porządku natomiast 2 dni temu mój pies zaczął się dziwnie zachowywać. Wieczorem kiedy zostałam sama w domu  zaczął się do mnie cały czas przytulać, pomyślałam sobie że po prostu chce żebym go przytuliła lub się za mną stęsknił. No więc i tak zrobiłam. Późnym już wieczorem kiedy kładłam się spać, mój pies przyszedł do mnie i położył mi się na poduszce na której miałam głowę , przytuliłam go i tak zasnęłam. Następnego dnia kiedy szykowałam się do szkoły mój pies wydawał się jakiś przestraszony cały się trząsł, chodził za mną krok w krok i łasił się...Nigdy tak nie było! co prawda był trochę smutny że zostaje sam w domu idt. Ale tym razem naprawdę przesadził. Nie wiedziałam o co mu chodzi więc przytuliłam go i po prostu wyszłam z domu. Zawsze kiedy wracałam ze szkoły mój pies skakał cieszył sie a po chwili kiedy go przytuliłam , zwyczajnie szedł się położyć na swoje miejsce. Dzisiaj tak nie było! skakał po mnie cały czas nie dawał mi spokoju nawet kiedy go przytulałam i kładłam na jego miejsce. Chodził za mną, łasił się przytulał i wydawał się jakiś przestraszony przed czymś. Nie wiem c się z nim dzieje! Słyszałam że zwierzęta widzą różne duchy,istoty poza ziemskie, że mają bardzo wyczulony słuch  i słyszą nawet najcichszy szmer... Myślę że może być to po prostu zwykła tęsknota lecz wiele rzeczy mi tu nie pasuje... Proszę o szybką odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U mnie w domu jak tak psy nagle zaczeły się bać to okazało się że szczur wlazł kominem... Miał gniazdo pod szafkami w kuchni. Nie zaszkodzi poszukać w zakamarkach mieszkania, pieska nawet mysz mogła wystraszyć ;) a takei stworzonka wychodzą jak nikogo nie ma w domu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...