Jump to content
Dogomania

FREZJA z Radys z padaczką, spondylozą, głuchotą. Od 11.10.2023 w DT w Krakowie.


Recommended Posts

Zaglądam do Frezji...przykro mi napisać, ale nie ma o nią póki co telefonow...jak i zreszta o wiele innych psów które ogłaszam:( totalna cisza.

Oby wrzesień przyniósł przełom, bo domki bardzo potrzebne:)

Ciekawe jak się miewa sunia..poza tym, że nadal wybredna;)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kiyoshi napisał:

Ciekawe jak się miewa sunia..poza tym, że nadal wybredna;)

Miewa się dobrze, a nawet bardzo dobrze pod każdym względem. :-) Wybrzydzanie jest aktualnie jedynym problemem, ale chyba udało mi się go rozwiązać. Frezja okazała się rybiarą. Uwielbia rybne przysmaki i zjada karmę zmieszaną z olejem z łososia. Mam nadzieję, że to nie chwilowe upodobanie. Sara2011 kupiła Frezji na próbę 1 kg karmy Fitmin Program Mini Maintenance. Frezja wzgardziła. Zjadła dopiero po dodaniu oleju z łososia. :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Frezji wpłynęły deklaracje od:

  • 60zł-teresaa118/24.08.2018/stała IX + bonus
  • 20zł -Alicja Mizera /24.08.2018/stała VIII

Bardzo pięknie dziękuję <3.

 

Jednocześnie zrobiłam przelew za hotelik za VIII.

Dodatkowo dla Frezji została zakupiona próbka (1kg) karmy Fitmin Mini Maintenance oraz pół litra oleju z łososia. Samej karmy firmin panna jeść nie chce ale pokropionej olejem z łososia już tak. Czy trend nadal się będzie utrzymywał, zobaczymy.

Fitmin.JPG.6637ef2262618f8aed8148c44f7860a2.JPG

olej.thumb.JPG.f5f570571a426b8f75d8423cd8740c1c.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
8 godzin temu, Nesiowata napisał:

Może  KEJCIU mogłaby poomóc - to chyba jej okolice?

dziękuje, juz skontaktowałam się z Kejciu, pomoże z wizytą, jutro postara się umówić z Panią na jakiś dzień w tygodniu.

Dziękuje serdecznie:)

NIe wiem czy to będzie dom dla Frezji, ale ogólnie dom wart sprawdzenia dla jakiegos psiaka;)

Jutro zadzwonie do hop! dopytać o stan zdrowia Frezji bo na wąteczku coś malutko ostatnio:( i tez zapytam jak widzi ewentualnie taki dom.

 

Ogólnie dom mi osobiście wydaje się dobry dla Frezji, to dom z ogrodem, spokojny, Pani całe życie miała psy, ostatni długo chorował, Pani robiła mu zastrzyki, leczyła. Dom spokojny, stabilny, Pani w wieku takim że szaleństwa juz jej nie w głowie- ma 72 lata i powiedziała uczciwie, że juz nie szuka młodego psa, a starszego, takiego któremu naprawde potrzebna jest pomoc, i tak trafiła na Frezje. Padaczka jej nie przeraża. Zresztą- możemy być z Panią w kontakcie i w razie czego pomagać finansowo czy inaczej gdyby nie daj Boże cos się z Frezją działo....

Pani mieszka tylko z synem. Trzeba by na wizycie zapytać jaki jest jego stosunek do posiadania psa w domu.

Także, trzymajcie kciuki, mam nadzieje, że Pani jest nadal zainteresowana.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opcja domu z ogrodem u starszej pani jest dobra dla Frezji. Tylko w przypadku starszych osób jest większe ryzyko pogorszenia stanu zdrowia, sprawności fizycznej i umysłowej, czy nawet śmierci. Dlatego niezwykle ważna jest postawa syna, z którym pani mieszka i jego stosunek do adopcji Frezji. Syn musiałby się zobowiązać do przejęcia opieki nad Frezją w razie takiej potrzeby. 

Stan zdrowotny Frezji jest stabilny. Czuje się bardzo dobrze. 9 września miała lekki i krótki atak, właściwie nieodczuwalny. Bardzo chętnie zjada karmę Fitmin Dog For Life Adult Mini z dodatkiem oleju z łososia i nie ma po niej żadnych problemów gastrycznych. Z zachowaniem jest bardzo dobrze.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, hop! napisał:

Opcja domu z ogrodem u starszej pani jest dobra dla Frezji. Tylko w przypadku starszych osób jest większe ryzyko pogorszenia stanu zdrowia, sprawności fizycznej i umysłowej, czy nawet śmierci. Dlatego niezwykle ważna jest postawa syna, z którym pani mieszka i jego stosunek do adopcji Frezji. Syn musiałby się zobowiązać do przejęcia opieki nad Frezją w razie takiej potrzeby. 

Stan zdrowotny Frezji jest stabilny. Czuje się bardzo dobrze. 9 września miała lekki i krótki atak, właściwie nieodczuwalny. Bardzo chętnie zjada karmę Fitmin Dog For Life Adult Mini z dodatkiem oleju z łososia i nie ma po niej żadnych problemów gastrycznych. Z zachowaniem jest bardzo dobrze.

dziękuje hop za Twój wpis.

72 lata to jeszcze nie taka wielka starość ;) Kejciu ma się dziś umawiac na wizyte, zobaczymy czy Pani się nie rozmyśliła.

Będzie można ocenić dopiero na miejscu jak to wszystko wygląda. Ja jedynie powiem, że widziałam domek na google mas, ogrodzenie perfekcyjne, ogrodek dośc spory zwłaszcza częśc za domem.

U nas ostatnio poszedł szczeniak z przytuliska do osoby w wieku 69 lat do adopcji, od razu powiem, że byłam przeciwna, ale zostałam przegłosowana...podobna sytacja, córka Pani mieszka 2 domy dalej, niby ma się zaopiekowac sunią w razie "w" ale ja tam w takie deklaracje słabo wierze.

Z pewnością z Panią trzeba by być w miare w stałym kontakcie gdyby sunia miała tam zamieszkać.

Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Na wizytę wybieram się jutro razem z Nutusią w okolicach godziny 19 :) więc kciuki zaciśnięte :) Pani bardzo się ucieszyła jak zadzwoniłam, powiedziała że jest cały czas w domu i że jakby nam się udało przyjechać jak jeszcze będzie widno chętnie pokaże nam ogród i ogrodzenie żebyśmy wiedziały że jest bezpiecznie :) więc miło to wróży :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...